Grāmatzīmes

Corsairs: City pamesto kuģu

Citi nosaukumi: Corsairs: City pamesto kuģu

Corsairs: City of Abandoned kuģu - Lomu datorspēļu RPG, simulators. Spēle Corsairs: City of Abandoned kuģu izstrādātie un akella publicēti krievu sadarbībā ar jūras. ru. Tas tika izdots kā daļu no ilgstošas ​​sērijas spēles par pirātu dzīvi wilds Karību jūras - The Corsairs. Šī versija ir uzlabota, cik vien iespējams, tās daļas, kas, dažu iemeslu dēļ, sākotnēji nav likvidēta. Dažas spēles sērija ir iesniegta ne tikai mūsu tautieši, kā arī tālākām valstīm.

Par spēles procesu, un kopumā ar sižetu, mēs iesakām jums redzēt pārstāvētas internetā, Corsairs: City of Pamesti Kuģi video un izlasīt pārskatīšanu. Nākamās jūs apmeklējat vietni, kur jūs varat spēlēt Corsairs: City of Abandoned kuģu lejupielādēt.

Jūsu raksturs izvēlēsies atturību no trim iesniegto

• Pēteris Asins;

• Ian Stace;

• Diego Espinosa.

Peter Blood - ārsts, šķiet, iet vissmagāk testus. Bet ar mērķi kļūt par labāko jūras vilks.

Yang Stace - tirgotājs - ķeksis. Kalpoja kā algotņu Eiropā. Caribbean cerot gūt peļņu no tirdzniecības.

Diego Espinosa - saņemt atzinību no bagātākajiem uzsāk braucienu un piedzīvojumu Karību jūras reģionā.

Salīdzinot ar pirmo versiju, šeit nāk jauns raksturs, ārsts - Peter Blood. Viņš parādās ar mērķi izārstēt pacientu par īpašumu Anglijā. Un tad viņš iesaista visu galveno gabala spēli.

Un galvenais gabals spēle ir, ka jums ir iet visu ceļu jūsu korsāri: City of Abandoned Kuģi quests un uzdevumiem. Attiecīgi saņemt iedrošinājumu tiem, labākajā gadījumā, jaunās uzlabotās kuģiem.

Visā spēlē jūs varat izvēlēties savu valsti pusē jūs veikt, bet iet uz darbu savā teritorijā: Anglijā, Francijā, Spānijā un Holandē. Visas šīs valstis ir savas īpašības, kas jūs tiksies spēles laikā.

Arī ir atjaunināti spēļu korsāri: City of Abandoned Kuģi ieročiem. Izņemts, jo sliktas veiktspējas animācijas sugām, piemēram, misiņa dūres un nagiem. Bet tur bija detalizēti un uzlabota kustību cīņas ar dažiem ieročiem.

Protams, spēle Corsairs: City of Pamesta Kuģi naudas ir svarīga loma. Tā kā tas ir zelta skriešanās visus pirātus pasaules. Nē dārgumu spēlēs šajā žanrā nav, kur neiet.

Game City of Abandoned kuģu, kā jau teicu, ir labākais uzlabota versija no pirmās versijas. Tas attiecas, pirmkārt, grafikas attēlu. Galu galā, šeit bija patīkama aina, pateicoties grafikas un animācijas, kas ar pienācīgu līmeni. Nav skaņas failu grozījumus, jo tas jau bija apmierinošā līmenī.

Tāpēc ir vērts izmēģināt savu roku pirātu drošsirdība par piemēru krievu meistarība. Neaizmirstiet ieteikt savus biedrus.

Jūs jau esat sākuši meklējat vietu, kur jūs varat spēlēt City pamesto kuģu lejupielādēt? Atbilde ir jā. Tik labi tu spēlē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more