Grāmatzīmes

Likumdarītāji

Citi nosaukumi: Likumdarītāji

LawBreakers ir dinamisks šāvējs.

Boss Key Productions ir PC un PS4 vadošās personas šāvēja radītājs. Pirms jūs spēlējat LawBreakers, kas ir kļuvis par garšīgu morseli futūristisku pasaulju faniem. Mākslinieku izvēlētā tēma viņu meistardarbam ir post-apokaliptiskās pasaules plaknē, kurā izdzīvot. Tas ir tikai gleznaino drupu un cilvēces izšķērdēšanas vietā, spēlētājs redz pilnīgi unikālu Visumu.

2017. gada vasaras beigās uzņēmums ir ieplānojis projekta izlaišanu, un spēlētāji nevar gaidīt, kamēr viņi varēs spēlēt LawBreakers. Un lielākā daļa azartspēļu rūpējās par iepriekšēju pasūtījumu, tas ir tikai datoram un konsolei, atšķirīgiem noteikumiem. Ikvienam, kas plāno lejupielādēt LawBreakers un instalēt to rokasgrāmatā, vajadzētu būt laiks pirms 7. jūlija. Bet PlayStation 4 īpašnieki var domāt līdz 4. augustam. Tomēr PS4 kopiju skaits priekš pasūtījuma ir ierobežots tikai ar 5000 eksemplāriem, tāpēc vislabāk ir steigāties.

As priekšmetu komplektiem, tie ir vienādi abām platformām:

  • Hero karšu komplekti katrai frakcijai nosaka
  • kopiju
  • Dadi Abaddon
  • Oriģināls personas kaste
  • Dayzo uzlīme, LawBreakers elites uzlīmes, kā arī postcard

Tikai vienīgā atšķirīgā iezīme ir tā, ka datora versija ir Deluxe digitālā koda forma, nevis PS4 izdevums, kas tiek izplatīts ar fiziskām kopijām.

A mazs kaitinošs apstāklis, ka krievvalodīgie cilvēki, kuri vēlas pieteikties atklātajam testam, nevarēs to darīt, jo preces nav pieejamas savā reģionā, un to norāda uznirstošs ziņojums. Bet nav skumji, jo pati spēle ir pielāgota mūsu spēlētājam, un jums tikai jāgaida. Tie, kas jau ir piedzīvojuši rotaļlietu, bija apmierināti, bet paziņoja, ka tai vienmēr jābūt uzmanīgiem, jo ​​viss notiek pārāk ātri. Zibens ātrumā situācija mainās, un mehanizētās pasaules skaistums traucē steidzamu uzdevumu izpildei.

Par zemes gabalu un pārējo.

.Pirms LawBreakers spēlēšanas ir interesanti zināt backstory. Notikumi notiek mūsu planētas, bet tālākā nākotnē. Tas viss sākās ar straujo tehnoloģiju attīstību. Šķiet, ka progress, bet kādu dienu kaut kas nepareizi (kā vienmēr), un civilizācija crashed. Katastrofu iznīcināja mēness, kas noveda pie globālām problēmām: mainījās klimats, sākās dabas katastrofas, radikāli mainījās zemes smagums. Taču cilvēce nav mirusi, bet spējusi pielāgoties jauniem apstākļiem. Vecās pasaules drupās ir uzaugusi jauna paaudze, kas ir vairāk attīstīta. Cilvēki iemācījās dzīvot pārveidotā vidē un pat uzcēla atjaunotu civilizāciju, kas ir vēl progresīvāka.

.Sākumā šķita, ka dzīve kļūst labāka un līdzsvars tika atjaunots. Bet tas bija izskats, jo noziedzīgās organizācijas izglāba savu spēku, lai ielejot ielās, kad tā bija spēcīga straume. Sabiedrība tika sadalīta divās grupās: mafija un likums. Tieši šajā konfrontācijā tiek uzbūvēta iPlayer LawBreakers gabala. Jūs gaida brīnišķīgi kaujas ar fantastiskiem ieročiem un transportlīdzekļiem. Dodoties uz tālāku nākotni, jums ir jāapgūst neparasti lidmašīnas, jāizpēta visi jaunās pasaules stūri, jāpārbauda un jāpārbauda futūristiski ieroči.

Periodiski tiks pievienotas jaunas funkcijas, režīmi un kartes, un uz instrumentiem var uzlīmēt uzlīmes. Piemēram, Juggernaut ātri atgūst izlietoto degvielu; ja Omega ir pilnībā uzlādēta, tad Gunslinger bojā daudz; Wraith cieš mazāk tuvcīņas un efektīvākas bumbas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more