Grāmatzīmes

Kartuga

Citi nosaukumi: Kartuga

Online spēles Kartuga - bezmaksas pārlūku pirātu stratēģija ar RPG elementiem, kas risinās reālā laikā. Pateicoties Kartuga Online Jūs varat sajust īstu laupītāju un preparēt uz jūras plašumiem, un pēc tam vstrevaya uz bīstamu skrambām. Visa pasaule Okeāns ir atvērta jūsu pētniecībā. Sajust Kungu šīs plašu plašumiem! Uzņēmuma InnoGames - izdevējs spēle, kas pārliecināts, ka lietotājiem nav garlaicīgi. Daudz interesantu gadījumu nāk drosmīgie ceļotāji. Jums ir visas tiesības, lai uzbruktu tirdzniecības kuģiem izlaupīt pilsētu, strīdēties ar spēkiem taisnīguma, darīt visu iespējamo, lai tiktu bagātināts. Pirate dzīve ir ideāli piemērots tiem, kas nav pieraduši sēdēt mierīgi. Nepieciešams liels enerģijas daudzums, lai veiktu daudzas viesiem dažādas grūtības, nespēj turpināt uzlabot savu kuģi, lai segtu visus nepieciešamos aspektus, kas sola attīstību. Ja jūs nolemjat spēlēt Kartuga, jāatzīmē, ka šobrīd projekts ir stadijā slēgtā beta testēšana. Tāpēc Kartuga gads - tas ir vienkārši lūgums par uzaicinājumu uz spēli, nevis tiešu piekļuvi nikns traks piedzīvojumiem. Bet nav jāuztraucas, ka jūsu vēlme atstāt bez uzraudzības. Durvis uz virtuālo pasauli būs atvērta visiem interesentiem.

Pievienoties spēlē prasa Kartuga aizpildīt šos laukus: lietotājvārdu, paroli, e-pasta adresi. Tad jūs piekrītat līgumu, tad jūs varat sagaidīt vēstuli uz norādīto e-pastu. Iedrošina tas, ka sistēmas prasības spēle nav pārāk augsts. Klātbūtnē ar mūsdienu pārlūku un ātrgaitas internetu, varat droši spēlēt ar datoru, pat vidusmēra parametrus.

Tātad, ja jūs sāktu Kartuga spēlēt? Lieki teikt, ka ar kuģa iegādi. Pirms iestatāt buru kuģi sagatavot atbilstoši. Ņemiet vērā, ka uzlabojums kuģu jums tiks iesaistīti visā spēlē. Attīstība tāda paša rakstura ir saistīts ar pieredzes uzkrāšana. Un vairāk - jo labāk. Pēc tam, kad jūs progress caur spēle piedāvā piekļuvi desmitiem dažādas prasmes. Katrs pats izvēlas spēles stils. Par laimi, spēle piedāvā ķekars funkcijas, kas veicina izvēles brīvību. Get vismaz, piemēram, dažāda veida kuģiem. Jūs varat izvēlēties, ko tieši dārgāks sirdi un justies laimīgs klāja taisnība.

Kartuga spēle prasa taktiku. Un labākais no šiem jautājumiem iepriekš saskaņot ar komandas biedriem. Jā, tas ir daudz vairāk noderīga apvienoties, nevis cenšoties iegūt slavu. Komanda Darbības vēl nekaitēt, un pat gluži pretēji. It īpaši, ka komanda cīnās spēle - diezgan iespaidīgs redzi, un iesaistīties tajos vien nestrādās. Uzziniet, lai izlīguma veidā atrisinātu problēmas ietvaros komanda, nezaudē savus draugus uz sīkumiem. Ārstēt ar cieņu pret abām pusēm, lai kas viņš bija. Starp citu, jūs varat izvēlēties sev lomu inženiera, vai iznīcinātājs Protector. Un, pat ja tās ir dažādas funkcijas katru koordinētas komandas darbību sniedz daudz priekšrocību. Ierakstiet rakstzīmes, ir atšķirīgs, jo tie ir unikāla attīstības ceļu, savu stilu un aicinājumu. Attiecīgi, lai lomu, kas izvēlas pielāgot personīgo kuģi.

Viens spēlētājs kampaņa spēle ir vairāk piemērots izlīdzināšanai prasmes pirāts. Būtībā tu spēlē spēli Kartuga, baudot dažādas multiplayer režīmos. Mēģināt visiem pieejamas, lai saprastu, kas visvairāk iekaro savu vietu.

Jo nebeidzamas cīņas un būtu jārisina ar tādiem jautājumiem kā dārgumu medības, kravu pārvadājumi, attīstību, zinātnes, pētniecības jomās, atbrīvot biedru uzņemšanu, apbruņošanu kuģus. Ir vērts pieminēt, ka spēle notiek izmaiņas vēsturisko laikmetu. Tas novērš vienmuļību - un jūs nekad get urbtām atkal un atkal, lai aizraujošu riska. Ļaujiet tagad jūsu atpūtai kļūst interesanta un bagāta. Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more