Grāmatzīmes

Killing Floor 2

Citi nosaukumi: Killing Floor 2, KF2, KF 2

Game Killing Floor 2: viens pret zombiju armiju.

2014. gada maijā Tripwire Interactive - attīstītājs un izdevējs - ir publicējis vadošās personas šāvēja žanra paziņojumu šausmu virzienā un 21. 04. 2015.gadā tas parādījās agrīnajā piekļuvē spēlei Killing Floor 2. Gada laikā notiekošie darbi bija trīs papildinājumi, un spēlētāji var lejupielādēt Killing Floor 2 ar jaunām rakstzīmēm, apgabaliem, ieročiem un prasmēm.

Izmantojot Unreal Engine 3, izdevējs piedāvā lejupielādēt Killing Floor 2 datoram, bet norādīja, ka iespēja PlayStation 4 gatavojas arī uzsākšanai.

Citas spēles iezīmes ietver viena lietotāja / vairāku lietotāju režīmus un krievu saskarni, bet balss joprojām ir angļu valoda.

Pasākums un spēles mirkļi.

Killing Floor 2 turpina attīstīt iepriekšējās sērijas tēmu un atkal spēlētājus uz nāvējošu slazdu. Mēnesi pēc nesenajiem notikumiem, un tur jūs atrodaties inficēto vidū Eiropā. Zinātniskie eksperimenti Horzine Biotech Corporation sniedza neveiksmi un ielidoja zombiju Toli toli klonus. Viņus vada asins slāpes un slepkavības un pārtrauc monstru iebrukumu tikai ieročos.

Mēs vajadzīga radikāla rīcība, lai atjaunotu kārtību piesārņotajās teritorijās, un savienojums nedarbojas, armija izkliedēta, valdība nav risinājusi situāciju un arī aizgājusi. Visur haoss un daži pārdzīvojušie cer cerēt varoni, kas noteikti parādīsies, kad tas kļūst patiešām slikts.

Sermanis, kurš nebaidās doties uz visvairāk piesārņotajām vietām, karstākie punkti un iznīcina cilvēces ienaidniekus visus pieejamos ieročus, kas paredzēti, lai kļūtu par jums. Ierīce atradīs šaujamieročus un to var izmantot ciešā cīņā. Protams, līcī esošie monstri ir pārāk bīstami, taču, ja izbeidzas munīcija, tas ir neizbēgami.

Pētniecības un demontāžas platība ir milzīga un turpina pieaugt. Tagad ir pieejamas 8 kartes:

Igrokam ir jāapvieno grupās, kurās ir ne vairāk kā 6 cilvēki, noņemot karti ar mutantiem un priekšniekiem.

 • Biotics Lab
 • Volter Manor
 • Burning Paris
 • Evacuation Point
 • Outpost
 • Farmhouse
 • Black Forest
 • Catacombs

First nāk vairāki uzbrukumu viļņi mutanti, un tikai tad, ja tie atspoguļo, ir galvenais ienaidnieks. Ar katru jauno "plūdmaiņu" cīņu kļūst arvien grūtāk palielināt ienaidnieku skaitu, tostarp jaunas formas, kuras ir grūtāk iznīcināt.

, lai tiktu galā ar jauno mēru, uzskata, ka komersants reiz atspoguļo jaunu mutantu vilni, lai iegūtu vairāk letālu ieroču un aizsardzību pret tiešu kontaktu. Tūlīt ir citas noderīgas lietas, kas spēj atbalstīt spēkus traumas gadījumā, lai palīdzētu pārvietoties apvidū, un citas lietas.

Ir jautājums par naudu, jo tirgotājs nav Santa, dāvana un nekas nedod. Nauda jums nebūs problēma, ja jūs esat nogalinājis katru mutantu, jūs saņemsiet ienākumus un vērtīgu pieredzi.

.Cits punkts, kas mums jāatceras, medību turpināšana neparedz milzīgu pūli, jūs ātri iemūžināsiet visus ienaidniekus un zagrebete moolah. Jo lielāks ir jūsu uzņēmums, jo vairāk zombiju armijas un priekšnieki ir smagāki. Spēles Killing Floor 2 galvenā boss nav jāiznīcina datorā, spēle ir beigusies. Atšķirības multiplayer versijā un režīma bultiņā nav vientuļš, tikai, lai nogalinātu monstrus.

Sistēmas minimālās prasības

 • OS: Windows Vista / 7/8 (64bit)
 • OP 4 Gb
 • Protsessors: Intel Core i5-2500 / AMD FX-8320
 • Zvukovaya karte: saderīga ar DirectX 9. 0c
 • Video karte: GeForce GTX 560 / Radeon HD 6870
 • Space: 17 Gb
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more