Grāmatzīmes

Impēriju zemes

Citi nosaukumi:

Lands of Empires ir interesanta stratēģija mobilajām platformām. Spēlē jūs redzēsiet labas kvalitātes grafiku, pievēršot uzmanību detaļām. Mūzika nav uzmācīga, nekaitina un ar laiku netraucē.

Spēlē jums ir jāpārvalda izlīgums fantāziju pasaulē. To novērsīs dēmonu bari, kas iebrūk burvju pasaulē.

Būs jāpieliek visas pūles, lai jūsu pilsēta izdzīvotu un varētu attīstīties.

Bet pirms Lands of Empires spēlēšanas jums būs jāiziet īsa apmācība, kurā jums tiks parādīti vadības pamati.

Tālāk sāksies sarežģīta misija. Jums būs nepieciešams laiks, lai vienlaikus iesaistītos vairākās aktivitātēs:

  • Izpētiet apkārtējo pasauli, meklējot apslēptos dārgumus, kurus var sargāt dēmoni
  • Paplašiniet savu īpašumu robežas
  • Resursu avotu izlūkošana
  • Atrodiet titānu dzīvotnes un iegūstiet iespēju stiprināt savu karaspēku ar šiem monstriem
  • Iznīcini dēmonu laivas un brīvos bēgļus
  • Atgūstiet un atjaunojiet iznīcinātās pilsētas, lai stiprinātu savu impēriju

Kā jūs jau sapratāt, spēles pasaulei ir nopietnas problēmas. Ja tu un citi karotāji nepretosies ļauno garu bariem, viņš ilgi neizturēs. Lai veiksmīgi pretotos dēmonu mēģinājumam sagrābt jūsu īpašumu, papildus spēcīgai armijai jums būs nepieciešami talantīgi vispārīgi varoņi. Katram no komandieriem ir savas unikālās spējas, kas attiecas arī uz viņa pakļautībā esošajiem karavīriem. Piedaloties daudzās cīņās, pieaugot pieredzei, jūsu armiju līmenis augs. Uzlabojiet gan pašu karotāju, gan komandieru īpašības.

Ceļojot un kauju laikā jūsu armijas var atrast aprīkojumu, kas palielina vienības militāro spēku, vai artefaktus un dārgumus, kas palīdzēs padarīt jūsu pilsētas aizsargātākas vai sniegt citus bonusus.

Papildus militārajām lietām jūs uzraudzīsit sava cietokšņa celtniecību. Parūpējies par līdzekļu sadali, lai to pietiktu visam nepieciešamajam. Veidot fermas, iekārtas resursu ieguvei, kazarmas un mājas.

Daudzus spēles uzdevumus ir ļoti grūti izpildīt vienam. Meklējiet sabiedrotos vai vienkārši tērzējiet ar citiem spēlētājiem. Kopā jūs varēsiet gūt panākumus, veicot uzdevumus, ar kuriem jūs pats nevarat tikt galā. Apvienojieties aliansēs un palīdziet viens otram.

Ja atceries spēli apmeklēt katru dienu, tad, tāpat kā daudzās citās spēlēs, par piedalīšanos saņemsi dienas un iknedēļas balvas.

Sezonas brīvdienu laikā spēlē notiek īpaši pasākumi ar vērtīgām un ļoti retām balvām.

Spēļu veikals katru dienu atjaunina savu sortimentu. Tie tiek pārdoti tajā par spēles valūtu un īstu naudu, vērtīgiem spēles resursiem, noderīgiem priekšmetiem un aprīkojumu.

Atjauninājumos, kas ik pa laikam iznāk, tiek pievienots jauns saturs. Tie var būt jauni spēles režīmi, uzdevumi un uzdevumi. Turklāt ieroči un cits aprīkojums.

Lands of Empires bez maksas lejupielādēt Android varat, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt un piedalieties cietušās pasaules glābšanā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more