Grāmatzīmes

The Legend of Heroes

Citi nosaukumi:

Spēle Legend of Heroes glābt pasauli.

iPlayer Legend of Heroes masveidā multiplayer lomu spēle, kurā varonis atradīs sevi skaistu fantāziju pasaulē piepildīta ar piedzīvojumu un briesmas, kā arī ceļojumiem uz dažādām pilsētām, kas ātri draugiem. Spēlētājs ar savu raksturu, ir garš ceļš, viņa mērķis būs glābt virtuālo pasauli no briesmīgajiem neliešu un briesmīgajiem monstriem, un misijas celt labklājību un mieru virtuālā visuma daudzus gadsimtus.

Ārkārtas piedzīvojumi varoni būs spēcīgs un gudrs, iegūstot pieredzi un nopelnīt slavu, piedzīvo daudz patiesiem draugiem, lai atjaunotu savu pilsētu ar skaistu pili, kā arī brīvā laika pavadīšanas stundās asiņainas cīņas ar ļaunajiem spēkiem var iesaistīties lauksaimniecībā.

Spēle ir ļoti skaista, viņas pilnīgi izsekot grafikas, spilgtas krāsas, un, protams, spēlētājiem, vadība. Tas ir milzīgs plus bezmaksas pārlūkprogrammas spēle, kas nebūs, lai lejupielādētu programmu, bet jūs varat doties ar vienu kontu no dažādiem datoriem.   Lai iegūtu uz burvju pasaulē spēle No Heroes reģistrācijas Legend ir nepieciešama, tāpēc tas rada tēlu spēli un izglāba visus sasniegumus ar turpmākiem ieguldījumiem. Jūs varat reģistrēties divos veidos, izmantojot sociālo tīklu vietnes vai e-pasta adreses.

 

 

Features of Heroes

Legend

Sākot spēlēt spēli Par Heroes lietotāju Legend būs nepieciešams, lai noteiktu raksturu. Augstākā līmenī, spēlētāji varēs radīt citas rakstzīmes, bet sākotnējais autors deva izvēli trim klasēm dažādu seksa rakstzīmes, jums ir nepieciešams izlemt par vienu:

  • Strelok – veikls, grūts, precīza cīnītājs, varētu hit ienaidniekiem no attāluma.
  • – Warrior spēcīga, labi aizsargāts ar varoni, tas ir ideāls tuvcīņas.
  • – Burvis Kungs burvju viļņus un potions. Viņa brīnumainās pilnvaras var ne tikai sasmalcināt ienaidnieks no tālienes, bet arī iznīcināt pretinieku komandu, un tomēr viņš spēj dziedināt viņa pavadoņi uz kaujas.

Chem daudzās kaujās iesaistīto varonis, jo vairāk viņš pārdzīvo, tas palīdz viņam attīstīt prasmes.

Šajā spēlē No Heroes Legend var spēlēt, cīnoties ar pretiniekiem kontrolē mākslīgā intelekta un ar reāliem spēlētājiem šobrīd tīklā. Gājienu kaujas sistēma, lietotājs var izvēlēties taktiku izvietot savu rakstzīmes un biedrus par kaujas. Ar mobs un priekšniekiem kaujas pats notiek automātiski, bet cīnās ar reāliem pretiniekiem ļauj iejaukties gaitā kaujas.

Hero City no paša sākuma kopumā slēgtas, stāv vientuļš pili akmeņainas stāvās nogāzēs kalnos un portāls paver ceļu uz kaujas zonā. Pat laikā apmācība kļūst pieejama smēde, tas ir funkcija izveidi un uzlabošanu ieroču, tas ir vai nu sudraba vai dimanti spēli valūtu, vērtīgus instrumentus, kas var iegādāties par reālu naudu, vai nopelnīt, aizpildot uzdevumus. Augstāks spēlētājs gaitā caur līmeņos, jo vairāk iespējas tas atveras un ēkām. Altāris ļauj pieņemt darbā jaunus varoņus, treniņnometni, lai padarītu to spēcīgāku, un visu pazemes būvniecības veidu atver jaunas durvis uz milzīgu spēļu pasauli.

Spēle Legend of Heroes, neskatoties uz to, ka brīva pieeja ir mazāks par sešiem mēnešiem, ir savākti daudz fanu. Inside virtuālajā pasaulē, jūs varat ne tikai cīnīties ar reāliem spēlētājiem, bet arī sadraudzēties ar tiem, tērzēšana un pievienoties ģildei. Guild palīdz izturēt spēcīgu un viltīgs ienaidnieks un uzvarēt, ja vien tas nav neiespējami.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more