Grāmatzīmes

Kolonizatori

Citi nosaukumi: Kolonizatori

Iepazīties ar vienu no labākajiem online stratēģijas, no tiem piedāvā šobrīd - ". Kolonizētājiem" Kolonizatori pārlūka spēle, kas stāsta uztveršanu teritoriju laikos lielu ģeogrāfiskajiem atklājumiem. Cīņas starp koloniālās varas bija īpaši asiņains, bieži natives ir bijusi izšķiroša loma cīņas tieši saskaras ar dažādu stāvu, lai gan, kā likums, gandrīz vienmēr tie bija cietusī puse.

Kolonizētājiem spēle piedāvā interesantu gabals ieņemts ekonomikas sistēmu ar iespēju karadarbības. Mērķis - augt pasaules lielvaru, sākot ar kolonijā atstāts džungļos.

Reģistrējies kolonizētājiem spēle ir priekšnoteikums spēli. Lai sāktu spēlēt reģistrācijas kolonizētājiem lūdzam aizpildīt dažus laukus ar savu informāciju - aizpildīt laukus:

 1. Vārds (spēlē izdomāts vārds)
 2. E-pasts
 3. Sex
 4. Lūgta login un paroli, ja jūs esat aicināti, lai spēlēt kādu no saviem draugiem (tas dos jums bonusu, kā arī, un aicināja)

Piekrītot noteikumiem dalībai spēlē jūs iepazīt šo pasauli serdnevekovym tuvāk.

Un tā, lai sasniegtu savu mērķi, jums ir tirdzniecības attiecības ar Eiropu, aborigēni, jo jums būs iespēja izveidot klanu, tirdzniecības apvienības vai pievienoties esošo. Agri spēlē jūs sākat savu attīstību aizgādībā viena no piecām koloniālajām valstīm

 • Anglija
 • Spānija
 • Francija
 • Portugal
 • Holland

Anglija ir nopelnījis statuss karaliene jūru, kā tauta, kas sāka iekarot kartē neatzīmēts teritorijā, pirmkārt, un mazie angļu apmetnes pakāpeniski tika pārveidots par milzīgu pilsētu. Spēlē Anglijas, jūs saņemsiet bonusu lielāku imigrāciju kolonistiem no Eiropas.

Sākot spēli ar karogiem Spānijas, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu cilvēki nav atpakaļ, izšķirošajā brīdī, un jūsu bonuss - pieauga spēku kavalērijas cīņas ar natives.

Spēlējot uz Franciju, jums būs iespēja tirgoties ar vietējiem iedzīvotājiem par izdevīgākiem noteikumiem, jo ​​Francija vienmēr ir bijis zināms par lojalitāti pret aborigēnu cilvēki ir vienmēr centusies ņemt labāko vietējo kultūru celt savu sociālo sistēmu tālu kolonijās.

, Portugāle un Nīderlande pievienojās koloniālās sacensību starp pēdējo uzkrāta liela tehnoloģiskās priekšrocības.

Kolonizētājiem online spēle piedāvā trīs veidu resursi:

 • Resursi, lai veidotu vienības
 • Līdzekļi ēkām
 • Līdzekļi tirdzniecībai

Starp vienībām, arī ir sniegt vairākas kategorijas:

 • Darba ņēmēji
 • Warriors
 • Natives

Darba ņēmēji ir nepieciešami normālai resursu ieguvi, ēku būvniecībā un pilnīgu atbalstu savu armiju un sabiedrisko kārtību. Kaujas vienības ir nepieciešami aizsardzību un uzbrukumu. Spēcīgu armiju - jūsu labklājību un drošību, jo tā neņem intereses kolonijas, kuru armija var nogalināt savu pilsētu, kas mirgot ar aci.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more