Grāmatzīmes

Corsairs III

Citi nosaukumi: Corsairs III

Corsairs III - datorspēle žanrā simulāciju. Corsairs 3 spēle jums atlaists kā turpinājums sērijas spēles korsāri. Izstrādājusi un atbrīvo Krievijas uzņēmums akella. Spēle nav jaunums, tika ieviesti, lai pasaulē 2005. Bet kam, tāpat kā visas datorspēles, un plusi, un, protams, trūkumi spēle ieguva atzinību ievērojamu skaitu fanu. Spēle Corsairs III vēlāk papildināja ar dažām spēlēm, nav daudz uzlabota versija labāku attēla kvalitāti un interesantu stāstu.

Jums ir iespēja pirms spēles, ja jūs neesat ventilatoru no tā, pārlūkot internetu iepazīstināja Corsairs 3 video. Noteikti rūpīgi izlasīt pārskatīšanu spēli. Tad varat doties uz vietu, kur jūs varat lejupielādēt Corsairs 3 un izbraukt jūrā reisus.

Jāņem vērā, ka Krievijas varētu veikt diezgan aizraujošu stāstu par spēli Corsair 3.

Spēle ir veltīta jūras dzīvi Karību svētceļnieku, jo īpaši galvenajām jūras neliešu - pirāti. Pirmā līmeņa caur spēli var likties jums mazliet garlaicīgi. Bet tas ir tikai sākums. Tas dod jums iespēju mācīties, iepazīties ar spēle. Tas viss sākas ar meklējot dārgumu savu tēvu. Visas detaļas mācīsies no svešinieka, kurš iepazīstināja cita savu tēvu.

Šeit ir tikai divi galvenie varoņi. Šis brālis un māsa

• Blaze;

• Beatrice.

Blaze - pieņēma dēls, slavenais pirāts - ceļotājs Nikolajs Sharpe. Šis jauneklis ir gatavs, gudrs, pilns ar viltību, un izturību. Lai gan entuziasms, lai atrastu dārgumus viņš nav spēcīgi attīstīta virsū.

Beatrice - enerģisks un bezrūpīgu meitene, kas pārkāpj visus iespējamos likumus zemes un ūdenī. Labas cīņas, vienmēr ar jums asmens, kas pieder deftly. Asprātīgs, bet viņa komanda nedos nodarījums.

Izvēlieties savu raksturu, lai jums. Tie abi ir zem kontroles, visi Corsairs 3 quests. Jūs varat izvēlēties valsti, uz pusi, kas jūs aizvedīs uz Angliju, Franciju, Spāniju, Holandi un pirātiem. Par visu spēli, jūs varat mainīt virzienu piekritēju, bet tikai tad, kad un. Galvenais turpināt viens galvenais uzdevums spēlē - uzvarēt pirmo salas Karību arhipelāgā un konfiscēt visus četrus kolonijas valstis.

Suņiem 3 kuģiem ir savs, individuāls, katrs karojošās puses. Un ir dažas atšķirības, attiecīgi pavada karogu.

Grafika nav augstākajā līmenī, bet kopumā aina uzrāda pienācīgu formā - spilgti, skaisti un pievilcīgs. Bet skaņu lielā mērogā. Skaidri norādīta visas iespējamās sekas.

Ir ne mazums datorspēles par pirātiem. Bet tomēr ir vērts pievērst uzmanību šajā gadījumā, jo tas tika izlaists ne amerikāņiem. Ka jūs vienkārši nav tikušies, un nav īsti spēlēt.

Tāpat neaizmirstiet, lai iesniegtu spēli Corsair III biedri, kam patīk spēlēt un ne tikai.

Pasteidzies tīmekļa vietni, kur jūs varat iegādāties uzreiz, vai drīzāk Lejupielādēt spēli Corsairs 3.

Good luck spēle jūras telpā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more