Grāmatzīmes

Uzticība: bruņinieki un princeses

Citi nosaukumi: Bruņinieki un līgavas

Izvērt skaistu viduslaiku pili vai piedalīties turnīrā, jūtat romantisma garu un uzziniet par džentlmeņu muižību tagad ir reāls, jo tas stāsta spēli Lojalitāte: bruņinieki un princese.

Jūsu loma spēlē

Rotaļu veidotāji saprata ne tikai abiem dzimumiem interesantu zemes gabalu, bet arī piespieda viņus sazināties. Un jo tuvāk sarunai, kamēr spēlētāji būs lojalitāte: spēlēs bruņinieki un princese, jo vairāk taustāms ir pozitīvais rezultāts.

Izvēlieties, kas jums būs: princis vai princese. Katrai personai ir sava nozīmīga loma šajā virtuālajā pasaulē:

  • Sievietēm orientētas meitenes rūpējas par dārzu un saimniecību, gatavo ēdienu. Tas ir pretrunā valdošajām idejām par princesēm, kurām vajadzētu būt tikai kaprīzām, dejot uz bumbiņām un padarīt smaidīgus mītiņus pretiniekiem, bet neapstrīdot ar autoriem.
  • Jaunie jaunie vīrieši lielāko daļu laika pavada militārajā nometnē, cīnoties ar savām bruņinieku prasmēm, lai nodrošinātu jaunu un skaistu meiteni ar aizsardzību.

Abiem burtiem ir jāveic viņiem uzticētie uzdevumi, bet ir arī vienojoši mirkļi:

  • Power your features
  • Attīstīt teritoriju
  • Saņemiet peļņu
  • Savākt kolekcijas
  • Mijiedarbojas viens ar otru

Lai kļūtu labāks, ir jūsu hero

gods

B Fidelity: ir nepieciešama bruņinieku un princeses reģistrācija, jo spēle ir balstīta uz pārlūkprogrammu. Pēc vienkāršas procedūras nokļūšanas jūs kļūsiet par daļu no maģiskas pasaules, kurā jūs gaida patīkami atklājumi.

Princess audzēs ganāmpulkus, novāc ražas, pagatavos ēdienus, rotā muižu un pat dara amatniecības. Taču šīs vienkāršās aktivitātes tikai stiprinās bruņinieku līdzjūtību, kas garantē viņiem zināmas priekšrocības.

bruņinieku sacenšas, lai demonstrētu drosmi un spēkus turnīros, un dod priekšroku militārās nometnes gultām mīkstām spalvām. Pakāpeniski viņu bruņas un ieroči nolietojas, un jums ir nepieciešams tos atjaunināt, iegādājoties veikalā vai veidojot veidni.

Iegūstiet labumu no attiecībām

Jūs vienkārši nevarat bez kontakta ar pretējo dzimumu, ja vēlaties virzīties uz priekšu un kaut ko sasniegt spēlē Lojalitāte: bruņinieki un princese iPlayer. Abiem tas rada:

  • Finanšu labklājība
  • Palielina slavas līmeni
  • Dod dāmām aizsardzību

Ienākumu izsaka monētu un rubīnu skaitā. Īpaši vērtīgi priekšmeti tiek apmainīti pret rubīniem, un tos var iegūt, pabeidzot uzdevumus un līmeņus, publicējot ziņas par savu spēļu sienu vai apmainoties ar draugiem.

Monētu bruņinieki saņem, veicot dažādus uzdevumus un pēc katras uzvaras cīņā. Un princeses ir bagātinātas, strādājot saimniecībā, kā arī veicot uzdevumus.

Ir cita veida īpašuma kolekcija. Šajā sadaļā lietas krīt no krūtīm vai tās atrodamas zālē. Pēc tam, kad akmens ir iznīcināts, princese viņus iegūst, koku sagriež vai ar labu auglīgu koku ražu. Princim, lai kļūtu par dāvanu kastes īpašnieku, ir jādodas uz princesi. Viņa izturas pret džentlmeni vakariņām un pēc ēdienreizes izņems no galda. Tikai tad parādīsies mazā krūtīs, kuru bruņinieks pacels.

. Rakstzīmēm ir jāiegūst slava, veicot kaimiņu darbu, kādu darbu vai viesus. Bruņinieki atradīs bonusu netālu no telts un savās savrupmājās princeses. Sniegt godu kā varoņu kopīgu rīcību. Princese baros princis ar vārītu ēdienu, un viņš dos savu godu. Tad viņš dodas uz turnīru, un viņa uzvaras gadījumā abiem jau tiek dota godība. Bet tas ir tikai tad, ja viņi ir savstarpēji iesaistīti vai līdzjūtīgi. Princese, kurai ir aizsargs, zina, ka viņas pils ir aizsargāta, un kaimiņi nenonēsīs viņas lādes un putnu ligzdas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more