Grāmatzīmes

Kaķēnu mačs

Citi nosaukumi:

Kitten Match ir 3. atbilstības atjautības spēle. Spēlei ir skaista multfilmu grafika, it kā jūs skatāties multfilmu, nevis spēlējat. Balss spēle un mūzika ir lieliski piemērotas šai spēlei.

Spēlei ir sižets, kas ne vienmēr ir atrodams starp mīklu spēlēm.

Stāsts sākas ar to, kā spēles galvenais varonis, kas jums ir jāvada, ziemas brīvdienās izglābj mīļu mazu kaķēnu no aukstuma. Tālāk jums būs jāierīko vieta dzīvniekam un jāsagatavo māja jauna īrnieka ierašanās brīdim.

Spēlē tu būsi:

  • Spēlē ar savu mājdzīvnieku
  • Pērciet viņam drēbes
  • Veikt remontdarbus un mājas uzlabojumus
  • Un, protams, atrisiniet mīklas

Soli pa solim jūs sakārtosiet galvenā varoņa māju pa istabu. Par jebkurām mājā veiktajām darbībām tiks iztērēti spēlē nopelnītie punkti.

Jo tālāk jūs virzāties spēlē, jo augstākas ir interjera uzlabošanas darbību izmaksas. Papildus remontam ir jāpabaro arī kaķēns, jāiegādājas viņam smieklīgas drēbes, rotaļlietas un jāspēlējas ar viņu. Tam visam būs nepieciešami arī spēlē iegūtie darbības punkti.

Pati spēle nav grūta, tā ir līdzīga jebkurai citai spēlei no sērijas trīs pēc kārtas. Sakārtojot kubus tā, lai rindas būtu vienādas, jūs spēlēsit progresu. Lielāku skaitļu rindas var radīt īpašus objektus, kas, lietojot, rada dažādus efektus un dažreiz palīdz izkļūt no grūtībām.

Ne visos līmeņos ir vienādas grūtības. Papildus standarta līmeņiem ir paaugstinātas grūtības pakāpes, kuras nav viegli nokārtot pirmajā reizē. Un ir vēl grūtāki, dažkārt to pārvarēšanai nepieciešamas vairākas dienas, bet par šādiem līmeņiem iegūsi arī divreiz vairāk darbības punktu.

Ja redzi, ka pirms visu uzdevumu izpildes tev pietrūkst viena vai divu gājienu, par spēles iekšējo valūtu vari iegādāties papildus gājienus, taču tas ir dārgi, tāpēc rūpīgi apdomā, vai tas tevi glābs vai nē.

Risinot mīklas, jūsu mājdzīvnieks to vēros. Šādos brīžos viņš izskatās ļoti mīlīgs un viņa paradumi ir pārsteidzoši kā īstam kaķim. Jūtams, ka izstrādātāji ir pavadījuši diezgan daudz laika, lai novērotu, kā šie smieklīgie dzīvnieki uzvedas dažādās situācijās.

Spēlē katru nedēļu un mēnesi tiek rīkoti jautri konkursi, kuros piedaloties var laimēt interesantas balvas, kas palīdzēs spēlēt un uzvarēt biežāk.

Svētkiem tiek rīkoti tematiski pasākumi, kuros savam mīlulim var iegūt šīm dienām veltītas drēbes vai dekoru priekšmetus.

Spēlei ir milzīgs skaits līmeņu. Lai tos visus nokārtotu, jums jāpavada daudz laika. Tāpēc šī jautrā spēle jums patiks ilgu laiku.

Jums nekad nebūs apnicis spēlēt Kitten Match. Izstrādātāji neaizmirst iepriecināt spēlētājus, pievienojot jaunus, vēl interesantākus posmus un daudz cita satura, kas vēl vairāk dažādo spēli.

Spēlē varat tērzēt ar citiem spēlētājiem un pat izveidot kopienu, kurai pievienosies jūsu draugi.

Varat lejupielādēt

Kitten Match bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Ja jums patīk kaķi un jums patīk 3 spēles, jums noteikti patiks šī spēle, sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more