Grāmatzīmes

LEGO Star Wars: Spēks mostas

Citi nosaukumi:

LEGO Star Wars The Force Awakens spēle, kuras pamatā ir tāda paša nosaukuma filma. Šeit jūs atradīsiet labas kvalitātes 3D grafiku un labi izpildītu balss darbību. Tas viss iegremdēs jūs slavenā Zvaigžņu karu Visuma atmosfērā ar jautriem, laipniem varoņiem un mānīgiem neliešiem.

Šī spēles daļa ir iedvesmota no The Force Awakens. Spēle pilnībā neatkārto filmu, taču daudzas ainas ir diezgan precīzas, lai gan ar nelielām atšķirībām, kas jums, visticamāk, pat patiks.

Pirms spēlēt LEGO Star Wars The Force Awakens, jums jāizlemj, kurš būs jūsu spēles varonis.

Diezgan daudz iespēju:

 • Leģendārais Han Solo
 • Burvīgs Rei
 • Atjautīgais soms
 • Neticami Poe Dameron
 • Spēcīga Chewbacca
 • Smieklīgs un mazliet garlaicīgs C-3PO
 • Veikls BB-8

Jūs varat spēlēt arī kā kapteinis Phasma, Kylo Ren vai ģenerālis Hakss. Būs diezgan grūti izdarīt izvēli, jo pat spēles ļaundari izrādījās burvīgi mīļi un diezgan ļauni.

Spēlē ir daudz smieklīgu un komisku situāciju. Izstrādātāji ir mēģinājuši likt smieties katram spēlētājam, kurš velta savu laiku spēlei.

Jūs gaida daudzi ļoti dažādi uzdevumi, pateicoties kuriem jums nebūs garlaicīgi pat minūti.

 1. Sacentieties ātrgaitas transportlīdzekļu vadīšanā
 2. Piedalieties liela mēroga kosmosa kaujās
 3. Iepazīstieties ar visiem varoņiem, kuru šeit ir vairāk nekā divi simti
 4. Attīstiet sava varoņa prasmes un neaizmirstiet uzlabot savus ieročus un bruņas

Izgatavojiet jaunus priekšmetus, kas nepieciešami uzdevumu izpildei. Bez tā neiztikt, jo spēles nosaukumā ir burvju vārds LEGO! Tas automātiski nozīmē, ka varēsi pilnībā parādīt savu dizainera talantu.

Spēle ir ļoti pozitīva, tāpēc to ir viegli spēlēt pat tad, ja jāizpilda sarežģīti uzdevumi.

Stāsts, kas šeit tiks stāstīts, ir daļa no cikla, taču tas ir atsevišķs stāsts. Ja neesi pazīstams ar Zvaigžņu karu Visumu un vēlies uzsākt savu iepazīšanos ar šo spēļu ciklu, labāk sāc ar triloģijas pirmo daļu un tad tu skaidrāk sapratīsi varoņu rīcības motīvus.

Pirmo reizi šai spēlei ir iespēja piedalīties aizraujošās Blaster cīņās. Arī Multi-Builds sistēma ir pārveidota un uzlabota, pateicoties kurām jums būs iespēja izvēlēties vairākas ēkas iespējas. Tādējādi, lai gan spēle un vadīklas ir mantotas no iepriekšējām daļām, daudz kas ir uzlabots, lai padarītu spēli vēl pievilcīgāku spēlētājiem.

Pat ja esat pabeidzis aprakstu, vienmēr varat sākt, izvēloties citu varoni un uzzināt stāstu no jauna perspektīvas.

Spēļu laikā jūs gaida daži patīkami vakari, kuros palīdzēsiet saviem iecienītākajiem varoņiem iziet visus pārbaudījumus.

LEGO Star Wars The Force Awakens lejupielādējiet bez maksas uz PC, diemžēl tas nav iespējams. Bet jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai izstrādātāja vietnē, kur tā bieži tiek pārdota ar atlaidi.

Instalējiet spēli un dodieties piedzīvojumu pilnā ceļojumā Zvaigžņu karu varoņu sabiedrībā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more