Grāmatzīmes

Karaļi un leģendas

Citi nosaukumi: Karaļi un leģendas

Spēļu Kings un leģendas - tiešsaistes spēle veidota stilā IMO. Kings and Legends Online spēlēja , izmantojot pārlūkprogrammu.

Spēļu Kings un leģendas ļauj spēlētājiem uzņemties King. Jūs saņemsiet un jāizmanto īpašas kartes, kas zvanot radības viļņus un [ _1_] uzbrukums monstriem, kad jūs cīnāties pret viņiem.

Lai uzzinātu, kas ir Kings un leģendām reģistrācijas, jums vajadzētu izlasīt informāciju, kas aprakstīta tekstā turpmāk:

1. Doties uz mājas lapā Kings un leģendām.

2. Jūs redzēsiet uz mājas lapā veidlapu aizpildīt reģistrēties spēlē.

3. Savā pirmajā šūnā ierakstiet savu e-pasta adresi.

4. Padomājiet par spēli paroli un rakstīt to otrajā šūnā.

5. Lai pārliecinātos, ka esat ievadījis pareizu paroli, atkārtojiet to vēlreiz nākamajā šūnā. Uzrakstiet to atsevišķi, tā, lai aizmirst.

6. Ja piekrīti portāla noteikumiem un privātuma politiku un mājas lapā, tad vieta atzīme šūnā, kuru vēlaties.

7. Uzklikšķiniet uz sarkano pogu ar uzrakstu « Kostenlos spielen » .

Jums arī ir iespēja reģistrēties oficiālajā lapā Facebook-e, uzklikšķinot uz zilo pogu zem iepriekšējās reģistrācijas formā ar uzrakstu « Mit Facebook anmelden ».

Game Kal pārlūka spēle, tāpēc jums nav jāuztraucas par spēku jūsu personīgo datoru, kamēr ātruma internetu kopā ar to. Šajā gadījumā tas nozīmē, ka, ja jūsu dators ir vāja, ātrgaitas internets arī var "palēnināt".

Play Kings un leģendas, jums būs veidot savu valstību, vācot dažādas kartes.

Jo Kings un leģendas spēlē jums būs, saskaroties ar šādām sacīkstēm

1. People. Šī klase paļauties galvenokārt uz cīņu cilvēks cilvēkam . Jūs nebaidieties nodoties reālā kaujas , kas var būt vai nu uz savām kājām, un zirgs.

2. Elfi. Elven karaspēks dod priekšroku cīņu par tālsatiksmes . Viņi izmantot priekšgala un spēcīgs burvju saglabā savus ienaidniekus attālums . Jo tuvcīņa tie ātri zaudē enerģiju un kļūst vāji.

3. Mongrels. Viņi ir daudz funkciju. Bet to galvenā priekšrocība ir unikāla pārvietotos par kaujas.

4. Līķi. Šie spēki atsakās mirt, un, visbeidzot, turēties pie mazāko iespēju dzīvot. Viņu klātbūtne un izskats rada bailes viņu pretiniekiem.

5. Orcs. Tas ļoti izturīgas ir ar daudz varu, un tāpēc to grūti pārspēt .

6. Goblins. Pateicoties zema pieaugums viņi var ātri ievadiet kaujas . To spēks slēpjas to skaitu.

7. Demons. Pat tad, ja viņu prasības pēc pirmā acu uzmetiena unspectacular, to dažādi prasmes var pat [ _1_] Vislielākā pretiniekiem likt ceļgaliem.

Kings and Legends Online - tas ir pārsteidzošs spēle ar daudz piedzīvojumiem un cīņām. Jums nav nepieciešams neko, izņemot to, kā radīt un parādīt, ka jūs esat īsts spēlētājs, un jums nav bail no grūtībām. Veiksmi jums Kings un leģendas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more