Grāmatzīmes

Kings & Queens: Solitaire spēle

Citi nosaukumi:

Kings Queens Solitaire Game ir puzzle kāršu spēle ar daudzām pasjansām. Grafika ir krāsaina multfilmu stilā, kas ir šī žanra spēļu norma. Mūzika ir jauka, un skaņas ir reālistiskas.

Šajā spēlē jūs vienlaikus atradīsiet vairākus dažādus pasjansu veidus:

  • Piramīda
  • Trīs virsotnes
  • Kings and Ladies

un daudz ko citu.

Dažām spēlē piedāvātajām pasjansa spēlēm ir vairāki nosaukumi, nav nepieciešams tās visas uzskaitīt šajā sarakstā. Jūs noteikti varēsiet tos atpazīt, kad ieraudzīsiet vai apgūsiet noteikumus, ja esat iesācējs.

Spēle notiek uz neticami skaistu ainavu fona, kas nomierina un nomierina.

Pat ja jūs nekad neesat spēlējis šādas spēles, jums tas noteikti jāizmēģina. Nebaidieties, ka jūs, iespējams, nespēsit uzreiz saprast visus smalkumus. Pateicoties apmācībai, kas jums ir jāiziet, tiklīdz sākat spēlēt Kings Queens Solitaire spēli, jūs ātri varēsit apgūt visas funkcijas.

Pieejamas dažādas grūtības pakāpes Solitaire spēles, tāpēc būs interesanti spēlēt gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem spēlētājiem.

Spēles laikā, pildot uzdevumus, var atrast dārgumus un vērtīgus rubīnus, kas noderēs, apmeklējot spēles iekšējo veikalu.

Tas ļauj pastāvīgi uzturēt interesi par spēli.

Spēlējot nenogurs, spēles sarežģītība palielinās līdz ar pieredzi kāršu mīklu risināšanā.

Jūs varat spēlēt gan noteiktus pasjansu veidus, kas jums patīk vairāk nekā citi, gan apgūt tos visus, kļūstot par šāda veida spēles meistaru.

Ir ikdienas uzdevumi, un, lai tos izpildītu, jums būs labi jāatrisina visas spēlē piedāvātās pasjansa spēles. Katru dienu noteiktu ikdienas uzdevumu sarežģītība būs atšķirīga. Ja neizdodas tos visus atrisināt, neuztraucies, kādu citu dienu tev noteikti izdosies, un laika gaitā viegli nopelnīsi balvas, katru dienu risinot visus uzdevumus.

Spēle palīdzēs jums interesanti pavadīt laiku transportā, vai arī varat tai veltīt visu dienu. Tas ir jūsu ziņā. Jūs varat spēlēt pirms gulētiešanas, ainavas, pret kurām notiek spēle, darbojas nomierinoši.

Spēle ir aizraujoša, un, visticamāk, ar laiku jums nebūs garlaicīgi. Lietojumprogramma aizņem ļoti maz atmiņas, un tai vienmēr būs vieta viedtālrunī vai planšetdatorā. Spēlei nav nepieciešams pastāvīgs savienojums ar internetu, tāpēc varat spēlēt no jebkuras vietas, jebkurā jums ērtā laikā.

Brīdī, kad paliek garlaicīgi, atceries, ka tavā ierīcē ir aplikācija, kas var tevi izklaidēt.

Spēļu veikals ļaus jums izmantot zelta monētas un rubīnus, kas nopelnīti, risinot solitāra spēles, lai iegādātos jaunas kāršu aizmugures vai fona attēlus. Tādā veidā jūs varat pielāgot izskatu atbilstoši savām vēlmēm un padarīt spēli tādu, kādu vēlaties.

Varat bez maksas lejupielādēt

Kings Queens Solitaire spēli operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt un iegremdējieties kāršu mīklu pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more