Grāmatzīmes

Avalona karalis

Citi nosaukumi: Spēle Avalon karalis, KoA, KVK
Spēle Avalon karalis - apaļā galda bruņinieki, kas stāstīti no jauna

Ja jūs mīlat karaļa Artūra un viņa bruņinieku leģendu mīlētājus, tiešsaistes tiešsaistes stratēģijas spēle Android King of Avalon ir paredzēta tieši jums. Šeit savijušies stāsts par Merilinu, Morganu, Balthazāru, karali Artūru un citiem varoņiem, kuri satiekas tavā ceļā.

Viss sākas ar degošu pili un kavalieri, kurš steidzas pie pils vārtiem ar ziņojumu. Morgana karaspēks aplenca pilsētu, jums jāizlemj, ko darīt tālāk. Kā patiess pils aizstāvis, jūs nolemjat nostāties līdz galam un aizstāvēt pilsētu ar visiem tās iedzīvotājiem. Šis posms ir spēles treniņš. Tādēļ jums tiek lūgts uzcelt kazarmas un sākt pieņemt darbā karaspēku. Paralēli jūsu darbībām pilī ierodas pastiprinājumi, lai palīdzētu tikt galā ar lielāko daļu ienaidnieku. Jums ir jāpretojas, jo visi jūsu sabiedrotie jau ir krituši. Jūsu karaspēks gatavojas sadurties kaujā, bet pēkšņi parādās Merlīne, tāpēc burvestība pārtrauc kaujas gaitu jūsu labā. Morgan karaspēks tiek padzīts atpakaļ. Šeit sākas jūsu stāsts - karaļa Avalona stāsts.

Kopēšana ar Avalon datorā galvenokārt ir stratēģiska spēle, lielākoties jums būs jānodarbojas ar savas pils celtniecību un attīstību. Pils ir jūsu cietoksnis, jūsu spēka cietoksnis. Izstrādājiet to līdzsvarotā veidā, un jūs būsiet neuzvarams. Pēc sākotnējās kaujas ar Morgana, jūsu subjekti ir saglabājuši pūķa olu, kuru jūs varat izmantot nākotnē un audzēt savu uguns elpošanas aizsargu. Bet vispirms viss.

pirmā nodaļa

Pirmkārt, mēs sāksim pilsētas atjaunošanu. Cietoksnis ir pils centrs un bastions jums un jūsu vasaļiem. Paceliet cietokšņa līmeni uz otro līmeni. Tad mums piedāvā uzcelt staļļus. Viņi ļaus nolīgt kavalēriju. Mēs tos uzbūvējam un pasūtam pirmā zirga atdalīšanas apmācību. Kamēr braucēji gatavojas, mēs centīsimies iziet ārpus pils un uzbrukt mums apkārt esošajiem briesmoņiem. Mēs tagad izvēlēsimies vienkāršāko, pirmo līmeni un nosūtīsim cīņai savu pirmo komandu. Šie ir pirmie soļi, kas jāveic, lai saņemtu mūsu pirmo balvu.

Otrā nodaļa

Tagad parūpēsimies par savu olu. Mēs ejam uz pūķa alu un izmantojam eliksīru, kas mums tika dots pirmās nodaļas aizpildīšanai. Liekas, ka olšūna atdzīvojas, ir piepildīta ar krāsām un, šķiet, grasās plīst. Bet šim jums būs nepieciešams vēl viens eliksīrs. Tāpēc mēs atgriežamies pie pilsētas atjaunošanas un varas uzkrāšanas. Lai uzlabotu izturību līdz 3. līmenim, jums jāuzlabo siena līdz 2. līmenim. Mēs devāmies pie sienas fermu un kokzāģētavu celtniecībai. Šīs ir pamata ieguves iespējas karaspēka piegādei un vervēšanai. Pēc tam mēs cenšamies uzbrukt augstāka līmeņa briesmonim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka apkārtējo monstru iznīcināšanai jūs saņemsit resursus un artefaktus, kā arī sūknēsit savu varoni. Tas ir svarīgi, jo, jo augstāks ir briesmonis, jo lielāka atlīdzība. Mums ir jāceļ tikai strēlnieku būda un jāveic viņu apmācība. Turklāt mēs būvējam teltis aiz sienas mūsu karaspēkam, viņi tur atradīsies. Vairāk teltis - vairāk karaspēka, ko varam nolīgt. Pa to laiku otrā nodaļa ir beigusies, un mēs varam ķerties pie sava nākotnes pūķa.

trešā nodaļa

Zvana aplis ļaus piezvanīt mūsu pirmajam pūķim, un tam palīdzēs eliksīrs, kas saņemts par otrās nodaļas pabeigšanu. Mēs to izmantojam uz mūsu olu. Tas uzliesmo un liek mums saprast, ka pūķa dvēsele ir dzīva un atdzims. Mēs izmantojam uguns bumbu un voila uz tās, pūķis ir atdzimis un ir gatavs jums kalpot! Mēs ātri izdomājam viņam vārdu, tagad viņš atbildēs tikai uz viņu. Likās, ka Morgana juta varas pamošanos un nekavējoties nosūtīja uzbrukt nelielai karaspēka daļai. Gatavojieties cīņai!

Ātri uzlabo cietoksni, sienu, uzbūvē universitāti, apgūst aizsardzības prasmes un paaugstina pūķa līmeni. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, palielinoties līmenim, jūs saņemat bonusus - gan aizsardzības, gan uzbrukumus. Viņi rīkojas pret jūsu karavīriem. Tiklīdz jūs to izdarījāt, pūķis paceļas gaisā un ar vienu ugunīgu elpu iznīcina Moragnas karaspēku.

Viss, jūsu apmācība ir pabeigta, un jūs varat veikt karaliskās lietas, pats veikt šīs nodaļas un cīnīties par slavu un godu!

ēkas jūsu pilsētā, kuras būs jābūvē un pakāpeniski jāattīsta:

  • haracks
  • staļļi
  • šautuve
  • aplenkuma darbnīca
  • vēstniecība
  • kalējs
  • Universitāte
  • pūķa ala
  • aizsargājošā siena

Download King of Avalon - noklikšķiniet uz pogas, lai atskaņotu Avalon King, mēs tiksim novirzīti uz vietni, kur mēs lejupielādēsim Android ierīču emulatoru BlueStacks. Līdz ar to mēs uzstādām Avalon King un baudām spēli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more