Grāmatzīmes

Legends of Kingdom Rush

Citi nosaukumi:

Legends of Kingdom Rush ir vēl viens no slavenās sērijas. Taču šoreiz pavisam citā žanrā. Šoreiz pirms RPG ar uz gājieniem balstītas stratēģijas elementiem. Grafika ir veidota vienkāršotā multfilmu stilā, kas tradicionāla šai spēļu sērijai.

Sākot spēlēt Legends of Kingdom Rush, jūs ceļojat pa fantāziju pasauli, kuru sagūstījuši tumšie spēki. Tāpat kā jebkuram varonim līdzīgā situācijā, jums būs jāglābj šīs pasaku valstības iemītnieki.

Sižets nav sarežģīts un tiek pasniegts komiksu grāmatas veidā, kas jāpāršķir, ejot pa nodaļu.

Spēles globālajā kartē ir vairākas vietas, no kurām ne visas sākotnēji ir atvērtas. Daļa tiks atvērta pēc tam, kad būsiet nokārtojis pieejamās daļas.

Katra no vietām stāsta savu mini stāstu, un tās visas kopā veido kopīgu stāstījumu.

Spēlei ir divi grūtības līmeņi, viegls un normāls. Atšķirība starp tām ir ļoti pamanāma. Ja vienkāršā režīmā viss ir viegli, tad sarežģītajā jums būs jāpiepūlas. Ne visu spēlē izšķir karotāju meistarība.

Papildus kaujām kartē, šeit un tur ir teksta mini uzdevumi. Risinājumi ir atkarīgi no vairākiem parametriem. Galvenais ir jūsu komandas sastāvs. Atsevišķu vienību klātbūtne komandā var pavērt papildu iespējas šķēršļu pārvarēšanai. Var noderēt arī ceļojumu somas saturs, vajadzīgās lietas izmantošana konkrētajā uzdevumā palīdz garantēt veiksmīgu uzdevuma izpildi. Preci var izmantot tikai vienu reizi. Citos gadījumos veiksme būs atkarīga no spēles kauliņa metiena, tāpat kā galda spēlēs.

Kopā spēlē ir 6 varoņi, katrs ar savām prasmēm. Papildus galvenajam varonim ir 12 veidu pavadoņi, kas var viņu pavadīt.

Piemēram,

  • Mag
  • Archer
  • Palladin

un citi, kuru pilnu sarakstu uzzināsiet, spēlējot Legends of Kingdom Rush.

Paaugstinot katras vienības līmeni, jūs varat uzlabot katrai no tām unikālās prasmes. Pareiza prasmju kombinācija ievērojami uzlabo izredzes uzvarēt.

Ja nevarat tikt garām nevienai no vietām, neuztraucieties, nekas neatgriezenisks nenotiks. Varonis paliks dzīvs, bet pāreja šajā jomā būs jāsāk no jauna.

Nekā tāda aprīkojuma nav, taču nopelnīto zeltu varat izmantot, lai iegādātos priekšmetus uzdevumiem un noderīgas lietas, piemēram, telti, ļaujot visiem komandas dalībniekiem atpūsties lauka apstākļos un atgūt spēkus.

Cīņas režīms šeit ir balstīts uz gājieniem un daudziem pazīstams sešstūru režģis. Pirms cīņas sākuma mēs sazināmies ar konkurentiem un dažreiz šādas komunikācijas rezultāti ir negaidīti.

Kaujas lauks katru reizi tiek ģenerēts nejauši. Plānojot pašreizējās kaujas stratēģiju, varat izmantot šķēršļus. Dažreiz uz lauka ir noderīgas lietas, kuras varat izmantot savā labā. Piemēram, laicīgi uzspridzināt šaujampulvera mucu vai piespiest ienaidnieku tuvoties plēsīgam augam, kas uzbrūk visam, kas ir sasniedzams.

Legends of Kingdom Rush lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl tas nav iespējams. Jūs varat iegādāties spēli par pievilcīgu cenu Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Pasaku valstība gaida savu glābēju! Sāciet spēlēt tūlīt un neļaujiet ļaunumam uzvarēt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more