Grāmatzīmes

Khan Wars

Citi nosaukumi: Khan Wars

Khan Wars online - bezmaksas pārlūku balstīta multiplayer stratēģijas spēle no uzņēmuma XS softwa. Pamats spēle up battle starp dažādām tautām, kas dzīvo virtuālajā zemē. Viss, ko jūs darītu, tas būtu celtniecība vai resursu ieguve tiek darīts, lai attīstītu savu valsti un palielinātu tās kaujas spēku. Galu galā, tikai spēcīga nebūs jābaidās, lai uzbruktu ienaidnieku priecāties, tad dizzying uzvaru. Bet tas nenozīmē, ka, nepieļaujot sev uzbrukumu, jums nebūs jāievelk cīņām. Diezgan bieži aizstāvēties pret uzbrucējiem un labāk gatavi šādām sanāksmēm. Nelietojiet kavēties! Izveidot uzticamu armiju un piedalīties grand kara!

Lai spēlētu Khan Wars pietiekami datoru ar vidējiem rādītājiem. Tāpēc nav jāuztraucas par sistēmas prasībām. Ja jums ir vēlme - pievienoties. Ienirt atmosfērā, palīdzēs cīnīties pret Khan Wars reģistrāciju. Konts ir izveidots šādi: Ierakstu spēli vārdu, e-pasta adresi un paroli. Pēc noklusējuma, jūs piekrītat līguma noteikumus. Esiet gatavi - nu kaut kas būs mest!

Pirmkārt, izvēlēties, kuru tauta jūs vēlaties spēlēt Khan Wars. Domāju, ka uzmanīgi, jo kārta nebūs iespējams mainīt. Katrai tautai ir savas īpatnības, sava īpaša vienība, un pievienojās, jūs saņemsiet tieši prēmijas, un nodot šo nāciju. Parasti ir 11 šādas valstis: arābiem, lietuvieši, Goti, krievu, persiešu, Franks, Bretons, mongoļu, bizantieši, Bolgartsy, vācieši, japāņu. Šī dažādība ļauj jums izvēlēties vispiemērotāko variantu.

Kas ietilpst spēle, bet nebeidzamu asinspirts. Katrs spēlētājs ir jāiesaistās attīstībā un attīstīt savu īpašumu. Visas uzceltās ēkas teritorijā sava pils. Jums ir jābūt Farms, zelta raktuvēs, dzelzs raktuves, un nodrošināt sevi ar resursiem. Tāpat ir nepieciešams rūpēties par kazarmās un staļļi, tas bija, kad vilciens kaujas vienības. Neaizmirstiet par tādiem svarīgiem jautājumiem kā aizsardzības sienu, Cache, katedrāle, tornis, noliktavas, staļļi. Iztikt bez tirgus restorāns, slimnīcām. Un lauksaimniecībai tiešām ir nepieciešams, smēde, vējdzirnavas un dažādas darbnīcas. Tikai veidojot to visu, jūs varat justies droši. Patiesībā, pils - jūsu mājās. Tātad izveidot to sev ērtā vidē! Starp citu, laika gaitā jūs varat palielināt skaitu slēdzenes, kas ir saskaņā ar savu kontroli. Pretējā gadījumā, kāpēc būtu nepieciešams uzvara? Bet šajā gadījumā pastāv ierobežojumi. Viens spēlētājs nevar vienlaicīgi izslēgt vairāk nekā vienpadsmit slēdzenes.

Attiecībā uz līdzekļiem, lai ekonomiskā ietver zelta, dzelzs, koka, pārtiku. Tas viss tiek iegūts dažādos veidos. Bet ir resursi, piemēram, iedzīvotāju un lojalitāti. Izstrādāt mājokli, lai iegūtu vairāk cilvēku. To izmanto mācību vienībām un efektivitāti ēkās. Nu, kad daudzi iedzīvotāji, mēģiniet neatstāt viņus nelaimē. Sabiedrības uzticība īpašnieka pils vymeryat lojalitāti. Kuri nevēlas cieņu! Esi gudrs līderis!

Let 's redzēt, kas sastāvēs no mūsu karaspēku. Bez armijas spēlēt spēli Khan Wars ir vienkārši nereāli. Tātad karaspēks iedala šiem veidiem: loka (Crossbowmen, Archers, Royal Archers), Zirgu karaspēks (Light jātnieki, zirgu Archers, skautu, Heavy jātnieki), Pārgājieni karaspēks (Axeman, vāle-uzrādītāja, paukotājs, Pikener) un Siege Machines (Taran, Ballista, katapulta). Ir speciāli spēki, kas par katru valsti - viņa pati. Galvenā loma, veidojot stratēģijas spēlē bruņinieki. Tas ir tie, kas radīs savu armiju. Jo attīstībā Karalistes Bruņinieku svarīga loma. Ir 4 klases bruņinieki: Marshal, zemes īpašnieka, tirgotājs un Spy. Katram tipam ir savs varonis aktīvās un pasīvās spējas. Bruņinieki nopelnīt savu varu, izmantojot prasmīgu komandu armiju un veiksmīgas daudzu misiju.

Spēļu Khan Wars neviens lietotājs neļaus sēdēt dīkstāvē. Pēc tam, kad viņa aizgāja daudz dažādu uzdevumu. Sagatavotos īstenot militārās, ekonomiskās un vienkāršus uzdevumus. Dārgie fani militāro cīņas, reģistrācija spēļu Khan Wars gaida tevi! Join today un pavadīt savu brīvo laiku piesātināts.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more