Grāmatzīmes

King Stars

Citi nosaukumi: Masters of the Universe

Portālā Masters of the Universe - bezmaksas pārlūku balstītu multiplayer lomu spēle telpā, nepieciešams izmantot stratēģiju. Šī aizraujošā fantāzijas pasaule, kurā tūkstošiem spēlētāju vienlaicīgi apdzīvo. Kopienas kaujinieku virtuālā Visumu, bet tajā pašā laikā un draudzīgi. Jūs, protams, satikt daudzus interesantus cilvēkus, kas būs ne tikai būt laimīgs, lai sazinātos ar jums, bet galu galā šie uzticami draugi. Spēlētāji, kuri atrast kopīgu valodu ar otru, var veikt apvienības. Tādējādi, King Stars spēle kļūst vēl interesantāk. Mēroga cīņas norisinās starpgalaktiku telpā, neatstās kāds vienaldzīgus. Atrast savu vietu kosmosā, tā ka laika gaitā arvien vairāk un vairāk, lai paplašinātu savu ietekmi. Planēta, kas tev piemīt sākumā, nepieciešama aprūpe un uzmanība. Galu galā, tas ir jūsu mājās, kur jūs varat iesaistīties būvniecībā, izveide kuģu, karaspēks apmācības vienības. Attīstīt savu taktiku, un sekot, lai mērķi! Ticiet - viss jums izdosies!

Nice, ka pagājušo spēle ne vienmēr ir dators ar augstas sistēmas prasības. Jūs varat droši spēlēt King Stars, ja jums ir interneta pieslēgums, standarta pārlūkprogrammu (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera), un Install Flash Player versiju 9. 0 vai lielāks. Lai to apskatītu, nepieciešams reģistrēties spēlē King Stars. Šis vienkāršs process nav laikietilpīga. Pieteikties uz oficiālajā mājas lapā un aizpildīt veidlapu ar šiem laukiem: vārdu, e-pastu, paroli, vārdu planētas. Tad Masters of the Universe reģistrācijas ļauj norādīt visumu, kurā vēlaties būt. Bez tam ir nepieciešams vienoties ar spēles noteikumiem. Tagad jūs varat droši doties, lai apmierinātu aizraujošu piedzīvojumu!

Neuztraucieties par to, ka sākumā tas būs grūti tikt galā ar gameplay elementiem. Ik uz soļa jums gaida pavedienus, pēc kuras var ātri iemācīties. Pastāv arī iespēja saņemt padomu no pieredzējis spēlētājs. Nākotnē, sasniedzot noteiktu attīstības līmeni, varēs pieņemt darbā pieredzējušus konsultantus, kas ne tikai palīdzēs Jums attīstīties, bet arī saglabāt acu par būvniecību un ziņot par stāvokli armijā. Darba stāžs asistentu atkarīga no samaksātās summas par saviem pakalpojumiem. Bet tas viss vēlāk, bet tagad būs izmantot to, ko viņi ir. Sākt izstrādāt planētas ar būvniecību pirmo stāvu ēkas. Stāvā, cita starpā, iebūvēta visātrāk. Tad viss nav tik ātrs. Augstāks būvniecības, vairāk laika un pūļu tas prasa. Attīstība, tāpat kā viss cits šajā spēle pasaulē, iet mierīgi, bez steigas un burzmas. Ir, protams, veidi, kā paātrināt, bet tas ir tā vērts braukt zirgi? Pēc tam lēni ļauj ne aizmirst nepieciešamo informāciju, un ir labs domā par rīcību, tā, lai dumjš kļūdas. Jums vienmēr ir laiks, lai attīstītu smart taktiskās kustas.

Lai iesaistīties būvniecībā, kā arī radīt jaunas spaceships, jums ir nepieciešams līdzekļus. Bez viņiem, pat jūs nevarat organizēt armiju. Kādu jūs pārņēma, nepieciešamos materiālos ieguldījumus. Lai to izdarītu, un ir metāla, kristāla, deitērija, saules un ūdeņraža enerģiju. Metāla un kristāli - visbiežāk izmantotie resursi. Saules un ūdeņraža enerģija elpot dzīvi jūsu uzņēmuma planētas. Pēc daudz darba ir saistīts ar enerģiju. Deitērija un ļauj ātrāk būvniecību, un apmācību karavīru, un attīstību kuģiem. Bet ir jābūt deitērija vlazhivat reālu. Tas ir atkarīgs no jums, nav pienākums iegādāties.

Kontrolēt savu raksturu, jums būs veikt dažādus piedzīvojumus. , Kas tika sagatavoti Master of the Universe spēles uzdevumus, ļauj uzkrāt pieredzi un saņemt noderīgus bonusus. Jums būs uzraudzīt apjomu reitinga punktus. Kurš grib ganīties aizmugurē? Atcerieties, jo vairāk pūles jūs pieteikties, ietekmīgāka kļuvusi virtuālā Visumu. Spēcīgāki spēlētāji vieglāk uzvarēt kaujās un izvēlēties citas planētas, un, ja jūs joprojām ir alianse, tad darīt visas kārtis tavās rokās! Spēlēt spēles tiešsaistē Master of the Universe kopā ar saviem sabiedrotajiem ir daudz vieglāk. Galu galā, jums vienmēr ir iespēja saņemt jebkādu atbalstu, līdz materiālu. Turklāt, pārliecinieties, ka brīdī, kad jūsu draugi neļaus nav ienaidnieku, lai iznīcinātu to, ko esat izveidojis tik maigi.

Masters of the Universe, lai sāktu spēlēt tieši tagad - un jūs nekad nenožēlosiet. Daudz patīkamu pieredzi gaida lietotājus, kuri uzdrošinājās apstrīdēt atklātā kosmosā. Parādīt, ko jūs varat darīt! Apstiprināt šeit savas tiesības lemt! Veiksmi jums un tērauda aizvara!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more