Grāmatzīmes

Karalis Arturs: Bruņinieku pasaka

Citi nosaukumi:

King Arthur: Knight's Tale ir ļoti neparasta interpretācija slavenajam stāstam par apaļā galda bruņiniekiem. Spēlē ir apvienoti RPG žanri un uz gājieniem balstīta taktiskā stratēģija. Spēlei ir lieliska grafika un lielisks muzikālais saturs, kas palīdz uzturēt atmosfēru. Tu vadīsi nelielu varoņu pulku, cīnīsies ar ļaunumu un uzlabosi savu karotāju īpašības.

Tiklīdz sāksiet spēlēt King Arthur: Knight's Tale, jums tiks pastāstīts priekšvēsture. Ļaunais Mordreds milzīgas armijas priekšgalā uzbruka karalistei, kuru pārvaldīja Arturs un apaļā galda bruņinieki. Mordreda armijai izdevās iznīcināt Kamelotu. Pēdējā cīņā viņš nogalina Artūru par savas dzīvības cenu. Bet ar to stāsts nebeidzas. Notikušā dēļ tika atbrīvots briesmīgs ļaunums, kas draudēja iznīcināt visu dzīvību. Tumšās armijas priekšgalā ir Artūrs, kura ķermeni pēc nāves sagūsta ļaunums. Bet ezera lēdija atdzīvina Mordredu, kurš ir šīs spēles galvenais varonis. Viņa aizsegā tev ir jāiznīcina tas, par ko ir kļuvis kādreiz laipnais un gudrais Kamelotas valdnieks.

Patstāvīgi šāds uzdevums nevienam nav iespējams, un sava ceļojuma laikā varēsi nokomplektēt domubiedru komandu.

cīnītāju ir dažādās klasēs:

  • Archers
  • Mages
  • Bruņinieki
  • Skauti

un citi. Par tiem visiem uzzināsiet spēles laikā.

Katram karavīram ir unikāls prasmju komplekts, ko var uzlabot, gūstot pieredzi. Ikvienam jūsu komandā ir atšķirīgas īpašības. Turklāt katram ir sava biogrāfija, raksturs un pasaules uzskats.

Pieņemot lēmumus spēles laikā, jums ir jāapsver, vai komandai tas patiks, neapmierinātie var ienest ļaunu prātu un pat doties prom.

A vienības spēku ietekmē tās bruņas un ieroči. Izstrādājiet un uzlabojiet šos vienumus, paaugstinot līmeni.

Papildus galvenajai stāsta kampaņai un daudziem sekundāriem uzdevumiem, ko jums dos satiktie varoņi, jūsu uzdevums ir atjaunot Camelot. Tieši šī pils būs jūsu galvenā mītne, kurā jūs atgriezīsities starp uzdevumiem, lai atgūtu spēkus. Neaizmirstiet uzlabot ēkas un būvēt jaunas, lai iegūtu vairāk iespēju.

Spēles kaujas sistēma ir balstīta uz gājieniem. Viss ir veidots uz darbības punktiem, kas tiek tērēti karavīru kustībai kaujas laikā, dziru lietošanai un uzbrukuma darbībām. Daļu no darbības punktiem var atvēlēt nākamajam pagriezienam. Vai, piemēram, pārslēdziet strēlnieku gaidstāves režīmā, un tad viņš uzbrūk jebkura ienaidnieka karoga laikā, kurš iekrita skartajā zonā.

Uz misiju nevar paņemt vairāk par četriem cīnītājiem, un uzdevuma laikā var paņemt līdzi vēl vienu tēlu no tiem, kurus sastapsit ceļā. Nav nepieciešams, lai pats Mordreds atrastos atstarpi, labāk, gluži pretēji, sargāt viņu. uz. līdz ar vadoņa nāvi labā spēki būs lemti.

Nelielu traumu sekas tiek novērstas lauka apstākļos, smagākos gadījumos jāatgriežas Camelot.

Spēle rada atkarību, sižets ir interesants. Atmosfēra ir ļoti atmosfēriska, kaut arī nedaudz drūma.

King Arthur: Knight's Tale lejupielādēt bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai neļautu trakajam karalim Artūram, kas atrodas ļauno spēku priekšgalā, uzvarēt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more