Grāmatzīmes

Khan Wars

Citi nosaukumi: Khan Wars

Viduslaiki, nāvīgs kari, tūkstošiem asiņainiem līķiem, savas pilis un armijas ... tas viss (un nedaudz vairāk) piedāvā tiešsaistes spēli Khan Wars. Sevišķi svarīgi jūsu uzdevums - vācot karaspēku aizstāvēt savu zemi, kuras robežas ir paplašināts, uzvara slēdzenes citi dalībnieki, kas arī labprāt izpratne par spēli Khan Wars tiešsaistē.

Svarīgu "plus": jums nav instalēta datorā, neviens pieteikums. Tā kā spēle ir pārlūks, viss, kas vajadzīgs - ir iet soli Reģistrācija karalisks kara. Pēc uzsākot šo aizraujošu pasauli cīņas.

Protams, jums ir jāuztraucas ne tikai par lielo uzvaras kaujas laukā, bet arī par savu labklājību. Sāka spēlēt Khan Wars, jūs zināt, ka, lai izveidotu savu armiju ir rakt zeltu, dzelzi, un noteikumus attiecībā uz kazarmām. Un tā veiksmīgai uzturēšanai ir vēlams, lai uzzinātu tirdzniecībā visu mīnēto resursu tirgū.

Khan Wars online spēle, kas piedāvā izvēlēties no 11 tautām, no kurām katrai ir savi bonusi un prasmes. Bet, patiesībā, nodošanu no "frontēs", no kurām viena jums būs dot priekšroku, koncentrējoties uz īpašībām vai, vai vizuālo pievilcību, vai pēc savas intuīcijas (iekavās ir bonusa prasmes, resursi vai karaspēks): [ _1_]

* Arābi (uzkrājumi + kājnieki)

* Bulgāri (zelta ieguves + bultas)

* Britiem (zelts + aplenkums iekārtas)

* Franks (ražošana koka + jātnieki)

* Vācieši (dzelzs ieguves, kuģniecības + bonuss)

* Bizantieši (sadzīšana par kaujas + bultas + ieguve koka)

* Vikings (dzelzs + bultas)

* Lietuviešiem (ir unikāla karavīrs - ģenerāļi, ar labāku veselību un lielāku nekā citiem, spēkā)

* Mongoļi (darīts sienas + nolaupīšanu no ārvalstu resursiem kešatmiņas)

* Rusyches (ražošana + koks aplenkuma ieroči)

* Japāņu (kājnieki + + tirdzniecības noteikumiem).

Pievienoties spēlē Khan Wars ļaus Jums ienirt vēsturiski labi koordinētu procesu, kur pietiekama precizitāte un atbilstība. Visu iepriekš mūsu tauta pastāv - reālās - pasaulē un arī piedalījās karos par aizsardzības un uzbrukt saviem laikabiedriem, lai podnabratsya militāro pieredzi un kļūt cienīgs pretinieks cieņu.

Khan Wars online spēle, tās principiem taktiku mazliet kā Total War. Pavisam ir 16 kaujas vienību, kārtība un laba pārvaldība, kas ir atkarīga no pozitīvu iznākumu kaujas. Katra stratēģija ir ļoti svarīga šajā jomā novērtējums atrašanās šāvējiem, jātnieki un kājnieki

Reģistrēties karalisks War arī dod jums iespēju, lai parādītu kopumā savus stratēģiskos talantus, izvietojot karaspēku visnoderīgākais jums pasūtīt. Process ir grūts, jo, lai veiksmīgi spēlēt spēli Khan Wars tiešsaistē, jums ir nepieciešams izpētīt visas funkcijas un īpašības esošo karavīru šeit, lai tam pienācīgi apsvērt visu informāciju par izmantošanas unikālu vienību. Izlīdzināšanas spēle Khan Wars spēle, ka jūs vēlaties, var veikt saistībā ar trīspadsmit pieejamajām prasmēm.

Rezultāts: spēlēt tiešsaistes spēli Khan Wars - process ir diezgan aizraujoši, bet nav paredzētas mīļotājiem «ikdienas», kā dabas dzimuši taktiķi un stratēģiem prātā-putu. Ja tā ir taisnība par jums, tad ar šo brīnumu nodot pārlūku, nepārprotami, nav tā vērts.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more