Grāmatzīmes

Karalistes veidotājs

Citi nosaukumi: Karalistes konstruktors

Kingdom Maker nav vienkārša stratēģija īstas karaļvalsts izveidošanai

Kingdom Maker stratēģija tika izlaista 2022. gada aprīlī, un tā jau ir ieguvusi fanu armiju. Bēdīgi slavenās spēļu studijas Scopely veidotāji, kuriem izdevās izveidot pāris leģendāras spēles dažādos žanros. Tagad viņu roka ir sasniegusi stratēģijas ar sociālo komponentu. Tas nozīmē, ka tu būsi tiešs dalībnieks visos notikumos savā valstībā. Veidojiet, cīnieties, attīstiet, piešķiriet, izpētiet. Viss ir tavās rokās, mans kungs!

Kur sākas kunga vai kundzes ceļš?

Jūsu komanda septiņas dienas ir atgriezusies savā mazajā ciematā. Un tagad ir pienācis atgriešanās brīdis, bet neviens jūs nesatiek - daži no iedzīvotājiem pazuda, daži tika nogalināti. Izrādās, ka orki pilnībā atsprādzējās, kamēr bijāt prom. Tāpēc priekšā vēl ir cīņas, bet tas ir vēlāk. Tagad, lai turpinātu spēli, izvēlieties savu formu, kunga vai dāmas formu. Un sazinieties ar izdzīvojušajiem, lai iegūtu informāciju. Patiešām, orki apmetās netālu un bieži veica reidus. Pēdējo reizi viņi nogalināja un aizveda gandrīz visus civiliedzīvotājus. Jums ir jāatbrīvo tuvējās teritorijas un jāaizsargā savi cilvēki. Izmantojot komandu, ar kuru ieradāties, veiciet reidu un iznīciniet tos. Pēc kaujas jums pateiks, ka kronis ir izglābts un gaida jūs troņa telpā lādē. Pēc lādes atvēršanas no turienes izlidos pūce, kas sekos spēles iepazīšanas ceļā un dos padomus, kā attīstīties tālāk. Klausieties viņu!

Pūce ir jūsu spēļu palīgs. Apmācieties kopā ar viņu. Vispirms uzbūvējiet ražošanas ēkas:

  • zemnieku saimniecība - ražo pārtiku; nepieciešama armijas apkope;
  • kokzāģētava - ražo kokmateriālus; izmanto ēku un kaujas mašīnu celtniecībai;
  • karjers - ražo akmeni; izmanto arī ēkām.

Pēc tam uzceliet aizsardzības sienas un kazarmas, lai nolīgtu karavīrus. Lai sāktu, pietiks ar sešdesmit miličiem. Piešķiriet tos kāda kunga vai dāmas karaspēkam (atkarībā no tā, kuru esat izvēlējies) un dodieties savā pirmajā izbraucienā. Netālu no pilsētas atrodas vēl viena neliela orku nometne – tas būs jūsu pirmais mērķis. Pēc uzvaras cīņā jūs saņemsiet atlīdzību resursu veidā. Tādējādi apmācība beidzas, un jūs varat darīt visu, ko vēlaties. Piemēram, atgriezieties pilī un pavairojieties ar savu kundzi/kungu. Galu galā mīlestība ir brīnišķīga!

Kingdom Maker nav tikai celtniecība un cīņa

Sākumā var šķist, ka spēle ir parasta ierastās stratēģijas kopija, kur atliek tikai veidot un cīnīties. Daļēji tā ir taisnība, taču izstrādātāji ir paplašinājuši jūsu pienākumu teritoriju, jo jūs esat kungs un esat atbildīgs par daudz ko. Piemēram, pēcnācēji. Bez tā viduslaikos nebija iespējams izveidot spēcīgu valsti. Cik civilizāciju gāja bojā bez mantinieka? Daudz.

Atrašanās vietai un loģistikai jūsu valstībā arī ir svarīga loma. Uzbrūkot ienaidniekam, jums ir jāpalielina viņa zaudējumi un jāsamazina savējie. Kā to panākt? Pareizi izvietojiet aizsardzības un rūpnieciskās iekārtas. Novietojiet pietiekami daudz karaspēka uz sienām aizsardzībai un izveidojiet daudz slazdu pa perimetru.

Patiesībā ir ļoti grūti uzskaitīt visas spēles pieejamās funkcionalitātes. Mēs tikai teiksim, ka spēle Kingdom Maker ir jūsu uzmanības vērta.

Kā bez maksas lejupielādēt Kingdom Maker datorā vai klēpjdatorā? Noklikšķiniet uz atbilstošās pogas blakus spēles nosaukumam un izpildiet norādījumus. Vai arī izmantojiet kādu no pieejamajiem Android emulatoriem un spēlējiet ar to.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more