Grāmatzīmes

Laysara: samita karaliste

Citi nosaukumi:

Laysara Summit Kingdom ir pilsētas veidošanas simulators ar nedaudz neparastiem uzdevumiem. Grafika spēlē ir kaut kur pa vidu starp reālistisku un karikatūrisku, taču viss izskatās neparasti skaisti un detalizēti, ja pietuvināt pietiekami tuvu. Tēli ieskaņoti reālistiski, mūzika patīkama.

Spēlei ir sižets. Pilsētu veidošanas simulatoriem tas ir ļoti neparasti.

Jums jāceļ jauns mājoklis saviem cilvēkiem, kuri ir padzīti no zemienēm. Dzīve kalnos ir ļoti grūts uzdevums, turklāt bīstams pastāvīgā lavīnu riska dēļ. Bet, tā kā zemienes ir okupējušas naidīgas ciltis, jums būs jāuzņemas Lisaras valstības atjaunošana starp kalnu virsotnēm.

Par laimi, izstrādātāji pārliecinājās, ka pirms spēlējat Laysara Summit Kingdom, esat izgājis nelielu apmācību, bez kura nebūtu viegli pierast pie spēles.

Smagi izaicinājumi jūs gaida nākamie:

  • Atrodiet vietu, kur saimniekot vai parūpējieties par citiem veidiem, kā nodrošināt iedzīvotājus ar pārtiku
  • Uzceliet pietiekami daudz dzīvojamo ēku, lai izmitinātu iedzīvotājus
  • Iegūstiet resursus, lai celtu ēkas un ražotu visu nepieciešamo
  • Izveidot tirdzniecību ar citām pilsētām

Jums nebūs garlaicīgi. Spēlē pastāvīgi kaut kas notiek, un tas jums ne vienmēr patiks, bet tas tikai padara to vēl interesantāku spēlēt šādā veidā.

Spēle ir sadalīta misijās, kuru laikā jums būs jāveido apmetnes dažādos kalnos. Katram no kalniem ir savas īpatnības, kaut kur pārtiku var iegūt tikai medībās vai makšķerējot kalnu ūdeņos. Dažos gadījumos ar iztiku nebūs grūtību, bet citi resursi var būt jāiegūst tuvu ledāja zonai.

Izdzīvošanas un attīstības stratēģija katrā gadījumā ir atšķirīga. Tas, kas lieliski darbojās iepriekšējā apmetnē šajā, var novest cilvēkus uz nāves sliekšņa. Tajā pašā laikā citi uzdevumi kļūs vieglāk izpildāmi, gluži pretēji.

Papildus acīmredzamajiem izdzīvošanas uzdevumiem mēģiniet pēc iespējas vairāk aizsargāt apdzīvotās vietas no lavīnām. Šiem nolūkiem būs nepieciešams stādīt mežus nogāzēs, tas ir visefektīvākais līdzeklis aizsardzībai pret elementiem.

Spēles svarīgākais ir tas, ka pēc tam, kad būsit spējis aprīkot apmetni un pārcelties uz nākamo virsotni, jūs varēsit nodibināt tirdzniecības attiecības starp šīm pilsētām un tādējādi papildināt trūkstošos resursus, atbrīvojoties no pārpalikuma.

Tas ir grūtāk, nekā izskatās, jo veiksmīgai tirdzniecībai ir jābūvē ceļi starp apdzīvotām vietām, un, kad ceļam jābrauc ap neticami stāvām virsotnēm, attālums ievērojami palielinās. Turklāt tirdzniecības karavānas riskē tikt apraktas zem sniega.

Spēlē nav kauju vai karotāju, jums ir jācīnās tikai ar elementiem, kas dzīvo kalnos. Lai gan zemienes apdzīvo naidīgas ciltis, kas ir padzinušas tavus ļaudis, sastapt ienaidniekus nav iespējams.

Laysara Summit Kingdom bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Palīdziet atdzimt izpostītajai Leisaras karalistei un mājas zaudējušajiem cilvēkiem atgūt savas mājas! Sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more