Grāmatzīmes

Leģenda par Manu

Citi nosaukumi:

Legend of Mana ir 2000. gados uz vienas no spēļu konsolēm izdotas asa sižeta rpg spēles remasterēta versija. Spēlei ir ļoti skaista pikseļu grafika, gandrīz katra vieta ir mākslas darbs. Remaster versijas izlaišanai netika veiktas nekādas radikālas izmaiņas, tika palielināts tekstūru izmērs un tika veiktas nelielas izmaiņas fona animācijās. Neskatoties uz to, spēle izskatās skaistāka nekā daudzi mūsdienu projekti un atgādina animētas, krāsainas pasaku grāmatas ilustrācijas.

Stāsts sākas ar to, ka jums tiks stāstīts par pasaules gabeli, kad maģisks viesulis burtiski aizslaucīja visu no zemeslodes virsmas un izšķīdināja gaisā. Taču saglabājās zināms skaits artefaktu, kas ir iesaldētas atmiņas, kas satur manu. Viens no šiem sienas pulksteņa artefaktiem izkrita no viesuļa un nokrita zemē, un šādi māja parādījās, jo artefakts saturēja atmiņu par mājīgu māju. Bet māja nebija tukša, tāpēc zemē nokrita varonis, kura aizsegā jūs atjaunosiet iznīcināto pasauli.

Pirms spēlējat Legend of Mana,, jūs izvēlēsieties sava varoņa vārdu un dzimumu. Sapņā tavs varonis sapņos par manas dievieti, kura lūdz tevi atrast viņu, bet neatstāj norādes, kā to izdarīt. Izejot no mājas, jūs satiksit urbi, šī ir augu ģints būtne. Borer jums iedos vēl vienu artefaktu, ievietojot to kartē, jūs atjaunosiet visu zudušās pasaules reģionu ar tā iemītniekiem. Pēc tam dodieties uz atjaunoto zemi un izpildiet uzdevumus, ko jums dos vietējie iedzīvotāji. Spēlei kā tādai nav galvenā sižeta, taču, izpildot mazus ļoti dažāda rakstura uzdevumus, šur tur jūs uzduraties stāsta daļām. Katrā no atjaunotajām teritorijām ir artefakts, kuru atrodot var atjaunot citu teritoriju. Sakārtojiet saglabātās zemes kartē pēc saviem ieskatiem, katrs spēlētājs iegūs savu unikālo pasauli.

Visi uzdevumi ir ierakstīti dienasgrāmatā, bet tajā nav sīkāku informāciju, tāpēc jums tas viss ir jāatceras vai jāpieraksta.

Uzdevumi var būt ļoti dažādi:

 • Palīdzība ģimenes problēmu risināšanā
 • Mācīties nezināmu valodu
 • Palīdzi skolas skolēniem
 • Uzlabojiet attiecības starp mīļotājiem
 • Vai atrodiet un sodiet neliešus

Un tas ir tikai neliels saraksts. Spēlē ir tikai daudz negaidītāko uzdevumu.

Ne bez kaujām.

Kaujas sistēma, lai gan tajā ir daudz dažādu triku un kombināciju, tomēr ļauj gūt ienaidniekus ar nelieliem sitieniem, kas neļauj ļaundarim jums uzbrukt. Tas būs grūti tikai tad, ja būs vairāki ienaidnieki, vai ja tas ir priekšnieks ar spēju bloķēt bojājumus.

Ieroču klāsts ir diezgan liels.

Šeit ir:

 1. dunči
 2. Zobeni
 3. Personāls
 4. Asis
 5. Āmuri
 6. Nunčaku

Katram ierocim ir savs diezgan bagāts triku arsenāls.

Jebkuru ieroci var uzlabot par, bet jums būs jāgaida, līdz atvērsiet kalti. Tajā varat arī izveidot priekšmetus no improvizētiem materiāliem.

Pagalmā jūs atradīsiet runājošu koku, kas palīdzēs jums audzēt augļus. Viņi var ne tikai papildināt veselību vai manu, bet arī mainīt varoņa īpašības.

Finālā jūs saņemsiet Mana Sword, lai cīnītos ar galveno bosu. Izstrādātāji nesteigsies iekļūt pēdējā cīņā. Spēle ir milzīga, nesteidzieties ar to atvadīties, izpildiet uzdevumus un izbaudiet atrašanos šajā krāsainajā, burvju piepildītajā pasaulē.

Legend of Mana bezmaksas lejupielāde, diemžēl tas nedarbosies. Bet jūs varat iegādāties spēli Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā izstrādātāju vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt, lai iegremdētu skaistā pasaku pasaulē, kurā pat ienaidnieki izskatās diezgan jauki un dažreiz pat smieklīgi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more