Grāmatzīmes

Lego kautiņi

Citi nosaukumi:

Lego Brawls ir jautra RPG ar visiem objektiem, kas veidoti no LEGO klucīšiem. Krāsainās 3D grafikas neatstās vienaldzīgus, un jautra mūzika un kvalitatīva balss spēle uzmundrinās ikvienu.

Spēle ir daudz interesantāka nekā tās kolēģi. Ir daudz līdzīgu spēļu, taču Lego izmantošana spēlējamu varoņu radīšanai padara šo spēli patiesi unikālu.

Sākumā viņi parādīs, kā spēlēt šo spēli, un iemācīs pamatus, tad viss ir atkarīgs no jums.

Spēlētājus sagaida

jautrības jūra:

  • Daudz spēļu vietu ar skaistām ainavām un nodevīgiem ienaidniekiem
  • Atalgojuma un sasniegumu sistēma, kas nodrošina spēlētāja pastāvīgu interesi
  • Saprotams, taču neticami uzlabots rakstzīmju redaktors ar vairāk nekā 77 triljoniem kombināciju
  • Saziņa ar citiem spēlētājiem

Protams, spēles galvenais akcents ir Lego. Pateicoties šai funkcijai, jūs neierobežo nekas cits kā tikai jūsu iztēle, veidojot galveno varoni. Daudzas dienas var tikt veltītas, lai radītu ideālu karavīru, kas spēj sakaut jebkuru ienaidnieku.

Lielākā daļa varoņu ir smieklīgi, un tas padara spēli ļoti smieklīgu. Klauni bruņoti ar asmeņu ieročiem, kovboji ar ložmetējiem, bruņinieki ar cīņas vistām. Šeit nekas nav neiespējams.

Uzvariet 100 000 uzvarēs katrā no daudzajām spēles vietām, sākot no mežonīgo rietumu salona līdz Barracuda līča krastam. Pārejas laikā jūs atradīsiet jaunus konstruktora fragmentus un citas unikālas balvas.

Jo ilgāk spēlējat, jo vairāk iespēju spēle jums pavērs.

Ja esat noguris spēlēt vienam, nekautrējieties. Uzaiciniet draugus uz spēli vai atrodiet jaunus. Piedalieties kopīgās sacensībās un kopā izpildiet misijas. Cīnies ar citu spēlētāju komandām 4v4 formātā. Vai arī uzziniet, kurš no jums ir foršāks, šim nolūkam iestudējot battle royale stilu. Šajā režīmā katrs būs par sevi, un uzvarētājs būs tikai viens.

Projekts ir līdzīgs kulta Brawl Stars, taču interesantāks, jo šeit ir klāt Lego!

Spēle ir vairāku platformu, un to var spēlēt dažādās ierīcēs. Tieši šī funkcija padara spēli tik pievilcīgu miljoniem spēlētāju.

Daži spēļu režīmi ir pieejami pat bezsaistē, lielākajai daļai pārējo būs nepieciešams interneta savienojums.

Lego Brawls būs ļoti jautri spēlēt! Tradicionāli Lego spēlēs ir daudz smieklīgu ainu, atmosfēra ir ļoti pozitīva, un pat zaudējums neapbēdina! Galvenais ir pati spēle, nevis rezultāts!

Atjauninājumi tiek izlaisti diezgan bieži, ienesot jaunu saturu, vēl vairāk konstruktora elementu un jaunas atrašanās vietas.

Lego Brawls bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl nav iespējas. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē. Ja vēlaties iegūt spēles kopiju lētāk, jums būs jābūt pacietīgam un jāgaida izpārdošana.

Instalējiet spēli un iegūstiet neticamu iespēju iedvest dzīvību Lego figūrai, kuru pats uzbūvējat!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more