Grāmatzīmes

Aizsardzības karalis: Apvienojiet TD

Citi nosaukumi:

King Of Defense: Merge TD - ir torņu aizsardzības spēle ar dažām īpašām funkcijām. Grafika ir skaista karikatūras stilā. Visi varoņi ir ļoti reālistiski ieskaņoti, mūzika nav uzbāzīga, labi izvēlēta. Spēlē jums ir jāvada aizsardzība pret monstru bariem, veidojot un uzlabojot aizsardzības pozīcijas.

Nav pārāk sarežģīts sižets, kas ir normāli šī žanra spēlēm.

Katru jauno līmeni jūs sāksit ar nelielu naudas summu, kas ļaus jums izveidot vairākas aizsardzības struktūras. Turklāt par katra uzbrucēja nogalināšanu jūs saņemat nelielu daudzumu monētu, kas ļaus jums izveidot jaunus aizsardzības torņus vai uzlabot esošos.

Aizsardzības struktūras iedala vairākos veidos:

  • Tornis ar lokšāvējiem rada nelielus fiziskos bojājumus, var trāpīt gan lidojošos, gan zemes mērķos, tā pozitīvie aspekti ir uguns ātrums un zemas izmaksas
  • Mage tornis nodara burvju bojājumus, nav lēts, var uzbrukt jebkuram mērķim, arī lidojošiem, ja nepieciešams, ir visefektīvākais pret vienībām, kuras nav uzņēmīgas pret fiziskiem bojājumiem
  • Lielgabala tornītis nodara milzīgus laukuma bojājumus, visdārgākais, nešauj uz lidojošiem ienaidniekiem
  • Tornī ar karavīru aizstāvjiem ir vairāki cīnītāji, kuri spēj pievienoties kaujai, lai uz laiku apturētu ienaidnieka virzību un nodarītu nopietnus postījumus uzbrucējiem, uzbrūkot tikai zemes mērķiem

Šīs spēles iezīme ir iespēja būvēt torņus vairākos līmeņos, tādējādi apvienojot dažādu veidu torņu stiprās puses un palielinot aizsardzības blīvumu.

Turklāt viens no varoņiem būs jūsu vadībā. Katram no šiem spēcīgajiem cīnītājiem ir savas prasmes. Daži no viņiem iesaistās tuvcīņā, citi uzbrūk no attāluma. Ir arī tādi, kas piešķir pasīvās prēmijas aizsardzībai.

Sākumā būs tikai viens varonis, bet laika gaitā jūs atbloķēsit jaunus varoņus. Pirms kaujas izvēlieties, kuru no viņiem ņemt līdzi, dažreiz tas izšķir kaujas iznākumu.

Aizsardzības laikā jums ir vairākas īpašas prasmes, no kurām izvēlēties pirms kaujas. Šīm prasmēm ir atdzišanas laiks, taču to izmantošana dažkārt glābj šķietami bezcerīgā situācijā.

100 000 varoņu, torņu un prasmju, ko varat uzlabot starp kaujām, tērējot par šo valūtu, kas nopelnīta, pabeidzot līmeņus. Prasmju un varoņu gadījumā viss ir skaidrs, cik daudz jūs tos sūknēsit, tie būs tik spēcīgi jaunas cīņas pašā sākumā.

Var būvēt tikai sākotnējā līmeņa torņus, iegūtie uzlabojumi ļauj tos tikai zināmā mērā nostiprināt spēles laikā. Bet nākamajā līmenī tie būs jāattīsta no jauna, tāpēc, iegūstot uzlabojumu, jūs tikai paverat iespēju to pielietot kauju laikā, bet jums būs jātērē līdzekļi šim nolūkam katru reizi no jauna.

Spēlējot King Of Defense: Merge TD, jums nebūs garlaicīgi, spēle tiek regulāri atjaunināta, un brīvdienās tajā tiek rīkoti tematiski konkursi.

Varat lejupielādēt

King Of Defense: Merge TD bez maksas operētājsistēmā Android, ja sekojat saitei šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad, ja jums patīk torņu aizsardzības spēles, šī spēle jums patiks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more