Grāmatzīmes

Bruņinieks: Bruņinieks

Citi nosaukumi: Bruņinieku statuss

Bruņinieks: Bruņinieks — bruņinieka un viņa komandas grūtā dzīve

Knighthood ir spēļu studijas Midoki Roleplaying Games īss stāsts, kas veidots kā arkādes lomu spēle ar slasher elementiem. Tas nozīmē, ka kaujās būs tieši jāpiedalās. Nav automātiskas rakstzīmju izlīdzināšanas un automātiskas cīņas. Visi ar savām rokām. Izpētiet vietas nelielā trīs karavīru grupā, iznīciniet monstrus un priekšniekus, nopelniet pieredzes punktus, iegūstiet atjautību un, iespējams, jums veiksies nākamajā cīņā.

Stāsts sākas mazajā Setas salā ar ļoti jaunu puisi, kurš sapņo kļūt par varoni. Astellonas pilsētā viņš satiek bruņinieku Drakesonu, kurš kļūst par viņa mentoru. Tieši viņš parādīs, kā turēt rokās zobenu un vairogu, kā sist un atspoguļot pretinieku sitienus, kā izmantot sitienu kombinācijas un ar varenā cimda palīdzību nodarīt maksimālu kaitējumu. Katrā kaujā tev ir divi pavadoņi, tu arī viņus kontrolē, proti, viņu prasmes. Jūs varat piedalīties cīņā:

  • strēlnieks
  • karotāji
  • mage
  • dziednieks

Katram no tiem ir priekšrocības un trūkumi, kurus var saprast tikai kauju laikā. Mēģinot un kļūdoties, atlasiet perfektu komandu, lai pabeigtu karti. Pārvietojoties no vienas vietas uz otru, jūs sastapsiet klaiņojošus tirgotājus, pilsētas un apdzīvotas vietas, resursu raktuves, briesmoņu alas, pamestas dārgumu pilis un daudz ko citu. Jo tālāk jūs virzāties kartē, jo bīstamāks tas kļūst, un jūsu varonis attīstās un iegūst spēku. Attīstoties, jūs izpētāt jaunas neatklātas zemes, atklājat stāsta detaļas un saprotat, ka pasaule ir apdraudēta, un kādreiz varenais Dusmu ordenis vairs nespēj to aizsargāt. Jūsu galvenais mērķis ir izvairīties no nāves un atbrīvot zemi no monstru uzbrukumiem.

Knighthood: The Knight spēles vecais stāsts jaunā iesaiņojumā

Galvenais un vissvarīgākais aspekts ir tas, ka šī ir lomu spēle. Tātad jūsu rīcībā ir varonis, un jūs viņu sūknējat:

  • līdz līmenim
  • jaunu prasmju apgūšana un sitienu kombinācijas
  • atrodiet unikālus artefaktus
  • modernizācijas aprīkojums un ieroči
  • attīstīt spējas

Kopumā dariet visu, lai pārliecinātos, ka viņš izdzīvo un uzvar. Arī jūsu abi pavadoņi jums to palīdzēs. Viņi aizsegs muguru un dziedēs brūces grūtos laikos. Pati kontinenta karte nav tik lieliska. Bet uz tā ir izkaisītas daudzas vietas un slepenas ēkas. Izpētiet tos pakāpeniski, jo varat sastapties ar nopietnu pretinieku.

Papildus kartes izpētei neaizmirstiet atvērt lādes ar aprīkojumu un palīgmateriāliem. Šeit jāpaļaujas uz veiksmi, jo no lādes var dabūt gan leģendāru ieroci, gan sapuvušu trauku, kas nevienam nav vajadzīgs. Mēs iesakām sākotnēji nedzenāt vienkāršas lādes, bet mērķtiecīgi atvērt tikai labākās no tām. Galu galā no leģendārās lādes jūs varat iegūt leģendāru aprīkojumu.

Lejupielādējiet Knighthood: The Knight uz PC un sāciet spēli, pateicoties jebkuram Android emulatoram. Visizplatītākie ir Bluestacks un Nox. Ar viņu palīdzību jūs varat turpināt spēlēt savu iecienītāko spēli datorā vai klēpjdatorā. Tajā pašā laikā neizlādējot viedtālruņa akumulatoru. Lai lejupielādētu Knighthood, noklikšķiniet uz pogas un izpildiet norādījumus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more