Grāmatzīmes

King's Bounty 2

Citi nosaukumi:

King's Bounty 2 ir spēle, kas apvieno RPG stila pasaules ceļojumus ar uz gājieniem balstītu kaujas sistēmu. Neskatoties uz to, ka spēle būtībā ir spēļu sērijas turpinājums, labāk to ņemt atsevišķi, jo tā nav īpaši līdzīga priekšgājējiem un neturpina iepriekšējās daļās iesākto stāstu. Jums jākļūst par fantāzijas pasaules iemītnieku ar burvjiem, nekromantiem, ļaunajiem gariem un bruņiniekiem. Izpētiet krāsainu pasauli, kas piepildīta ar maģiju, un attīstiet sava varoņa prasmes, lai pabeigtu stāsta kampaņu.

Pirms sākat spēlēt King's Bounty 2, izvēlieties varoni, kuru kontrolēsit spēles laikā. Kopumā var izvēlēties no trim rakstzīmēm.

  1. Karotājs Aivars
  2. Burve Katarina
  3. Palladin Elsa

Galvenā atšķirība starp tām ir izskats un neliels jau izstrādāto īpašību kopums, šo rakstzīmju izlīdzināšana neatšķiras. Tāpēc, izvēloties, jūs galvenokārt varat vadīties pēc tā, uz kuru no varoņiem spēles laikā būs patīkamāk skatīties. Varēsiet izvēlēties, kuru no pieejamajām skolām attīstīt. Kopumā ir četras skolas.

  • Pasūtiet
  • Spēks
  • Anarhija
  • Meistarība

Attīstot noteiktas prasmes, jūs varat izvēlēties palīdzēt varonim kļūt par karotāju vai magu. Katras šīs skolas izpēte ļaus izmantot atbilstošās armijas. Ordenim ir karavīri. Spēkam ir troļļi, rūķi un zvēri. Anarhijā ir nedzīvie un negodīgie. Nu, Meistarībai ir dažādas maģiskas radības.

Ir vērts pievērst uzmanību armiju atlasei, jo ne visas no tām labi saprotas savā starpā. Piemēram, ja jūsu komandā ir Ordeņa un Anarhijas armijas, tas novedīs pie morāles un efektivitātes samazināšanās kaujas laukā. Spēlē nedaudz neierastā veidā tiek īstenota vienas vai otras skolas pumpēšana. Izpētot stāstu galvenajos punktos, kļūst iespējams izvēlēties, kurā skolā mācāties, pildot uzdevumu.

Ceļojuma laikā savāc burtiski visu un nones to pie žoga, lai iegūtu armiju savervēšanai un ekipējuma un ieroču iegādei nepieciešamo naudu. Izstrādātāji ir strādājuši pie detaļām, tāpēc jūs redzēsit visu aprīkojumu, ko valkās jūsu varonis, un ieročus, kurus viņš paņems. Šāda uzmanība detaļām nav atrodama visās šī žanra spēlēs.

Cīņas režīmā kaujas lauks tradicionāli tiek sadalīts sešstūra šūnās. Vienības mainās pārmaiņus. Galvenais varonis atrodas aiz vienībām un kaujā tieši nepiedalās, viņš tikai vada armijas. Dažas vienības ir karavīru vienības, un, saņemot bojājumus, to skaits samazinās. Jūs varat atjaunot šo vienību sastāvu pēc kaujas beigām, ja vismaz viens karavīrs no komandas izdzīvo. Spēles sižets ir interesants, varoņi ir jauki, un uzdevumi, ar kuriem jūs saskarsities spēles gaitā, dažviet nav bez humora.

King's Bounty 2 bezmaksas lejupielāde diemžēl nedarbosies. Bet spēli var viegli iegādāties Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē. Šobrīd vari izvēlēties sev tīkamu varoni un doties piedzīvojumā valstībā, kurā valda maģija!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more