Grāmatzīmes

KleptoCats

Citi nosaukumi:

KleptoCats ir ļoti jauka kaķu spēle. Krāsaina grafika vienkāršotā stilā, ar roku zīmēta, izskatās ļoti jauki. Gaumīgi izvēlēta mūzika un skaisti izrunāti kaķi rada komforta atmosfēru spēlē.

Pirms spēlējat KleptoCats, izvēlieties savu pirmo mājdzīvnieku. Izvēle ir nedaudz līdzīga spēļu automātu spēlēšanai. Kaķa izskats nejauši izkrīt, ja jums tas nepatīk, grieziet bungu vēlreiz.

Spēle ir jautra un jauka. Bet kaimiņiem, kas dzīvo netālu no jums šajā spēlē, ir ļoti nepaveicies.

Šeit jums būs nepieciešams:

  • Savāc pūkainu kaķu kolekciju vai pat armiju
  • Pabarojiet savus mājdzīvniekus
  • Spēlieties ar viņiem, lai viņiem nekļūtu garlaicīgi
  • Izdziediniet, ja jūsu mājdzīvnieki tiek ievainoti misijas laikā
  • Novietojiet trofejas savā istabā

Sākumā jums būs tikai viens pūkains mājdzīvnieks. Pēc izbraukumiem viņš atvedīs tev draugus, kurus satiks ceļā uz misijām.

Jo vairāk kaķu ir jūsu armijā, jo vairāk lietu viņi var jums atnest.

Lai palielinātu veiksmīgas ekspedīcijas izredzes un iegūtu vērtīgākas lietas, jums jāpārliecinās, ka mājdzīvnieki paaugstina prasmju līmeni. Tas nav tik vienkārši, it īpaši, ja ir daudz kaķu. Visus vajag pabarot un samīļot. Tikai laimīgs kaķis paveiks uzdevumus.

Sekojiet līdzi dzīvnieka izturībai un laimes joslai. Lai atjaunotu resursus, kaķiem nepieciešama atpūta un aprūpe. Pretējā gadījumā viņiem var nepietikt spēka atgriezties no uzdevuma, un viņi atradīs sev citu, gādīgāku īpašnieku. Tad jau jūsu lietas kādu dienu var sākt pazust, un tas, visticamāk, jūs neiepriecinās.

Laika gaitā izlidojumu ilgums kļūs arvien garāks. Ja spēles sākumā kaķi ar laupījumu atgriežas pēc dažām sekundēm, tad vēlāk uzbrukumi ilgs stundas vai pat dienas.

Tik garus ceļojumus var veikt tikai augsta līmeņa kaķi, nepieredzējuši pūkaiņi tik tālu nevar tikt.

Jūs varat savākt un audzēt kaķus ar neticamāko izskatu un krāsām. Nekur citur jūs neredzēsiet tik daudzveidību.

Visas zvērības, ko pastrādājuši jūsu pūkaini mājdzīvnieki, ir vairāk rotaļīgas nekā nelietīgas. Tāpēc šajā spēlē jūs nevarēsit justies kā īsts nelietis.

Spēle praktiski garantē labu garastāvokli. Pat ja jūs apsēžaties spēlēt tikai desmit minūtes, smaids jūsu sejā ir garantēts, ja jūs mīlat kaķus. Lai gan kuram gan šie smieklīgie dzīvnieki var nepatikt.

Šeit ir spēļu veikals, kurā varat iegādāties papildu pārtiku, apģērbu vai rotaļlietas saviem mājdzīvniekiem. Tas vispār nav jādara, taču izstrādātāji noteikti priecāsies saņemt no jums finansiālu pateicību.

Jūs varat lejupielādēt

KleptoCats bez maksas operētājsistēmā Android tieši no šejienes, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Daudziem smieklīgiem kaķēniem, kuriem ir nosliece uz kleptomaniju, ir vajadzīgs gādīgs saimnieks, kas var par tiem parūpēties. Sāciet spēlēt tūlīt, un viņi jums pateiks daudz noderīgu priekšmetu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more