Grāmatzīmes

Pēdējā patversme: staigājošie mirušie

Citi nosaukumi:

Last Shelter: The Walking Dead ir stratēģijas spēle, ko var spēlēt mobilajās ierīcēs. Grafika laba, balss atveidu veic profesionāli aktieri. Mūzikas izvēle nenogurdina, klausoties ilgu laiku.

Šajā spēlē jūs gaida

grūti izaicinājumi:

  • Izdzīvo postapokaliptiskā pasaulē, kuras iedzīvotāji ir pārvērsti par zombijiem
  • Uzlabot bāzes aizsardzību
  • Atklājiet pazaudētās tehnoloģijas no jauna
  • Uzcelt jaunas ēkas un modernizēt esošās
  • Nosūtiet vienības, lai atrastu resursus un aprīkojumu
  • Cīnieties ar citām izdzīvojušo grupām vai veidojiet alianses
  • Tērzējiet ar citiem spēlētājiem un iegūstiet jaunus draugus visā pasaulē

Šie ir daži no uzdevumiem, kas jums jāveic.

Pirms sākat spēlēt Last Shelter: The Walking Dead, izlasiet īsu pamācību un uzziniet, kā mijiedarboties ar spēles saskarni.

Spēles notikumi notiek Walking Dead pasaulē. Šeit jūs sastapsiet varoņus, kas pazīstami no kulta seriāla. Kopā ar viņiem būs vieglāk pārvarēt visas grūtības. Centieties savai komandai piesaistīt pēc iespējas vairāk varoņu.

Lai izdzīvotu neliela cilvēku grupa, kuru jūs vadīsit, ir pastāvīgi jāuzlabo bāzes cietokšņa aizsardzība. Celiet aizsardzības torņus un uzlabojiet savus ieročus. Izvēlieties izdevīgākās pozīcijas šaušanas punktu izvietošanai, izmantojiet barjeras, lai palēninātu ienaidnieku virzību.

Bez asinskārajiem zombijiem ir arī citi izdzīvojušie, no kuriem jāuzmanās. Jūsu bāzes teritorijā ir daudz vērtīgu resursu, ko bandīti var iekārot. Šādi ienaidnieki ir daudz bīstamāki par zombijiem, to nav tik daudz, taču viņi var izmantot ieročus, lai uzbruktu.

Spēlēt Last Shelter: The Walking Dead vien būs grūti. Pievienojieties esošajām arodbiedrībām vai izveidojiet savu. Kopā ir daudz vieglāk pretoties ienaidnieku uzbrukumam. Turklāt jūs varat piedalīties kolektīvos uzdevumos un braucienos.

Nepalaidiet garām iespēju ieskatīties spēlē. Regulāriem apmeklējumiem jūs gaida ikdienas un iknedēļas dāvanas.

Spēlē mainās gadalaiki, un sezonas brīvdienās tiek rīkoti interesanti tematiski pasākumi. Svētku laikā būs iespēja iegūt unikālus dekorus un ekipējuma priekšmetus, kas citā laikā nav pieejami.

Spēļu veikalā ir daudz noderīgu priekšmetu un resursu. Piedāvājumi tiek regulāri atjaunināti. Pirkumus var veikt par spēles valūtu vai reālu naudu. Spēle ir bezmaksas, un veikals ir vienīgie izstrādātāju ienākumi. Iztērējiet nelielu summu, ja vēlaties atbalstīt attīstību un pateikt paldies spēles veidotājiem.

Spēle tiek izstrādāta. Diezgan bieži ir atjauninājumi ar iespēju paplašināšanu, jaunu aprīkojumu un uzdevumiem. Bieži pārbaudiet atjauninājumus, lai nepalaistu garām neko interesantu.

Last Shelter: The Walking Dead bezmaksas lejupielāde operētājsistēmā Android. Varat sekot saitei šajā lapā.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai mēģinātu izdzīvot bīstamajā staigājošo mirušo un mānīgo bandītu pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more