Grāmatzīmes

Lava Online

Citi nosaukumi: Lava Live

Kā jūs jūtaties par fikcija? Bet ceļot laikā? Ja pozitīvs, nav garām Lava Online. Tieši pirms sākat aizpildot lappušu piemales Lava reģistrēties tiešsaistē, pārliecinieties, ka jūsu dators ir aprīkots ar šādu:

• Procesora ātrums ir vismaz 1. 5 Ghz;

• Atmiņa - 256 MB

• Video 3D 64 Mb;

• Operētājsistēma WIn2000/XP/Vista.

Pievienoties spēli, lūdzu lavas militāro dizainu ar "sliekšņa". Patiesībā, jums tiks lūgts veikt rituālu nokļūt ne tik tālā nākotnē post-apocalyptic pasaulē. Passage Lava Online reģistrācija fāze sastāv no šādiem:

1) Ievads login (nosaukums, ar kuru jums būs iet un "runāt", kas spēlē).

2) Password (no 6 līdz 16 rakstzīmes).

3) Norādiet derīgu e-pasta adresi un savu dzimumu.

4) Ievadiet kodu no attēla.

5) iepazīšanas un atbilstība FAQ un lietošanas noteikumiem.

Pēc tam, kad, protams, jūs varat lejupielādēt spēli klientu, kura uzstādīšana samazinās slodzi uz jūsu interneta kanālu ... bet, ja savienojums ir spēcīgs, vienkārši nospiediet pogu "play", un droši Plunges uz aizraujošu virtuālajā realitātē.

Tu sāc spēlēt spēli Lava Online pāriet uz izlīgumu, kas atrodas uz ziemeļiem no Āfrikas. Starp citu, par ģeogrāfisko dizains pilnībā sakrīt ar reālo ainavu Āfrikas kontinentā. Viņa pirmā pieredze būs nopelnīt, izmantojot kaušanas ienaidnieka karaspēks, vai pat žurkām. Nevilcinieties un paķert visu, kas kritīs no uzvarēta ienaidniekiem, jo ​​šādā veidā jūs varat savākt daudz vērtību pārdot tās vēlāk.

Ja tā ir noticis, ka tikko sāku spēlēt spēli online Lava, jūs jau mērķis ir izpildīt dažas quests, tad jums būs nepieciešams atrast raksturs, pār kuru galva tiks pakārts izsaukuma zīme. , Ka viņš nodarbojas ar sadalē, apvienojot daudz pieredzes, kas pēc tam ir nepieciešams spēlētājiem, lai izkļūt no šīs vietas. Vienkārši nav skriešanās pārāk daudz ar šo rīcību, jo atkal nav atgriezies. Labāk sūknis oriģinālajā atrašanās vietā vismaz līdz piektajam līmenim.

Spēcīgāka jūs pārvarēt ienaidnieks, jo vairāk pieredzes tagad. Lava tiešsaistes spēli raksturo cīņas reālajā režīmā, tik apjucis no cīņas nav ieteicams par neko. Starp citu, jūs varat cīnīties tikai ārpus pilsētas robežām. Ieroču izvēle ir ļoti daudzveidīga: online spēle Lava piedāvāt jums pistoles, mašīnpistoles, naži ... un pat iespēju neapbruņotiem cīnīties. Ticiet man, vietējā cīņa, lūdzu jums, pat ja jūs - pazinējs un cienītājs šo shooters. Un, ja ne, galvenais, neaizmirstiet pievērst uzmanību veselībai viņa varonis. Nulle nozīmē nāvi.

Lava online spēles var lepoties klātbūtni divām valūtām:

• Āfrikas - lieto katru dienu dažādās mājsaimniecības vajadzībām.

• Gold - var iegādāties tikai par reālu naudu. Izmantot, lai iegādātos in-spēle unikālu veshchichek. Bet tas nav, tāpēc ņemt to viegli: spēlēt Lava, tērēt savu "asinis", jums nav, ja tas nav iespējams.

Daži vārdi par šo stāstu. 2012.gada jūnijā bija spēcīgs izvirdums Yellowstone vulkānu un turpmāko atbrīvošanu ļoti toksisko pelnu spiesti mirst no nosmakšanas desmitiem tūkstošu amerikāņu. Tad nāca pēkšņs aukstuma vilnis (kas noveda pie vispārēja samazināšanās lauksaimniecībā), un draud izzušana no bada pārspēja iedzīvotājus Zemes. Tāpēc Lava Online spēlē jums ir to Āfrikā, kurā ir nosacījumi, kas dāvināt iespēju nav atbrīvoti cilvēci, un tu - viens no izredzētajiem, kuri ir samazinājies šeit. Tikai šeit - ar unforgiving pasaulē post - apokalipse - par izdzīvošanu jācīnās ne mazāk spēcīgi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more