Grāmatzīmes

Crystal Eternity

Citi nosaukumi: Kristall Vechnosti

Crystal mūžība online - ir bezmaksas MMORPG online pārlūka spēle, kur notikumi risināties pasaulē, kur bija liela artefakts - Crystal Eternity apveltīts ar seno dievu. Bet ar gadsimtiem civilizācijas, kas dzīvo šajā pasaulē, iegāja lejupslīdes dēļ iekāre jaudas, alkatību un skaudību, un tad dievi dalās vairākos fragmentos Crystal un izkaisīti visā pasaulē ...
... Jums ir jāzina, kur Šie fragmenti, un to, kā savākt tos kopā. Bet pirms jūs iet Crystal mūžību tiešsaistes reģistrācija, jums būs galvenajā lapā spēles tiks aicināti izmēģināt demo kaujas, lai saprastu, ka jūs interesē, vai nav.

Tātad, pēc izmēģinājuma demo kaujas, ja esat nolēmis, ka jums ir pelnījuši to, kas, lai pārbaudītu savas spējas šajā tiešsaistes spēli Crystal mūžību, ievadiet reģistrācijas e-pasta adresi un paroli. Šajā datumā Crystal mūžība būs vecāki.
Nākamais, jums tiks lūgts izvēlēties vienu no divām valstīm: Ziemeļu alianses vai Empire of Southern Islands, kas kādreiz bija vienota un draudzīgu cilvēki sevi sauc - Empire of Light.

Pēc izvēloties savu valsti, jūs izvēlaties savu raksturu klasi: tas var būt iesācējs vai Recruit.
Crystal mūžība tiešsaistes spēli, jūsu raksturs piedāvā virkni profesiju: ​​Augu tirgotājs, alķīmiķis, Prospector, Rotas, Balināšanas, Zvejnieks, ārsts un bende. Bet paturiet prātā, ka ārsts un bende savstarpēji izslēdzoši (ti, ja jūs esat izvēlējies profesiju ārstu, ka viņš bija bende nevar būt un otrādi). Paldies profesijas, jūsu raksturs var paaugstināt savu līmeni iemaņas.

Spēlēt spēles tiešsaistē Crystal mūžību, jo cīņas ar ienaidnieku, jūsu raksturs saņems Glory, kas sasniedz nepieciešamā summa tiks automātiski apmainīt pret rindās. Šie Ranks dot savu raksturu, iespēja iegādāties īpašu armija veikalos unikāli priekšmeti (iekārtas).

Jo spēle Crystal mūžību tiešsaistē, jūsu raksturs ir iespēja veikt uzlabojumus savu mantu. Šī funkcija tiek saukta - asināšana. Es ierosinu, lai turpinātu pētīt iespējas šo funkciju: tā, "asāku", jūs varat saģērbt kādu iekārtu, izņēmums - kaujas zonās un kaujas mugursomas. Asināšanas palielinās par noteiktu summu vienas postenis stats: izturība, spēks, veiklība, izlūkošanas, Will, Gudrības, vai morāli. Vērtību, kas, lai uzlabotu atkarīgs no objekta, kas tika izmantots asuma. Kādas konkrētas īpašības asināt, nejauši izvēlēti no pieejamajām funkcijām uz lietām.

Veidi, posteņiem, ko var izmantot, lai veiktu "asināšana": asmens ziedes impregnēšana enerģija, kristāls filigrāni stiprināšanu, armatūras Rune simbolu un Universal enerģijas pastiprinātājs.

Spēlēt spēles tiešsaistē Crystal mūžība, jūs varat sūknis savu raksturu, piedaloties triviālām quests un piedalās medībās monstriem / dzīvniekiem. Kā prēmiju, jūsu varonis iegūs pieredzi, reputācijas punktus, kā arī naudas un noderīgas lietas.

Šajā spēlē, jūsu raksturs ir iespēja spēlēt kāzas ar savu izredzēto. Pēc kāzu ceremonija, kāzu norises vieta administrators, jūsu varonis un viņa līgava varēs izmantot bonusu kāzu gredzeni.

Spēlēt Crystal mūžība var apvienot klaniem un piedalīties masveida cīņas ar monstriem īpašos gadījumos, kā arī pasaules PvP-cīņas.
Ja jūs visu šo jautri un jūs esat gatavs pasakains piedzīvojums, aicināti reģistrēties spēles Crystal mūžību.
Jo Crystal mūžība spēlēt būs interesanti ikvienam!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more