Grāmatzīmes

World Cup

Citi nosaukumi: World Cup

Pasaules kausa online - ir multiplayer pārlūka spēle žanrā "futbola vadītājs", kurā spēlētājs darbojas kā īpašnieks futbola klubs, kas ir viens no 16 profesionālajām līgām.

Pasaules kausa online spēle nav nepieciešams instalēt spēli klientu, un ir pieejama no jebkura pārlūka. Lai sāktu spēli, jums ir nepieciešams reģistra World Cup: Jūs varat ievadīt spēli ar palīdzību no sociālajiem tīkliem, piemēram, Mail. ru, Facebook, Klasesbiedri, VK (ja tādi ir reģistrēts konts vienā no tiem), vai tieši no vietas, izmantojot reģistrācijas veidlapu (lauka datu tipu, e-pastu un paroli, pieņemt noteikumus par spēles noteikumiem, un nospiediet pogu "Reģistrēties"). Reģistrēt šajā posmā spēli Pasaules kausa beidzas, un tad ir, lai izveidotu spēles iestatījumus: jaunā logā, kas parādās, ievadiet lietotājvārdu attiecīgajos laukos (Pilsēta) nosaukums nākotni klubā, izvēlieties Nacionālās līgas 16 valstīm, un noklikšķiniet uz "Next". Pēc tam, nākamajā ekrānā tiks lūgts iziet apmācības kursu par spēli (tas ir ieteicams ņemt! ) Vai atteikties no tā. Nu, tagad jūs varat mēģināt spēlēt spēli online World Cup.

Galvenais mērķis spēlē ir pirkt un apmācību dalībniekiem, kā arī izvēlēties optimālāko spēles taktiku un attīstīt infrastruktūru klubu. Bez tam, jums būs nepieciešams iesaistīt vairāk jaunos spēlētājus no savas izglītības, kā arī piedalīties dažādu valstu turnīros.

Galvenais mērķis spēle - lai izveidotu veiksmīgāko futbola klubu šajā projektā.
Pirmā uzvara spēles, komanda saņems pirmā līmeņa. 2.līmeņa sasniedzot, komanda automātiski iesniegti čempionāta izvēlētās valsts (šajā stadijā tā vairs nebūs nekas). Sasniedzot jaunus līmeņus, jūs varat iet uz augšu rajons, kur jaunas ēkas būs pieejama infrastruktūra kluba, un pievilcīgāku turnīri. Lai pārietu uz katru jaunu līmeni, jums ir nepieciešams, lai iegūtu zināma pieredze, kas ir dots, lai piedalītos spēlēs (uzvarētājs - 3 punkti par neizšķirtu - 1 punkts).

Katram spēlētājam ir sava nostāja šajā spēlē, un katrai vienībai ir savas īpatnības. Šeit ir galvenās īpašības spēlētāju projekta tiešsaistes spēli Pasaules kausa
- Vārtsargu (ātrums, veiklība, reakcija)
- Defender (ātrums, ņemot bumbu, personīgās aprūpes, bumba kontrole, precīzijas rīku)
- Pussargs un uz priekšu (ātrums, bumba kontrole, precizitāte streiki, jaudas perforatori, precīzijas rīku).
, Pēc katras spēles veikto spēlētāju īpašības mainās, un savējās darbības līmenis ir atkarīgs no dažādiem apstākļiem, piemēram, ar autobusu un komandas apmācību līmenī, nozīmi, panākot, un tā uc

Ļoti svarīga loma individuālo spēlētāju sniegumu
Talent - lielāks spēlētājs talants, ātrāk tas attīstās.
P.. gatavība - izdomāt, kā spēlētājs ir gatavs maču.
Morāle - augstāks rādītājs ir vairāk pārliecināti spēlētājs jūtas uz lauka.

Katram spēlētājam ir noteiktu algu, kas mainās atkarībā no pieredzes un prasmes (augstāka līmeņa, jo vairāk darba algu).
Play spēles Pasaules kausa internetā var piedalīties dažādās draudzības spēlēs un turnīros, organizējot savas komandas vispiemērotāko stils: Fast play garāmejot, kas parasti spēlē piespēles vai dribbling.

Pasaules kausa online spēle ļauj jebkuram spēlētājam no komandas, lai noteiktu statusu: atstāt komandu, safasēti pārdošanai vai Noraidīt.

Spēlē World Cup būs interesanti visiem, kuri nav vienaldzīgi pret futbolu. Ja kāds ir kādi jautājumi par šo spēli, kas ir pieejams klientu atbalsts vienmēr ir nepieciešama palīdzība. Šajā pārskatā mēs esam ne visi iezīmes šo spēli projektā, jo tā ir pietiekami liela un funkcionāla. Un, pateicoties pieejamu un saprotamu informācijas saturu, var uzzināt daudz spēles laikā.

Spēlēt Pasaules kausa, nevajag daudz, tikai vēlme, vēlme sasniegt savus mērķus, un, protams, online reģistrācija Pasaules kausa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more