Grāmatzīmes

Kings Ice

Citi nosaukumi: Ledus Kings

Ja jums ir apnicis neizteiksmīgs spēļu vietējiem spēlētājiem, uzņemties iniciatīvu savās rokās - ir vadītājs un treneris no veiksmīgākajiem hokeja komanda spēlē Kings ledus online! Izmēģināt uz statusu sporta vadība un stratēģis iespaidīgu ledus cīņas.

Taču, pirms mēs sākam spēlēt spēli online Ice Kings, mēs vēršam Jūsu uzmanību uz tehniskajiem aspektiem savu daļu tajā.

Sakarā ar tās vienkāršību un labu grafikas optimizācijas Kings ledus tiešsaistes spēle, kurā iespējami zemāko sistēmas prasības:

  • Windows XP / Vista / Windows 7
  • Sound card
  • Klaviatūra un pele
  • Var izmantot jebkuru pārlūku, un minimālais interneta savienojuma ātrumu

Pievienoties spēlē Kings ledus - kā procesu vienkāršu un īsu. Ievadiet savu lietotāja vārdu un adresi pašreizējā e-pasta kastē. Tad jūs norādāt dzimuma, dzīvesvietas valsti un valsti vēlamo nākotnes komandu (pilsonības hokeja spēlētājiem), un pat paroles apstiprinājumu. Tagad mums ir tikai vienoties ar trim punktiem noteikumiem un nosacījumiem dalībai spēlē un savu reģistrāciju Kings Ice gatavs. Tiklīdz jūs saņemat e-pastu ar saiti, lai aktivizētu savu kontu, un apstiprināja, tieši to, kas jums ir nepieciešams Kings Ice reģistrā, pieteikties un doties uz uzvaru!

Online spēles Ledus Kings - klasisks hokeja vadītājs, kur jums būs attīstīt savu stilu spēli un, protams, lai pierādītu savu efektivitāti, kā treneris un komandas vadītājs. Sākat spēlēt spēli online Ice Kings, kas izvēlas pamata atribūti jūsu hokeja klubs: komandas nosaukums, emblēma, formu, un par jebkādām papildu naudas sodu. Tas palīdzēs jums īpašu konstruktors.

Tālāk dodieties uz pirmo uzdevumu, kas sastāv no trim posmiem. Katrā posmā - no draudzības spēle, kurā jums sākt īstenot savu taktiku un analizēt stiprās / vājās puses savu komandu. Šī informācija ir ļoti noderīga, lai jūs nākotnē apmācībai un uzlabotu komandas klasifikāciju. Jūsu rīcībā 22 hokeja. Apmācīt viņus, modeļa ietekme, palielināt fizisko aktivitāti, vispār, darīt visu, lai nākamo spēli būs samazināt iepriekš.

Katrs no 22 spēlētājiem ir prasmes un iemaņas:

  • Fiziskā sagatavotība - procentuālais apzīmējums cik noguris spēlētājs
  • Skills - šovi klases spēlētājs, viņa spēle sniegumu
  • Morāle - atkarīgs sniegumu spēles
  • Nostāja spēlētājs (aizstāvis, uzbrucējs, un tā )
  • Saskaņošanai, amats (bez papildu pozīcijas spēlētājam var būt aizstājējs)

Jūsu uzdevums ir, lai varētu izstrādāt un izplatīt šādas īpašības tā, ka laikā, kad spēles saņemt vismaz bojājumu, un iegūt vislabāko no katra pieteikuma uz atskaņotāju. Patiešām, apsteidzot lielāko turnīru, un arvien vairāk taktiski rīkosies savu pretinieku.

Bet spēle Kings Ice tiešsaistē - tas ir ne tikai pakaļdzīšanās ripu un treneris komandu. Šeit jums būs iespēja uzlabot savu ledus hallē, algot darbiniekus, piemēram, ārstiem un masieru. Bez šiem, jums būs nepieciešams dažas treneri, lai palīdzētu attīstīt komandas prasmes, starp citu, par vārtsargu būs nepieciešama arī atsevišķa treneris. Politika valūtas pirkšanas spēlētāji šeit būs arī lietderīgi - ja esat talantīgs treneris, jūs varat veikt labu naudu par to.

Varbūt spēlē Kings Ice būs lielākoties vīriešu auditoriju, gan meitenes var izmēģināt savu roku. Tas ir tieši tas gadījums, kad mēs varam pierādīt - spēlēt Kings ledus ne vienmēr ir "reāls cilvēks" lieta ir drosmīgs un sapņotājs stratēģis.

Online spēles Ledus Kings mīlētājiem ledus un ripu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more