Grāmatzīmes

Vikingu zeme

Citi nosaukumi:

Vikingu zeme reāllaika stratēģija par leģendārajiem vikingu ziemeļu iedzīvotājiem. Spēlē jūs redzēsiet labas kvalitātes grafiku reālistiskā stilā. Mūzika izvēlēta tā, lai radītu pareizo atmosfēru. Visas vienības tiek izrunātas ļoti ticami.

Šī nav parasta spēle par kareivīgām ziemeļu ciltīm. Visbiežāk šie cilvēki tiek attēloti kā neuzvarami karotāji, bet spēcīgu armiju var izveidot tikai ar spēcīgu ekonomiku. Šeit spēle jums sāksies.

Pirms doties kampaņā uz kaimiņu zemēm, jāizveido spēcīga armija, tas prasīs daudz resursu.

  • Nodrošiniet ciematu ar koku, tas ir lielisks celtniecības materiāls
  • Apstādiet laukus, lai pabarotu zemniekus un karotājus
  • Atveriet karjerus, jo bez akmens jūs nevarēsit uzbūvēt stiprākas ēkas, kad jūsu apmetne augs
  • Doties medībās un makšķerēt
  • Uzbūvējiet tirdzniecības molu, lai varētu apmainīties ar precēm
  • Izpētiet apkārtni, iespējams, apmetnes apkārtnes zemēs atradīsiet daudz noderīgas lietas

Kāda būs jūsu pilsēta, izlemiet tikai jūs, režģa nav, sakārtojiet ēkas, kā vēlaties. Pateicoties īpašajam redaktoram, jūs pat varat pielāgot ēku izskatu.

Kad jūsu apmetne pieaugs līdz pilsētas lielumam, jūs varat atļauties izveidot pietiekami spēcīgu armiju, lai to aizstāvētu vai pat mēģināt iegūt zeltu un vērtīgas lietas no kaimiņu ciltīm. Papildus vērtīgām mantām jūs saņemsiet slavas punktus kampaņās, kas ieviesīs cieņu pret jums visos kaimiņos esošajos burkānos. Protams, ja militārās kampaņas beidzas ar panākumiem.

Katrs mazas valsts iedzīvotājs ir unikāls un viņam piemīt dotības noteiktām aktivitātēm. Viņu vidū būs mākslinieki, karotāji, zemnieki un citi. Mēģiniet ņemt vērā padotā dotības, norīkojot viņam atbilstošu darba veidu.

Būvējot lielus kuģus, varēsi izpētīt piekrasti un peldēt tālāk nekā pārgājienos. Taču šādiem braucieniem būs jāuzkrāj alus, ko jūrnieki patērē lielos daudzumos brauciena laikā. Pateicoties ērtam redaktoram, kuģu izskatu var pielāgot pēc saviem ieskatiem.

Uzlabojiet tehnoloģiju, tas atbloķēs jauna veida ēkas un atbloķēs vairāk karaspēka veidu. Karotāji kauju laikā iegūst pieredzi, kas padara viņus stiprākus un ļauj apgūt jaunas prasmes.

Spēlei ir gadalaiku maiņa, katrai sezonai ir savas grūtības, ziemai ir jāsakrāj pietiekami daudz pārtikas un malkas apkurei. Spēcīgs sniegputenis vai sals var nopietni sabojāt apdzīvotu vietu.

Jums noteikti patiks spēlēt Land of the Vikings, lai gan spēlei ir agrīna piekļuve. Kad izlaidums notiks, būs vēl vairāk iespēju.

Land of the Vikings bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl nav iespējas. Jūs varat iegādāties spēli, apmeklējot Steam portālu vai izstrādātāju oficiālo vietni. Pasteidzieties, pirms spēle nav saņēmusi galīgo versiju, to varat iegādāties ar atlaidi.

Sāciet spēlēt tagad un palīdziet nelielai vikingu ciltij izdzīvot naidīgā pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more