Grāmatzīmes

Kings Age

Citi nosaukumi: Age of Kings

Jo Kings Age galda spēle ir visi fani tiešsaistes stratēģiju, un jo īpaši cilvēkiem, kas ir crazy par viduslaikiem, bruņinieki un pilis. Šeit jūs kļūsiet karalis un varēs šķērsot zobenus ar feodālo karu ar citiem online spēlētājiem. Kļūt spēcīgs un ar jūsu atļauju tiks uzcelts jaunās un vecās pilsētas atbrīvotas.

Lai spēlētu šo spēli Kings Age tiešsaistē, jums ir jānodod vienkāršu reģistrāciju spēlē Kings Age. Jums tikai nepieciešams:

1. Izvēlieties savu segvārdu.

2. Izvēlēties jaunu paroli zināms tikai Jums.

3. Ievadiet savu e-pasta adresi.

4. Apstiprināt, ka piekrītat noteikumiem un nosacījumiem un datu aizsardzību.

5. Pēc tam, savā e-pastā tiks nosūtīts e-pastu no spēles un noklikšķinot uz saites vēstules sākat spēlēt spēli online Kings Age.

Pārbaudot Kings Age ir pabeigta, jums ir jāizvēlas pasauli (karti), kas sāksies attīstību savā pilsētā. Galvenās atšķirības kartēm, kas ir kartes gan iesācējiem, gan pieredzējušiem spēlētājiem. Tā kā jūs esat vēl nav attīstīta pilsētu un savu pieredzi, veidojot labāk izvēlas spēlēt Kings Age karti iesācējiem. Citi spēlētāji šajā kartē būs atbilstu jūsu līmeni.

Kings Age online spēle sākas, lai jūs kā valdnieks ar nelielu pili un apkārtējo vairāku hektāru zemes asinīs, kad vēl ir dažas nodot savu darījumu resursu ieguve. Tagad jums noteikt, vai šīs zemes pārveidots lielisku kapitālā jūsu karaļvalsts.

Pils ir sirds jūsu norēķinu. Augstāka līmeņa slēdzenes, jums ir, jo ātrāk būvniecību uz jūsu zemes. Kad jūsu pils sasniedz 15 līmeni, jums būs iespēja nojaukt ēkas.

Online spēles Kings Age padara sadriskāt reālisma attiecībā uz to, ko jūs nevar bezgalīgi uzkrāt līdzekļus. Tas ir ierobežots ar izmēru jūsu noliktavā. Vairāk uzglabāšanu, jo vairāk resursu, jūs varat saglabāt. Ja noliktava ir pilna, apturēt resursu ieguvi.

Jo Kings Age online attīstīt savas ēkas par resursu ieguvi (kokzāģētava, akmens karjers, mīnu rūdu ieguve, dzirnavas) Jūs labāku izaugsmi šo resursu jūsu noliktavā.

Tāpat gaitā pilsētas attīstībā, jums būs pieejami ēkās, piemēram:

Patvērums. Lūk, jūsu jautājumiem varēs paslēpties no ienaidnieka uzbrukumiem un saglabāt dažus resursus.

Kazarmās. Šeit jūs veicat vervēšanu karavīru un nosūtot tos uz karu. Augstāks līmenis kazarmām, jo ​​stiprāka jūsu kareivjiem.

Pilsētas mūris. Kad jūs uzbrukums ienaidnieka pili uzlabo kaujas spējas karaspēku.

Versija. Tad jūs dial pack dzīvnieki autopiekabes tirdzniecības saišu stiprināšana.

Market. Tirgū, jūs varat iegādāties dažādas preces un nosūta tos dzīvojamās piekabes ielādes. Lielāks tirgus, jo vairāk karavānu.

Alķīmiķis. Šeit iet izstrādi visu neparastas lietas tomēr noderīgas jūsu karaļvalsti veidu.

Memoriāls. Tas ir statuja centrā izlīgumu, kas var veidot tikai tad, ja jums ir visas ēkas ir sasniegusi maksimālo līmeni. Gūst labumu no milzīga statuja - tas palielina drošību jūsu karaspēku pilī pie 50%.

Spēļu Kings Age Online piedāvā elastīgu izvēli karaspēku. Katrai vienībai ir savas spējas un specializāciju.

Ja trūkst naudas un laika, lai sagatavotu kvalitatīvu armiju, jūs varat izmantot, lai pieņem darbā lauksaimniekiem. Vien, tie ir ļoti vāja, bet gan tāpēc, ka to lielo skaitu un uzlabot aizsardzību pils, var ietaupīt likteni.

Spear nav ļoti spēcīgs pret citiem pārgājienu grupas, bet labs pret montēti bruņiniekiem. Templiešu - kājniekiem ar zobeniem. Diezgan bīstami citām pārgājienu grupām. Archers vienmēr ir kā atbalsta loma. Tāpat ir berserk. Bruņinieku kavalērijas vienības, kas vajadzīgi, lai ātri un smalcināšanas sitieniem.

Par iepazīšanos ar trasi no ienaidnieka spēkiem, jūs varat nolīgt pakalpojumus spiegiem. Par uzbrukumu slēdzenes spēli un sniedza Tarāns Katapulta (trebushe).

Jūsu cietoksnī tiks pagodināts par visu tiešsaistes valstībā, pateicoties jūsu veiksmīgu kampaņu un tirdzniecības karavānu sasniedzis visattālākajos pasaules daļās, un dos ar tiem neminēts bagātības. Tavs vārds tiks minēts ar bijību un cieņu. Kings Age pārbaude gaida Jūs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more