Grāmatzīmes

Karalistes sadursme

Citi nosaukumi:

Kingdom Clash taktiskā stratēģija mobilajām ierīcēm. Grafika ir laba karikatūras stilā. Balss spēle un muzikālā izlase atbilst vispārējam spēles stilam.

Spēlē jums ir jāvada cīņas dažādos ģeogrāfiskos apgabalos. Izveidojiet neuzvaramu karotāju komandu un attīstiet komandiera talantu.

Ir zemes gabals. Dodieties cīņā ar atdzīvināto seno ļaunumu, kas ir sagrābis visu pasauli.

Jūs gaida daudz interesantu cīņu, kurās nebūs viegli uzvarēt.

  • Sakārtojiet savus karotājus pirms kaujas sākuma, lai kaujas laikā iegūtu priekšrocības
  • Savervē varoņus, lai stiprinātu savu armiju
  • Jauniniet savas vienības, kad tās iegūst kauju pieredzi
  • Atbrīvojiet zemes un pilsētas
  • Aprīkojiet savu komandu ar nāvējošākajiem ieročiem un ietērpojiet savus karotājus smagās bruņās

Spēlēt Kingdom Clash būs vieglāk, kad būsiet apguvis pamata vadīklas.

Izejiet cauri daudzām kaujām un kļūstiet stiprāki ar katru uzvarēto ienaidnieku. Ne vienmēr kaujas laukā uzvar spēcīgākā un lielākā armija. Liela nozīme ir pareizi izvēlētai taktikai un spēku sakārtošanai pirms kaujas.

Katra jauna cīņa būs grūtāka nekā iepriekšējā. Papildus parastajiem ienaidniekiem jūs satiksit priekšniekus. Šie ir visbīstamākie karotāji, viņi prasmīgi komandē savu karaspēku. Uzvara ne vienmēr tiek dota ar pirmo reizi. Jums var nākties izmēģināt dažādas taktikas kaujas laukā, pirms varat sakaut ienaidnieka armijas.

Par laimi, papildus parastajiem karotājiem jūs varēsit savervēt leģendārus varoņus savas armijas rindās. Katrs no tiem ievērojami palielina iespēju laimēt.

Apsveriet reljefu un reljefa veidu, kurā cīnīties. Novietojot savus karotājus pareizajās vietās, jūs varat iegūt taktisko pārākumu, ļaujot viegli uzvarēt pat spēcīgāku ienaidnieku.

Papildus stāstam jūs varat izaicināt citus spēlētājus visā pasaulē un uzzināt, kurš no jums ir talantīgākais komandieris. Ja jums nav paveicies un jūs zaudējat, neesiet drosmi. Panākumus var gūt, tikai sacenšoties ar spēcīgiem pretiniekiem.

Nepārtrauciet spēlēt. Katru dienu, kad ieskatīsies spēlē, tevi gaidīs jauki bonusi, un nedēļas beigās vari iegūt vēl vērtīgāku balvu.

Spēļu veikals regulāri atjaunina sortimentu. Var iegādāties dažādus resursus, ekipējuma priekšmetus, kā arī ieročus. Daļu no piedāvājumiem iespējams apmaksāt ar spēles valūtu, pārējie pieejami tikai par naudu. Svētku dienās ir atlaides. Iztērēt naudu vai nē, tas ir atkarīgs no jums. Jūs varat pilnībā spēlēt, neieguldot līdzekļus. Veicot pirkumus, jūs izsakāt pateicību izstrādātājiem par viņu darbu un atbalstāt turpmāko attīstību.

Spēle saņem atjauninājumus. Laika gaitā parādās interesantākas vietas un cits saturs. Tiek pievienoti jauni varoņi un ienaidnieki.

Varat lejupielādēt

Kingdom Clash bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai kļūtu par komandieri, kurš izglāba visu pasauli no ļaunuma paverdzināšanas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more