Grāmatzīmes

Karaļa Bounty

Citi nosaukumi: Karaļa Bounty

Karaļa Bounty - datoru Gājienu spēle. Pirmais stratēģiskais un lomu spēle izlaists gada tūkstoš deviņi simti deviņdesmit, virknē populārākajām spēlēm fantāzijas žanrā. Karaļa Bounty spēle, kas no pirmā acu uzmetiena varētu šķist nekas, lai piesaistītu uzmanību. Bet, ja jūs joprojām skatīties uz to, tu saproti, ka vienīgā vieta, kur var iepazīties ar to, ka pastāv šāda interesantu fantastisku raksturu, piemēram, Viking. Karaļa Bounty spēle leģendu varoņiem fiction.

Tas ir, kad jūs lasāt un meklē visu iespējamo informāciju par šo spēli, nolemj spēlēt to, jums būs nepieciešams apmeklēt vietni, kas jums tiks dota iespēja spēlēt Ķēniņa Bounty lejupielādi. Karaļa Bounty spēle lejupielādēt būs diezgan viegli lieta, lai saglabātu klātbūtnē šādas programmas vai torrent download.

No spēles Karaļa Bounty būtība ir jūsu raksturu cīņas ar ļauno ienaidnieku, piemēram, monstriem viņa putishestviya laikā. Visas darbības notiek teritorijā Endor ar Darion. Spēle Kings Bounty, ir standarts jebkuram datorspēle, sākumā ir vajadzīgs izveidot un izvēlēties savu raksturu. Šeit ir nepieciešams domāt arī par izvēli statuss raksturs ietekmē visu viņa spēle. Pirmkārt, pieņemsim iepazīties ar raksturīgo katru no priekšlikumiem.

Pavisam nesen, sērijas spēles Karaļa Bounty atjaunots atbrīvošanu jaunā sērija sauc par Karaļa Bounty Warrior ziemeļiem. Šeit Jums ir iespēja izvēlēties trīs burtiem:

• Viking;

• Skald;

• Magus.

Viking - galvenais un tikai kvalitatīvu master kaujas, kas pieaug ātrāk nekā jebkura aizsardzību un uzbrukumu. Turklāt tikai klātbūtnē šādu unikālu parādību rezistences ziemeļiem un absolūtu dusmas. Padarot to izraisot smagu kaitējumu ienaidnieku, ar gandrīz neviens nav Patera.

Skald - plus tas - īpašumā maģijas. Viņa spēks ir cīnās noskaņojumu un karaspēka skaitu, ko viņš bagātina spēks kā labākais līderis, maģija. Viņš ir arī pilnvaras augšāmcelšanās un ārstēt ievainotos.

Magus - ir arī spēja maģijas - Rune. Šis raksturs nebalstās uz spēkā, vai armijā, viņš cer tikai gudrību un dziļu ietekmi. Pieejama tikai viņam spēja - lielāka maģija un alķīmijas. Magus vadīties taktiskos, pārdomāto risinājumu, lai iegūtu sabiedrotos un vājināt ienaidniekiem vai vienkārši satriekt ienaidnieku plūsmu burvju.

Jo Kings Bounty spēlēt ir interesanti un izklaides. Bet vīriešu spēlētāji baudīt attēlus zīmes - pavadoņiem, esošo aizsargāt varonis - arī Valkyries. Šeit jūs varat sasniegt un pat rūķi, kas jums tiks aizsargāti. Jums būs pa ceļam, lai apmeklētu tirgu un veikaliem, tie ir rakstzīmes, kas nav īpaši ietekmē gameplay.

Spēle Karaļa Bounty, kas gareniski augstas kvalitātes grafikas, it īpaši, ja ņemam vērā neseno sērijas spēles. piedāvāja arī mūzika, kas tikai uzsver raksturu spēli veiksmīgi.

Var sākt spēle. Neaizsargātu cilvēku gaida savu drosmi izpausme, un jūsu palīdzība. Laba spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more