Grāmatzīmes

Goda bruņinieki 2: Suverēns

Citi nosaukumi:

Knights of Honor 2 Sovereign ir globāla reāllaika stratēģijas spēle. Šeit jūs redzēsit diezgan reālistisku grafiku. Attēls izskatās labi, taču tas tomēr nav augstākā līmeņa, lai gan šī žanra spēlēs tas nemaz nav nepieciešams. Spēļu pasaule ir skaisti noskaņota, muzikālās kompozīcijas ir lieliski saskaņotas.

Šoreiz jūs kļūsiet par Eiropas kontinenta iekarotāju, pakļaujot vairāk nekā 300 provinces. Ir vairāki veidi, kā uzvarēt spēli, un tai nav jābūt militāram.

Pirms sākat, izvēlieties valsti, kurā spēlēsit, spēlē ir vairāk nekā 200 karaļvalstu, vai arī varat izveidot savu. Pēc tam jums būs jāpavada nedaudz vairāk laika, lai uzzinātu, kā vadīt spēli. Šeit nav nekā īpaši sarežģīta, un, ja esat vismaz vienu reizi spēlējis stratēģiju, varat to izlaist.

Tradicionāli šī žanra spēlēs panākumi būs atkarīgi no tā, cik pārdomāta būs jūsu darbību secība. Turklāt svarīgi ir spēt apvienot vairākas aktivitātes vienlaikus.

  • Nosūtiet skautus izpētīt apmetnes apkārtni
  • Iekārtot resursu ieguvi, bez kuras nav iespējams izveidot spēcīgu valsti
  • Izveidojiet spēcīgu armiju, pat ja neplānojat iekarot kaimiņvalstis, tas nenozīmē, ka viņi paši jums neuzbruks
  • Paplašiniet savas pilsētas un stipriniet to aizsardzību
  • Neaizmirstiet par diplomātiju, vārdi bieži var iegūt to, ko lielākā armija ne vienmēr var izdarīt

Visu nav iespējams uzskaitīt, visu var uzzināt pats, spēlējot Knights of Honor 2 Sovereign

Sākumā labāk koncentrēties uz resursu ieguvi. Lai to izdarītu, pēc iespējas ātrāk jāizpēta apmetnes tuvumā esošā teritorija. Bet esiet uzmanīgi, neejiet pārāk tālu, pretējā gadījumā jūs riskējat satikt barbaru cilšu karotājus. Vēlāk, kad tev būs spēcīga armija, no viņiem vairs nevar baidīties.

Veidojiet fermas, lai nodrošinātu pārtiku iedzīvotājiem un karaspēkam.

Pievērsiet uzmanību reliģijai un pārliecinieties, ka jūsu tautai ir pietiekami daudz tempļu.

Bruņinieki un maršali palīdzēs jums vadīt armiju. Viņiem ir unikālas spējas, kas attiecas uz visiem vienības karavīriem.

ienaidnieka bruņinieku var uzpirkt, tādējādi ievilinot viņu armiju jūsu pusē.

Spēlē ir daudz veidu karaspēka, vairāk nekā simts kaujas vienību padara spēli unikālu. Ir dažas citas vietas, kur jūs varat atrast šādu daudzveidību.

Papildus vietējām kampaņām ir pieejama arī tiešsaistes spēle. Varat izmērīt savu spēku pret citiem spēlētājiem vai izveidot militāras alianses, veicot liela mēroga ofensīvas un aplencot ienaidnieka pilsētas ar līdz pat 4 dažādām armijām.

Var būt vairāki veidi, kā laimēt.

  1. Reliģija
  2. Militārie
  3. Diplomātija
  4. Zinātne

Sasniegumi var novest jūsu valsti uz labklājību un dominēšanu pār kontinentu.

Knights of Honor 2 Sovereign bez maksas lejupielādējiet uz PC, diemžēl tas nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam vietnē vai oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli un kļūstiet par spēcīgāko lineālu Eiropā šobrīd!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more