Grāmatzīmes

Left 4 Dead

Citi nosaukumi: Left 4 Dead

Spēle Left 4 Dead ir multiplayer datorspēle. Šī spēle ir veidota stilā šāvēja un pasākumiem, kas notiek tajā pirmajā personā.

Par rīcības spēle pamatā ir cīņa izdzīvojušo pret hordes inficēto cilvēku.

Download Left 4 Dead Can tikai pieaugušo spēlētājiem. Par nepilngadīgām lietotājiem piekļūt spēli ir slēgts.

Video Left 4 Dead var atrast oficiālajā mājas lapā spēli vai youtube. In video atklāj būtību spēli, rakstzīmes tiek iesniegti un cita informācija par spēli.

Spēle Left 4 Dead datoru, jūs varat spēlēt multiplayer režīmā un viena spēlētāja un co-op.

  1. Co-op režīmā. Šajā režīmā, komanda pārstāvēja iet spēle, šis režīms ir arī galvenais. Mērķis kooperatīva režīmu - nodot vienu no kampaņas komandas pāris (4) spēlētājiem. Jūsu komanda var cīnīties no viena līdz četriem cilvēkiem. Spēlētāji, kas trūkst šajā spēlē, zamenivayutsya roboti, kurus kontrolē dators. Tomēr spēles laikā jūs varat pievienot cilvēku pretinieks. Ja jums ir nepieciešams, lai īsi apturētu spēli, nav nepieciešams atstāt spēli vai lūgt citiem spēlētājiem gaidīt. Jūs varat nodot viņa varonis bot pārvaldību, nebaidoties, ka viņa vietā būs kāds cits. Turklāt, kontrole ir nodota botu automātiski, ja jums ir 25 sekunžu laikā stāv.
  2. Vienotā režīmā. Tas ir veids, kādā citus izdzīvotājus dalībnieki kontrolēta ar datoru. Bots (datoru spēlētāji) sekot jums, šaut pār inficēto cilvēku glābt, palīdzēt un dziedināt citu dalībnieku Apgādnieka, bet nevar atvērt durvis patversmes, aktivizēt "trauksmes notikums" un cēloni Horde, un piemērot mešanas ieroci, jo stratēģiskā krājumi. Arī viņi nevar izmantot taktiskās prasmes. Faktiski, šis režīms ir pilnīgs prototips kooperatīvs režīmā ar vienu atšķirību - tas var būt tikai viens, neviens cits varēs pievienoties jums. Pēc nāves savu raksturu spēle beidzas. Vislabāk sākt ar Left 4 Dead ieviešanu no šī režīma.

Šajā spēlē Left 4 Dead spēlē galveno varoni, jums būs. Rakstzīmes paši ir atšķirīgi viedokļi par izdzīvojušajiem un inficēti. Izdzīvojušo ietver:

1. William Overbeck ir vecs veterāns no Vjetnamas kara. Viņš ir pieredzējis karavīrs. Savulaik viņš dienēja ASV armijas special.

2. Francis ir ietiepīgs un biker, kas ir pilnībā ietverta tetovējumiem. Viņš ienīst gandrīz visu.

3. Zoe ir vispievilcīgākais meitene spēlē. Viņa ir meita turīgas cilvēks. To var piekļūt visaugstākajā līmenī ar šaujamieroci.

4. Luis ir junioru sistēmu analītiķis nodaļa. Šis raksturs ir gatavojas doties pensijā pēc vīrusa parādījās.

Inficēts - ir cilvēki, kas ir padevās vīrusu.

In-Game Left 4 Dead ieroči iedalīt vairākos veidos:

  1. Metil ierocis.
  2. šaujamieročiem.

Katram no viņiem izvēlas veida ieroci, ka viņš mīl visvairāk.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more