Grāmatzīmes

Combat nozarē

Citi nosaukumi: Sektors Combat, Combat Sector

Combat Game nozare - Browser fantastisks darbība 3-D formātā. Šī interaktīvā tiešsaistes spēle var dot jums gladiatoru nosūtīt nākotnē cīnīties par savu izdzīvošanu. Izmanto savu iespēju doties uz lielās līgas un kļūt īsts čempions. Uzskatu, ka, ja jūs nolemjat, lai spēlēt Com bat Sector - adrenalīns jūs sniedzāt! Milzīgs atlases ieročiem un ekipējumu, spēja uzlabot, dažādiem spēļu veidiem, skaistas kartiņas, aizraujošas cīņas - tas viss un vēl daudz vairāk dāsni dod Com bat Sector spēle. Piedalīties apdullināšanas pasākumos nepieciešams Com bat Sector reģistrāciju. Projekts, principā, ir pieejama ikvienam. No galvenajām sistēmas prasības attiecībā uz parametriem bija ok, Adobe Flash Player. Ja nepieciešams, jūs varat atjaunināt atskaņotāju. Pievienoties spēlē Com bat Sector ir šāds:

1) iet spēlē un logā, kas parādās, ievadiet vārdu, paroli, nospiediet pogu "Reģistrācija".

2) parādās jauns logs, kurā vēlreiz atkārtot jau norādītos datus (lietotāja vārdu un paroli ), informējiet savu e-pasta adresi un noklikšķiniet uz "Sign Up".

3) Laikā reģistrācija pieņemšana vienošanās.

Sākumā jums galvenajā izvēlnē, tad divīzijas kas darbojas, lai izstrādātu spēļu pasaulē. Jūs varat lietot ieročus vai pārsteidzīgi skriešanās uz kaujas - kā Com bat Sector nolemj spēlēt sev.

Combat sektors var spēlēt jebkurā no četrām tirdzniecības automātu kartes. Sākotnēji pieejams karti "Lost Temple", kā citi kļūst pieejami, lai sasniegtu noteiktu līmeni. Šī pamestā baznīca ir pārrobežu forma, un tā malas pjedestāli paredzēti patversmēm. Karte "Sky platforma" - bijušais troposfēras gāzes ražošanas stacija. Šis laukums ar krustu iekšpusē un koridoru gar kontūras tagad perfekti pielāgojušies cīņām gladiators. Karte "Ruined Bridge" - gladiatoru arēnā taisnstūra formas ar dažādiem šķēršļiem un patversmes. Leģenda vēsta, ka tilts tika iznīcināts kara laikā, tad tur sāka ēka, kas galu galā tika iesaldēti. Un vēl karstā vietas gladiatoru cīņas karti "Wasteland". Tas ir tipisks pamesta ģeoloģisks vaina, kuras teritorijā ir vieta, kur carousing.

Cīņas notiek partijas režīmā. Komandas tiek sadalītas sarkanā un zilā krāsā. Tie ir veidoti no nejauši izvēlētiem spēlētājiem. Cīņa ilgst 15 minūtes. Uzvarētājs ir tas, kurš būs iznīcināt vairāk ienaidniekiem.

Pirms uzsākt militāru darbību, rūpēties par munīcijas viņa Gladiator. Com bat Sector online spēle piedāvā nopirkt bruņas, ieročus, pastiprinātāji un ierīces. Nopirkt visu veikalā in-spēle valūtā. Peļņa, ko saņemat, kā rezultātā uzvaras kaujas. Bet ir pieejams arī iegādāties par reālu valūtu. Pieņemsim koncentrēties uz pieejamo aprīkojumu spēlē. Arsenāls ieroču ir ļoti bagāta. Spēlēt spēles Com bat ir iespējams sektors, izmantojot tādus ieročus, kā

 • Assault šautenes Shad (m) "Hornet"
 • Shotgun RPM (e) "Dobermanis"
 • Plazmas revolveris TP-P6 "Meteor"
 • Automātiskā pistole CCI-15 "Mosquito"
 • Autorun CPM-025 "Scorpion"

Starp bruņas ir

 • Suits augsta izturība KVSP "Universal"
 • Scout KAR-3v "berserk"
 • Army KAR-2c "Commando"
 • NKSN (e) nanotkaney "Himera"
 • Heavy bronekostyumy TAC-47 "Defender"

Vienības spēle ir īpašas ierīces, kuru lietošana uzlabo dažus parametrus. Tie arī palīdz īstajā laikā, lai radītu noteiktu efektu.

Šajā spēlē jūs atradīsiet ierīces, piemēram:

 • D-2 "Cheetah"
 • UPR-Z "optimizētājs"
 • Modulis MSDP-1200 "Re-animators"
 • Portable radaru sistēmu CP (k458) "Pareģis"
 • Repair ierīce RU-2 (NT), "Vanguard"

Pastiprinātāji - materiāls, kas galu galā nepatērē. Tie atšķiras no ierīcēm neilgu laiku savu prasību. Tomēr, jūs varat ievērojami uzlabot parametrus gladiators, izmantojot, piemēram, injekcijas PS1K "COMBIN" spetspatron OPA "preparator" hologrāfiskā ierakstītājs Zug "Flash" un vairāk. Rīcības pastiprinātāji, lai gan iet, bet dažreiz var būt izšķiroša nozīme.

Lai pārietu uz jaunu līmeni, jums ir nepieciešams, lai uzraudzītu punktu skaitu. Protams, lai uzlabotu lietas, kas ir pieejamas pastāvīgi, bet tas ir jauki, ja augsts dod iespēju iegādāties vairāk ideāls, agrāk nepieejami ieroci!

Sector Kombat spēle ir priekš jums vēl viens pārsteigums - iespēja piedalīties konkursos un laimēt balvas. Konkursi ir gan militārās un radošs.

Dear nika, redzēt sevi uztraukums par skaistu spēli! Vērts apmeklējiet pasaulē gladiators - un jūs kļūsiet biežs viesis uz spēli vietā. Skraste interesanti izmantot savu brīvo laiku! Atliek novēlēt Jums jauku pieredzi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more