Grāmatzīmes

Kingdoms Reborn

Citi nosaukumi:

Kingdoms Reborn ir pilsētu veidošanas kāršu stratēģijas spēle. Spēlē jūs atradīsit diezgan labu grafiku. Izstrādātāji mēģināja spēli padarīt reālistisku, un viņiem tas izdevās labi.

Pirms spēlējat Kingdoms Reborn, izvēlieties kartes izmēru un citas spēles iespējas.

Spēle sākas pēc kataklizmas, kas satricina visu planētu. Tā bija neparasta atdzišana, ko pavadīja epidēmijas. Šo incidentu rezultātā civilizācija bija uz iznīcības robežas. Jūsu ziņā ir atjaunot zaudēto diženumu, sākot visu no jauna.

Lai gūtu panākumus, jums ir nepieciešams:

  • Būvējiet pilsētas
  • Paplašināt valsts robežas
  • Uzraudzīt iedzīvotāju skaita pieaugumu
  • Jaunu tehnoloģiju izpēte
  • Pareizi nosakiet attīstības ceļu

Šīs ir tikai dažas noderīgas jomas, kurām ir vērts pievērst uzmanību.

Izvēloties apmetnes dibināšanas vietu, jācenšas atrast vietu, kur tuvumā atradīsies nepieciešamie resursi. Spēles sākumā vissvarīgākā loma ir koka, ogļu un akmens pieejamībai. Turklāt ir labi, ja tuvējos mežos aug daudz augļu koku un obligāti tuvumā ir ūdenstilpes.

Apskatiet arī augsnes auglību. Ja tuvumā atrodas viss nepieciešamais, bet augsne nav piemērota labībai, būs ļoti grūti nodrošināt iedzīvotājus ar pārtiku tikai ar medībām un makšķerēšanu.

Kad jūs izlemjat par atrašanās vietu un izveidojat nelielu ciematu, ik pēc divarpus minūtēm jūs atvērsit karti, kurā būs vairākas iespējas ēkām vai noteiktu tehnoloģiju izpētei. Izdarot pareizo izvēli, jūs pakāpeniski attīstāt norēķinu. Svarīgi ir pareizi novērtēt, kas konkrētajā spēles brīdī tavai pilsētai būs vairāk nepieciešams. Nav vērts būvēt, piemēram, kalti, ja vēl neesi apguvis metālu ieguvi.

Periodiski jūs saņemsiet uzdevumus spēlē. Nesteidzieties tos nekavējoties izpildīt. Dažreiz ir jēga pagaidīt un uzkrāt vairāk resursu.

Attīstība notiek pakāpeniski. Kad ir izpildīti visi nepieciešamie nosacījumi, sākas jauns laikmets, kas nes daudz jaunu tehnoloģiju. Būvēšanai pieejamas jaunas industriālās un dzīvojamās ēkas.

Iedzīvotāju skaits spēlē rodas, palielinot jūsu teritorijas, ja apgabalā ir draudzīgas apmetnes. Ir neliels iedzīvotāju skaita dabiskais pieaugums, plus ar laiku celsi migrācijas centrus.

Spēlei ir vairāku spēlētāju režīms, kartē jūsu pilsēta nebūs viena, ja spēlēsiet tiešsaistē. Bet šajā gadījumā apmetnei labāk izvēlēties kādu attālu kontinenta nostūri, lai attīstītāki kaimiņi netraucētu gūt panākumus.

Šeit mainās gadalaiki. Centieties veidot pietiekamu ogļu vai malkas krājumu, lai iedzīvotāji varētu droši pārdzīvot šo periodu. Ir jāveido pārtikas krājumi cilvēkiem un mājsaimniecībai.

Līdz ar pavasara iestāšanos viss atgriezīsies ierastajā ritmā un būs vieglāk attīstīt savu apmetni tālāk, taču neaizmirstiet, ka priekšā būs vēl daudzas ziemas.

Kingdoms Reborn bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Šo spēli varat iegādāties Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Civilizācija atrodas uz izmiršanas robežas, un tikai jūsu gudrā vadība var nest panākumus nelielai izdzīvojušo grupai. Instalējiet spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more