Grāmatzīmes

Nākusi Amalur: skaitīšanai

Citi nosaukumi: Nākusi Amalur: skaitīšanai

Spēļu karaļvalstīm Amalur: saskaitīšana ir viena spēlētāja lomu spēle, kas tika izveidota pēc tam, kad rakstnieks Roberts Salvatore. Darbības spēle notiek burvju vieta: Alamura karaļvalstīm.

Datorspēļu karaļvalstīm Amalur: skaitīšanai, jūs varat lejupielādēt jebkurā vietā, kas nodrošina šo funkciju.

Pirms spēles, izstrādātāji iesaka, lai redzētu, par ķēniņu Amalur: skaitīšanai video. Ievada video atklāj pārsvarā visas iezīmes spēli.

Jo spēļu karaļvalstij no Amalur: saskaitīšana quests var būt dažādu līmeņu sarežģītības: gan vienkārša un sarežģīta.

Spēle karaļvalstīm Amalur: saskaitīšana spēlē jūs sākat ar tīru šīfera. Šajā spēlē tu pamosties starp līķiem, pēc atgriešanās no mirušajiem. Jūsu raksturs saprot, ka viņš ir ļoti spēcīga maģija, pateicoties kas jūsu spēkos, lai mainītu savu visu pasauli.

Ir pastāvīgi cīņas, sadursmes, jūsu raksturs būs nepieciešams atslēgt noslēpumu viņa nemirstību un izbeigt to ļaunumu, kas valda daudzus gadus.

Sākumā spēļu karaļvalstij no Amalur: saskaitīšana Jums ir jāizvēlas, kas sacīkstes pret savu raksturu:

1) Almain (muižnieki) - ir bagāts un bojāti cilvēki. Viņiem ir zināšanas par alķīmijas un mēdz pārliecināt, bet arī zina blacksmithing.

2) Varani (klīstot cilvēki) - šie cilvēki nav paveicies dzīvē, un tie bija klātas ar naidu. Tās var atklāt neredzams, un iesaistīties tirdzniecībā, un var izvēlēties slēdzenes.

3) Ljosalfar (gaismas elfi) - ir pozitīvi cilvēki, kas apdzīvo mežus. Viņiem ir zināšanas par alķīmijas un ražošanas kristāli un kliedēt maģija.

4) Dokkalfar (tumši elfi) - tas ir slikti elfi, kuri bijuši uz nepareizā ceļa. Tās var ražot kristāla un ir spējas pārliecināšanas un Stealth.

Arī spēļu karaļvalstij no Amalur: saskaitīšana ir trīs koku klases:

1) Warriors - ir ļoti spēcīgs un drosmīgs klasē.

2) Magee - tās ir zināšanas par alķīmijas un burvju viļņus.

3) Ļaundariem - tas ir ļoti viltīgs un gudrs klase, kas nebaidās no neko.

Jūsu kaujas prasmes ir atkarīgi no tieši to, ko klases jums par labu. Jūsu izskats ir atkarīgs arī no izvēlētās klases.

Jo spēļu karaļvalstij no Amalur: saskaitīšana ieroci jums būs atkarīgs no klases, kas jums izvēlēties

1) Warrior - dažādi zobeni un āmuriem.

2) laupītājs - Krustiņš, longbows, Swords fejas.

3) Lai burvis - nūjiņas, čakra, scepters.

Ir spēle karaļvalstīm Amalur: saskaitīšana akmeņi, kas jūs pārāk var izmantot, nevis ieročiem. Tos sauc Enchanted aksesuāri. Tie ir šādi: gredzeni un unikālu kaklarotu.

Jo spēļu karaļvalstij no Amalur: saskaitīšana izmanto sistēmu, likteni, ar kuru spēlētājs var atvērt citu likteni.

Iegremdēt sevi neticami pasaulē nākusi Amalur: saskaitīšana, zināt visas savas iespējas! Neļaujiet nolaižoties ienaidniekiem un atbrīvot savu pasauli no senās ļaunuma.

Good luck veikt savus uzdevumus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more