Grāmatzīmes

Pēdējais cietoksnis: pazemes

Citi nosaukumi:

Last Fortress: Underground ir daudzpusīga stratēģijas spēle mobilajām ierīcēm. Grafika šeit ir laba, tās kvalitāte cita starpā ir atkarīga no ierīces, kurā spēlējat, veiktspējas. Balss aktierspēle veikta kvalitatīvi, muzikālā izlase diezgan interesanta.

Spēlei ir sižets.

Apokalipse pārņēma zemi, pārvēršot lielāko daļu iedzīvotāju par zombijiem. Aiz neieņemamajiem pils mūriem palika tikai neliela izdzīvojušo grupa. Taču izrādījās, ka šī patversme bija īslaicīga. Pēc pils krišanas visi tās iedzīvotāji tika sadalīti vairākās nelielās grupās, no kurām katra gāja savu ceļu.

Jūs vadīsit vienu no šīm grupām. Jūsu cilvēkiem ir paveicies, tuksnesī, kur jūs iedzina asinskāri zombiji, tika atklāta dīvaina pazemes struktūra.

Tavs uzdevums ir pārvērst šo vietu par jaunu mājvietu un nodrošināt iedzīvotājus ar nepieciešamajām lietām un pārtiku.

Spēlē jūs sagaida daudz nepatikšanas:

  • Rūpējieties, lai aizsargātu bāzi
  • Paplašināt platību un iekārtot jaunas telpas
  • Izsūtiet nelielas partijas, lai tās papildinātu
  • Cīnieties ar citiem spēlētājiem par resursiem un veidojiet alianses ar draugiem

Tas nav viss, kas jums jādara, spēlējot Last Fortress: Underground.

Galvenā grūtība ir saglabāt līdzsvaru. Neveidojiet vairāk telpu, nekā nepieciešams, jo tas atņem resursus, ko varētu izmantot kaut kam noderīgam. Neaizmirstiet par savlaicīgu teritorijas paplašināšanu, ja tas patiešām ir nepieciešams.

Veicot izbraukumus, jūs varat iegūt vērtīgus resursus, tostarp jaunus ieročus un noderīgus artefaktus. Jo tālāk vienība virzās no slēpņa, jo vērtīgāks var būt laupījums. Atcerieties, ka katru minūti, kad komanda paliek ārpusē, draud ienaidnieku uzbrukums, un jo tālāk komanda iet, jo lielāks risks.

Jaunās tehnoloģijas ļaus jums izveidot progresīvāku ražošanas aprīkojumu, ieročus un aprīkojumu saviem cilvēkiem.

Lai nodrošinātu iedzīvotāju drošību, izveidojiet aizsardzības līnijas un pārliecinieties, ka ieeju apsargā pietiekams skaits karavīru. Gan zombiji, gan citu patversmju iemītnieki var uzbrukt jūsu cietoksnim, lai paņemtu visu vērtīgo.

Sezonas brīvdienām izstrādātāji izlaiž atjauninājumus ar interesantiem konkursiem, kuros varat laimēt unikālas preces.

Spēļu veikalā būs iespēja iegādāties daudz noderīgu lietu. Svētku dienās ir atlaides. Sortiments tiek regulāri atjaunināts. Jūs varat maksāt par pirkumiem gan ar spēles valūtu, gan reālu naudu.

Ir iespējams sazināties ar citiem spēlētājiem un izveidot alianses. Uzaiciniet savus draugus uz spēli vai atrodiet jaunus draugus starp spēlētājiem no visas pasaules.

Mēģiniet nepalaist garām nevienu dienu, veiciet ikdienas un iknedēļas uzdevumus, lai saņemtu dāsnas balvas un dāvanas.

Pēdējais cietoksnis: Underground bezmaksas lejupielāde operētājsistēmā Android, varat sekot saitei šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt un izveidojiet neieņemamu pazemes cietoksni, kurā jūsu cilvēki būs drošībā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more