Grāmatzīmes

Knight Legend

Citi nosaukumi: Bruņinieka fabula

MORPG apgrieztās stratēģijas spēlētāji jau ir pievienojušies Knight RPG spēles leģendai. Tas ir vēl viens fantastisks stāsts, kurā maģija ir pasaku valsts dzīves norma. Katram rakstzīmei tas pieder un pastāvīgi uzlabo savu līmeni, līdz tas kļūst par universālu karotāju.

Galvenais zemes gabala izklāsts: Gaismas spēku cīņa pret demoniem, kas iznīcina pasauli. Šeit ir lieliska grafika ar skaidru zīmējumu, spilgtu īpašo efektu, pieaugošo notikumu dinamiku, aizraujošo stāsta tēmu, oriģinālās viesības, aizraujošas masu cīņas un PVP - kad viens spēlētājs iebilst pret otru, pilnībā izpaužas.

Izvēloties savu varoni: bruņinieku, muižu, slepkavu vai meklētāju, vienkārši justies, kurš no viņiem ir tuvāk jums garā, jo viņu prasmes ir nedaudz līdzīgas, un katra spēja ir svarīga. Pakāpeniski attīstiet tos, lai sasniegtu pilnību, aizpildot daudzos uzdevumus, kas norādīti labajā pusē spēles laukuma augšējā stūrī. Pateicoties tam, jūs saņemsiet jaunu pieredzi, spējas, ieročus un formas tērpus.

Pirmajā posmā jūs saņemsiet biedrs, kurš jums pateiks, kādā virzienā jums jāiet, palīdzēs jums nokļūt šajā noslēpumainajā pasaulē, atbalstīt jūs briesmu brīdī. Bet, kad ragans viņu nolaupa, un tagad tavs uzdevums ir glābt savu partneri. Izmantojiet no tās gūto pieredzi, lai tālāk attīstītos.

Tā kā spēle koncentrējas uz notikumu dinamiku, proti, uz cīņām, rakstzīmju sūknēšana notiek diezgan ātri. Pēc katras veiksmīgas kaujas vai pabeigta uzdevuma jums ir tiesības iegūt kādu lietderību.

Pirmais spēļu kārtas spēks ir aktīvs, pateicoties uzvednēm, bet pakāpeniski process kļūst bagātāks un sarežģītāks. Pieredze, gatavs to pielietot praksē, kad visbīstamākie ienaidnieki, kurus kontrolē citi spēlētāji, iznāks pret jums. Bet, ja ir saprātīgi izmantot maģiskus artefaktus, jūs varēsiet nomest ienaidnieka spēkus un palīdzēt:

  • Transformācija, kas mainās nekontrolējamā, nejaušā veidā lietām;
  • Sintēze, kas iznīcina dažus objektus, lai uzlabotu citu raksturlielumus;
  • Liešana - spēja izjaukt objektu daļās un iegūt vēlamo elementu;
  • Pilnveidošana - kvalitāte, kas ļauj būtiski uzlabot objektu esošās īpašības.

Iegūstot jūsu piedzīvojumus līdz vienpadsmitajam līmenim, varat izveidot savu zvēru. Pēc tam jūs pavadīs neaizstājams asistents visās cīņās, kas var sniegt ievērojamu palīdzību kaujas laukā, samazināt ienaidnieka spēkus un aizvedīs jūs uz jaunu līmeni.

Tā kā katram pirkumam ir nepieciešami izdevumi, jūsu valsts kasē ir valūta - sudraba un zelta monētas. Dzīvnieki tiek apmainīti pret sudraba, iekārtu kalšanas pakalpojumiem, un zelts sniedz vērtīgākus artefaktus, kurus var iegūt virtuālajā veikalā.

VKontakte un Odnoklassniki spēlētāji apvienojās ap spēli Legend of the Knight un ir gatavi dalīties pieredzē.

  • Neizveidojot zvēru, jūs nevarat darīt, ja vēlaties efektīvi cīnīties un nodot līmeni.
  • Izmantojot "Zemes kratīšanas" spēku, vienā darbībā iznīcina ienaidnieku, bet trieciens nebūs tik sasmalcināts, ja esat sasniedzis augstāku līmeni. Šajā gadījumā partneris Angel dos jums lielāku labumu.
  • Sākotnēji izvēloties varoni, jūs nevarat viņu aizstāt ar citu. Pārdomājiet visus punktus pirms galīgās izvēles.
  • Lai uzreiz izietu no kaujas, izmantojiet funkciju "Ātrā beigšana". Bet, atrodoties pilnekrāna režīmā, tas var kļūt nepieejams.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more