Grāmatzīmes

Leģenda: Legacy of the Dragons

Citi nosaukumi: DWAR, DWAR

Leģenda: Legacy of the Dragons online - ir pārlūkprogrammu balstīta online lomu spēle (MMORPG), kas izgatavoti stilā fantāzijas. Ikviens var saņemt spēli, pievienojoties vienai no karojošajām pusēm - vai Magmars Cilvēki un nirt nikns kaujas.

Online RPG Legend: Legacy of Dragons spēle nav nepieciešama klienta uzstādīšana, ko var lejupielādēt tieši uz vietas spēles (galvenajā lapā). Lai strādātu pareizi, klientam ir instalēt jaunāko versiju Flash Player. Uzstādīšanai jums ir nepieciešams vairāk, kas būtu uz cietā diska ir vismaz 1,50 GB brīvas vietas.

Lai piedalītos spēlē, jums ir nepieciešams reģistra Legend: Legacy of the Dragons: Ir divi veidi, kā reģistrēt, izmantojot sociālo tīklu un tērzēšanas vietni.

Ja jums ir reģistrēts konts Mail. ru, Facebook, Klasesbiedri, vai kontakts, to var izmantot kā reģistrācijas vietas: noklikšķiniet uz vēlamo ikonu vienā no sociālajiem tīkliem, kas tiek likts uz mājas lapā un sekojiet instrukcijām. Otrs veids, kā reģistrēt: mājas lapā, izvēlēties spēļu serveri, noklikšķiniet uz "Reģistrēties" pogu uz lapu, kas atveras, ievadiet laukus reģistrācijas e-pasts un parole. Tālāk dodieties uz nākamo lapu, izvēlēties cilvēkus (par kuru jums spēlē), tas ir cilvēki vai cilvēki Ogriya Khair. Pēc tam, izvēlēties dzimumu raksturu, uzņemt savu izskatu un formu, piešķiriet tam nosaukumu (vai segvārdu) un pieņemt vienošanos par spēli. Viss par šo reģistrāciju spēles Leģenda: Legacy of Dragons beidzas. Var sākties Leģenda: Legacy of Dragons spēlē.

Dodamies uz spēli, pēc uzvednes, jums būs nepieciešams veikt vairākus uzdevumus sākotnēji palīdzētu pielāgoties spēli un iegūt savu pirmo bruņas.

Leģenda: Legacy of Dragons tiešsaistes spēli ir šādas funkcijas:

Katram no viņiem ir galvenās īpašības, tas Izdzīvošanas, aizsardzība, intuīciju, Agility, Spēks, Ātrums, Dzīves līmenis, Damage un Valor. Ir arī vairāk Race:

Race Magmars - Feo būtnes pasaulē, kas dzīvo uz kontinenta Khair. Viņiem ir liels fiziskās spējas un spēcīgs gars armiju ar postošo spēku un augstu disciplīnu. Tie ir drosmīgs, izturīgas un izmisuma,

Race cilvēki - cilvēki no pasaules Feo, kas dzīvo uz kontinenta Ogry. Viņi ir apveltīti ar saprātu, intelektu un brīvu gribu, nav agresīvs un kareivīgi, bet apstākļu dēļ piedalīties karos. Viņiem ir daudz zināšanu un prasmju.

Katra rase ir savs pūķi: pie Magmars - Striagorn to, un cilvēki - tas Erifarius.

Turklāt, spēle Legend: Legacy of Dragons Online ir daudz spēle rakstzīmes, piemēram, valdnieki, burvji, gudrajiem, soothsayers, Warriors Knights, algotņi un daudz citu krāsains rakstzīmes (ir vairāk nekā 20).

Ar piekļuvi mājdzīvnieku, kuru ir 30 sugas, spēlēt spēli Legend: Legacy of Dragons Online būs interesanti. Pateicoties jūsu pet, jūs varat saņemt ievērojamu atbalstu no viņa cīņas ar ienaidniekiem.

Tiem, kas vēlas nopelnīt spēles naudu (zelta, sudraba un vara), novērtēs daudz karjeras iespējas, caur kuru Jūs varat strādāt vākšana par augiem, akmeņiem un pārtiek zivis vai sadzīšana praksi ... Ņemot vairākus veikalus, izsoles un tirdzniecības tērzēšana padara spēli vēl aizraujošāku. Un tas vēl nav viss, spēlēt tiešsaistes spēles Legend: Legacy of the Dragons, kas pārvietojas pa dažādām vietām, kas aizsargā spēcīgs monstriem.

Raksturam nevilcinājās, pārvietojoties starp vietām, spēlēt Legend: Legacy of the Dragons var izmantot savas stiprinājumi, kas arī var palīdzēt cīņā (ja vien, protams, dzīvnieks būs kaujas prasmes). Daži izjādes karavīri tiek pakļauta tikai pie noteiktas rases, citi var iegādāties, aizpildot quests.

Ņemot vērā specifiku cīņām, šeit ir daudz dažādas metodes un spec izciļņiem. Kaujas spējas ir atkarīgas no rakstura savā klasē, iekārtu, līmenis ... sīkāka informācija par kauju var atrast "Mācību grāmata Newbie" mājas lapā, kā arī daudz kas cits ...

Leģenda: Legacy of Dragons Online reģistrācija atvērs durvis uz visiem šajā pasakains pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more