Grāmatzīmes

Tikai 3. iemesls

Citi nosaukumi: Just Kaus 3

Igra Just Cause 3: traks piedzīvojums.

Developer Studios Avalanche un izdevēja Square Enix tiek aicināti uz atvērtu darbības pasauli ar kvestu elementiem. Tikai 3. iemesls kļuva pieejams ar 1. 12 2015. gads, gadu pēc tā paziņošanas.

Drosmīgā Rico Rodrigueza ventilatori var lejupielādēt datoru PC tikai Cause 3, bet jaunākās konsoles paaudzes īpašnieki arī nav palikuši liegti, jo tas tika izstrādāts arī One Xbox platformām no PlayStation 4.

. Jaunās daļas iziešana netika pamanīta vadošo valstu kritiķu vidū un saņēma augstu vērtējumu par atvērtu pasauli un lieliskām iespējām radīt haosu daudzos veidos. Spēlētāji, kuri spēja lejupielādēt Just Cause 3, izteica pozitīvu viedokli pēc vairāku uzdevumu izpildes.

Life uz robežas.

Svina varonis Rico Rodriguez, bruņots pie zobiem un ar tādu pašu mīļāko āķi. Tagad viņš darbojas kā cīnītājs pret viltīgā ģenerāļa Di Ravello diktatūru, kas cenšas nostiprināt savu varu ne tikai Medici salā, bet arī visā pasaulē.

Jaunā iemesla 3 jaunajā daļā uz PC, Rocky ieguva vairāk iespēju manevriem, un tagad nekas nesaņem viņu atpakaļ cīņas laikā. Viņš pārceļas pa piecām ekosistēmām ar ievērojamām ainavām un iespaidīgiem, reālistiskiem orientieriem, pēta alas un kāpina ēkas.

A izpletnis un āķis viņam palīdz, ar kuru viņš var piestiprināties pie helikoptera, klints un zemes, lai tuvotos tām, un pēc tam izvēlēties jaunu kustības virzienu. Ar to viņš var noķert cilvēkus un priekšmetus, un plānojot ar izpletni, vienlaicīgi fotografē objektus.

Jūsu zemes gabalā redzēsiet visu veidu ieročus:

  • Fighting planes
  • Sudna
  • RPG
  • Surreal cars
  • Uzliesmojuma pistoles

Azartspēļu valūta tika likvidēta, un tas radīja radošu pieeju jaunu iekārtu iegādei, bet arī sarežģīja misijas. Tagad, ja Rico nonāk tvertnē, ienaidniekam ir veids, kā iekļūt viņa bruņās, tāpēc cīņa nebūs mūža.

Mehānika "Rampage Destruction" ievelk pārsteigumu jaunu mērķu un uzdevumu veidā, tiklīdz jūs nokļūsiet ienaidnieka bāzē un iznīcināt to. Bet starp dažādām bāzēm un pilsētām būs iespējams teleportēties uzreiz.

Vēl viens vēl viens mehāniķis "Reset Rebel" ir interesants. Spēle var tikt apturēta, un jūs varat viegli izvēlēties izvēlētos ieročus, transportlīdzekļus un aprīkojumu. Pēc munīcijas izvēles tas kļūst pieejams lietošanai.

Spēle izskatās ļoti radoša, jo tas ir izstrādātāju izvirzītais mērķis. Rico var iznīcināt visas ēkas un būves, pieminekļus, statujas, tiltus, debesskrāpjus un citas ēkas dažādos veidos, izmantojot pieejamo aprīkojumu.

tehnisko punktu.

.Pirms pirms rotaļlietas izlaišanas, baumas par iespējamiem uzņēmējdarbības modeļiem mikromaksājumu veidā un bezmaksas spēlēm izplatījās, bet produkta radītāji tos izkliedēja, sakot, ka Just Cause 3 var iegādāties tikai par pilnu cenu. Viens no piedāvātajiem variantiem ir standarta komplekts un papildināts ar papildinājumiem: "Pie jūras", "Uz zemes", "In the air", ekskluzīva izpletni un ugunsdzēsības spārni. Papildu var iegādāties arī atsevišķi, bet ieteicams, ja jums jau ir galvenā daļa no Just Kaus 3.

Lai vadītu spēli, lūdzu, ņemiet vērā minimālās sistēmas prasības, bet jo lielākas tās ir, jo vieglāk būs vadīt šo procesu.

  • ОС: 64 biti; Windows Vista SP2 / 7 SP1 / 8. 1
  • diska vietas: 45 GB
  • RAM: 6 GB
  • video karte: Nvidia GeForce GTX 660 (2 GB) vai AMD Radeon HD 7870 (2 GB) ar DirectX 11
  • Procesors: Intel Core i5-2300 2. 8 GHz vai AMD Phenom II X6 1055T 2. 8 GHz
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more