Grāmatzīmes

Romiešu leģionāri

Citi nosaukumi: Legioners

Pārlūks online lomu spēlē spēli leģionāru Senā Roma piedāvā ienirt realitāti Senajā Romā, piedzīvot likteni visu tiesvedības romiešu leģionārs, apmeklējiet gladiatoru ādu un piedalās cīņas arēnā. Neskatoties uz to, ka online spēles romiešu Leģionāri online pozicionēta kā ikdienas jautri, tur ir viss nepieciešamais pilnvērtīgai attīstībai raksturu - visu veidu iespējām izlīdzināšana, to spēļu likumiem, izklaides atmosfēru un spēles mehānika.

Kā rakstīt mums par spēli izstrādātāji, tā izpildi ir veiksmīgi pārbaudīta visās pārlūkprogrammās, lai romiešu leģionāru, jūs varat spēlēt jebkurā izdevīgā laikā pārlūku. Attiecībā uz sistēmas prasībām, tad mēs varam tikai teikt, ka standarta konfigurāciju biroja datoru - ir dzīvotspējīgs risinājums, un, ja jūsu dators ir labs procesors un uzlabots Pentium VI tipa, jūs ne tikai spēlēt leģionāri Senās Romas, un "lidot" un par šo realitāti.

Pievienojies spēļu leģionāri senās Romas, kā tam vajadzētu būt ikdienas auditoriju, vienkārši un uzreiz ir pieejama oficiālajā mājas lapā. Lai reģistrētos, jums būs nepieciešams apmeklēt vietni un noklikšķiniet uz "Sign Up romiešu leģionāru nākt klajā ar pieteikšanās, izvēlēties dzimumu savu raksturu, norādīt adresi, pastkastes un spēcīgu paroli. Pēc tam Jūs apliecināt, ka Leģionāri Senās Romas Online reģistrācija - tas tiešām ir jūsu iniciatīva, un saite, lai aktivizētu savu kontu, jūs varat droši doties uz "maizi un cirku par."

Pirmkārt, "maize", tobish, ka sakarā ar to, kas jūsu raksturs pastāvēs. Iesācējiem sākt spēlēt spēli online leģionāri Senās Romas, kā neizmainītai apakšnama kurš ir dvēsele gandrīz nekas, bet lielas cerības kļūt leģionāru Empire. Lai sāktu, protams, svarīga pieredze. Kur es varu iegūt? Iet uz apmācības nometni, tur
pierādīt sevi arēnā iesācējiem, ko jūs un pieredzi un atlīdzības. Turklāt, ja mācības būs veiksmīga, jūs automātiski nonākat ceturtajā līmeņa spēli.

Vēl viens "maize" Leģionārs bet viņa militāro karjeru, pelnot to zeltu. Pirmais jūs saņemsiet naudu par darbu staļļiem - labi, kurš teica, ka ieroči un bruņas nāk viegli? Nākotnē jums būs iespēja nopelnīt vairāk cienīgs veidus, piemēram, apstrāde vai viesiem. Un, ja sākumā jums būs spēlēt spēli online romiešu leģionāri praktiski neapbruņoti un bez munīcijas, tad kā sūkņu var nopirkt visu, kas jums ir nepieciešams veikalā vai House Reto grāmatu - ieročus un bruņas, un ko vajadzētu valkāt impērijas karavīru. Starp citu, ir ļoti dažādas viņiem, bet jūs varat atļauties tikai to, kas ir pieejama jūsu līmeni. Šī paša līmeņa pieaugumu, sāktu piedzīvojumus. Kas krogā jūs atradīsiet NPC - rakstzīmi, no kuras iegūt pirmo darbu. Šeit atradīsiet treneris, kas var būt noderīga, lai iegādātos pet.

Jums tiks lūgts izvēlēties kādu no četriem dzīvniekiem: lācis, suns, Bengālijas tīģeris un lauvene. Nākotnē būs iespējams iekļūt klana vai atsevišķus citu sugu dzīvniekiem, tie būs daudz spēcīgāka, nekā šiem četriem. Nu, līdz šim, un mājdzīvnieku - laba aizsardzība no ārpasaules, kas ir pilns ar plēsoņām, gan dzīvnieku un cilvēku suga.

Legioners online spēle piedāvā arī automātisko kaujas. Tobish, pēc jūsu izvēles parametriem ienaidnieku, un kaujas notiek bez jūsu tiešas līdzdalības. Un līdz gada beigām, jums tiks informēti par summu, pieredzi un prēmijas ir nopelnījis (ja par uzvaru, protams).

Turklāt Leģionāri Senās Romas tiešsaistes spēli, kurā jūs varat veltīt sevi šai profesijai, četri no tiem šeit - Kalēja darbinieku, augu tirgotājs un šefpavārs. Pieejams arī īpašu prasmju attīstīšana un tik daudz vairāk, ko var raksturot ar ļoti pareizu vārdu "izrāde."

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more