Grāmatzīmes

Leģendas Heroes

Citi nosaukumi: Legends of Heroes

Lai sāktu spēlēt spēli Legends of Heroes tiešsaistē, jums ir nepieciešams reģistrēt. Pievienoties spēlē Legend of Heroes pāradresēs jūs mazāk nekā minūti. Tā sastāv no vairākiem posmiem:
1. Ievadiet savu lietotājvārdu.
2. Norādiet e-pasta adresi.
3. Pieņemt lietotāja līgumu un privātuma noteikumus.
Pēc šiem trim soļiem, Legends Heroes reģistrācija ir beigusies.
Tiešsaistes spēli LegendsofHeroes ir liels iedzīvotāju skaits, kas jums vajadzētu izvēlēties pārstāvi rase:
• Cilvēki,
• elfi;
& bull , Highlanders,
• Sirēnas;
• Orcs;
• Stiprie alkoholiskie dzērieni; [_1_ ] • Iedzīvotāji dungeons;
• Demons;
• Undead.

Pirms spēlējot Legends of Heroes, jums ir nepieciešams saprast, kādi ir priekšrocības katrā sacensībā.
Cilvēki ir spēcīgs militāri stratēģi. Viņi ieročus un bruņas visaugstākās kvalitātes, kas spēj cast viļņus uz saviem ienaidniekiem. Cilvēki, kas iesaistīti vaislas zirgiem un Griffins.
Elfi dzīvo mežos. To mierīgu eksistenci harmonijā ar dabu ir viņu laime - par elfi nekas nav svarīgāks par to sargi mūžzaļo mežu.
Highlanders izvēlas dzīvot prom no citiem cilvēkiem. Ar raksturu Highlanders ir ļoti neprognozējams un pilnīgi unikāls - dažas var būt diezgan draudzīgi, citi ir neticami sīva un asinskārs.

Ļoti jautri spēlēt Legends of Heroes sirēnas - purva radības. Pielāgoties dzīvei purvainā apvidū, viņu āda klāta ar svariem. Galvenais ierocis no Sirēnas ir inde, kas izraisa ienaidnieki ne tikai sastindzis, bet pat nāvi.
Orcs cilvēki negants un ļoti spēcīga. Viņi ir dzimuši, lai būtu cīnītāji. Orcs audzēti lielas monstriem: Thunderbird, vilkus un citas radības, lai palīdzētu tām cīņā.
Spēļu Legends of Heroes Online valda ļoti noslēpumains skrējiens. Smaržas - Visvairāk noslēpumainu iedzīvotāji Batei. Visi stiprie alkoholiskie dzērieni ir īpašības, elementu - uguns, ledus, zemes un gaisa.
Tumšās pazemes alas pastāvīgi dzīvojošo dungeons. Neviens nezina šīs izejvielas cietuma labāk nekā tā patieso iedzīvotāju.
Demons atraduši mājvietu pie vulkāniem, jo ​​viņi ir mūžīgie asociējas ar uguni un siltumu. No citām tautām dēmoniem īpaši uzsver aptuvenu sarkanīgi brūna āda. Viņu galvenais ierocis - ragi un asi nagi.

Legends of Heroes online dzīvo citas rases, kura izcelsme ir shrouded mystery - undead. Daudzi saka, ka staigāšana miris - ir miris dvēseles, nav atstāt šo pasauli naida un atriebības.

Online spēles Legend of Heroes ir sava sena vēsture. Kad jūs izveidojat, pasaule bija turētājs - Nils, kurš darīja visu iespējamo, pilnveidojot savu radīšanu un izraidot ļaunumu.
Gadsimtiem ilgi, veido deviņas civilizācijām. Pēdējais bija alkoholiskie dzērieni. To elementi nav taustāms forma, tāpēc Nils deva viņiem dzīvību un formu.
Vērojot dzīvi viņa darbi, Nils sāka pamanīt, ka izveidojot laipns un gaismu, radot kļuva sarūgtināta un tumsa pātagu virsroku pār tiem. Nils, pārliecinoties, ka visa pasaule ir ļauna, kļuva Lord of Darkness.

Valdīšanas Kunga Darkness Batei pastāvēšanas laikā tika draudēts pret viņu bija trīs dievi:
• Fiona dieviete dzīves
• Arumar - dievs karš,
• satraucošs - dievs gudrības.

Karš starp dieviem un Kungs tumsas ilga gadsimtiem ilgi, un, visbeidzot, tumšs kungs tika uzvarēta. Tomēr Kungs no tumsas komandieru uzsāka vēl vienu iznīcinošu triecienu - dievi bija izsmeltas un krita. Viņu dvēseles eksplodēt gabalos un izkaisīti.
Tagad Bath tika sadalīta četros reģionos, valdīja Death, Uguns, Doom un Immortal pavēlnieks ļaunumu.

Sākot spēlēt spēles tiešsaistē Legends of Heroes, jūs apzināties, ka visas tautas ir tikai viena doma: apkopot spēkus un iznīcināt visus četrus kungiem.
Pievienojies Legends of Heroes - Jūsu iespēja parādīt visu savu spēku un militāro gultni.
Legends of Heroes tiešsaistes spēles ir gaida jūs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more