Grāmatzīmes

Labirints

Citi nosaukumi: LABIRINT

Labirints - online spēles, kuras teritorijā ir iebruka ar ārvalstnieku agresoru. Tomēr izdevās satur invasions, bet laika gaitā ienaidnieki gūst spēku un varu, un tie drīz būs gatava panākt jaunu iznīcinošu triecienu. Šī pasaule ir vajadzīga jūsu palīdzība! Laipni lūdzam Maze online!

Ja jūs vēlaties, lai sāktu spēlēt spēli online labirints, jums ir jāveic obligāts nosacījums: Reģistrācijas labirints. Reģistrācija notiek spēle Labirints nav gluži standarta veidā. Tiklīdz jūs iet uz oficiālo vietni, noklikšķiniet uz Play līnijas. Jums tiks piedāvāts izveidot raksturu: izvēlēties savu dzimumu un vārdu. Vienojoties ar standarta noteikumiem, jūs saņemsiet pie loga, kur tas būs nepieciešams iziet apmācības cīņa par pierādījumu, ka jūs varat izdzīvot šajā pasaulē. Pēc tam, jums uzņemšanu testa zonā.

Online spēles Labirints - tas ir pirmais audi online spēle, kur tavs uzdevums ir atrast līderis ienaidnieku, un iznīcināt viņu. Pa ceļam būs stāvēt divus šķēršļus: tieši tāpat kā jūs meklētājiem slavu un milzīgs armijas mutantu. Lai sasniegtu galveno balvu citi spēlētāji pārtrauks jums izpildīt misiju, jo visi sacenšas par titulu labākais spēlētājs. Centieties būt ātrāk un gudrāk nekā jūsu pretinieki!

Play labirinta insanely jautri! Reizi šajā pasaulē, jūs vai nu atstāt uzvarētāju vai zaudētāju, bet kāds rezultāts, laiks, kas pavadīts spēle dos jums prieku.

Maze spēlē snap. Vadība šeit ir vienkāršs un ērts, kas ievērojami vienkāršo procesu spēli un ļauj jums koncentrēties uz savu galveno uzdevumu.

Labirints tiešsaistes spēli ir bez maksas. Raksturu attīstību ir apgūt prasmes. Tas nav obligāti, bet gan piemērojot šīs prasmes cīņā palielina savas izredzes uzvarēt.

Pārvietoties spēle būs, izmantojot disku. Tas arī veikali priekšmetus, kas jums atrast cīņā. Moving raksturu var veikt tikai uz diska, tā ka bez tā nekādā veidā. Šāda metode kustības pasargā jūs no mutagēnu, kas ir augsnes piesārņotas zemes, jo pieskaroties zemei, ikviens sāk mutācijas.

In klusā vietā pilsētā, jūs varat atpūsties no šausmīgs cīņas un uzpilde kārtridži. Pārdod trofejas un iekārtas var iegādāties pie Mall. Veikt nepieciešamos sagatavošanās darbus, vai uzlabot esošās lietas var būt darbnīca. Tas tā notika, ka visi uzdevumi parasti jūs saņemsiet pie Steakhouse. Tur arī svinēs balvas saņemšanas. Un ar palīdzību no portāla, jūs varat pāriet uz jebkuru citu jomu.

Var gadīties, ka jums nav aprēķināts starpību saviem patroniem cīņā, un s zemes viņi izvēlas. Šajā gadījumā nav problēma - sākumā katrā līmenī ir konteiners, kas notiek, lai automātiski papildināt patronas. Vienīgais negatīvie ir tas, ka patronas būs sliktas kvalitātes. Taču tajā kritiskajā brīdī tas ir labāk nekā nekas.

Ja jūs veikt vienu no trim uzdevumiem, kas tiek automātiski piešķirta pie izejas portālu, staigājot kaujas līmeni. Neuztraucieties: ja vien jums ir iepazinušies ar uzdevumu, taimeris nesāks atrašanās vietu. Kaujas, savu raksturu, var noteikt ieraksts iet līmeni, un papildus iegūt augstas kvalitātes iekārtas un resursi, kas vajadzīgi, lai labākas lietas. Darot darbu, raksturs saņems nopelnīto naudu pie trofejas un pieredzi.

Visi šajā spēlē cīņas notiek reālajā laikā. Lai sasniegtu noteiktus mērķus, jūs varat apvienot spēkus ar citiem spēlētājiem, apspriestu savstarpējas. Priekšmeti atrasti ieroči, artefaktus, munīciju un sastāvdaļas var pārdot izsolē vai dalīties tajos ar citiem spēlētājiem.

Apzināti spēlēt spēli online labirints nepieciešamo taktiku. Attīstīt savu taktiku, jūs varat viegli veikt uzdevumus un misijas un cīņa monstriem.

Jauka lieta par spēli ir faktors, ka jebkura sistēma pārvietošanās neeksistē - jūs varat brīvi pārvietoties līmenī. Turklāt balvu spēlētājs - Jackpot - pastāvīgi pieaug. Pasteidzieties pass Labyrinth reģistrs un pievienojies mums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more