Grāmatzīmes

Star Wars: Jedi Knight II: Jedi izstumtais

Citi nosaukumi: Star Wars: Jedi Knight II: Jedi izstumtais

Procesors: Pentium II 350

RAM: 128 MB

Video

Star Wars: Jedi Knight: - ". Star Wars" Jedi Outcast otrā daļa no viena no populārākajām datoru spēles, pamatojoties uz motīviem Visumu Star Wars: Jedi Knight ir atšķirībā no parastajiem šāvējiem, jo ​​šeit spēlētājs pieejamie ieroči ir ne tikai lielos, bet lightsabers, kā arī jūs varat izmantot spēku, kas konfrontāciju ar ienaidnieku.

Uzzīmē Star Wars: Jedi Knight 2

Spēle notiek divus gadus pēc pabeigšanas notikumiem pirmā daļa no spēles. Varonis Kyle Katarn, baidoties atkal padoties tumšo pusi spēku, atsakās no savas spējas un met savu lightsaber. No Star Wars varonis: Jedi Knight: Jedi Outcast nolemj atgriezties profesiju algotņu karaspēka palīdzot New Republikai pabeigt pēdējos paliekas Imperial spēku. Viens no misijas laikā, Kyle nosūtīta, kopā ar savu veco draugu Jan ORS viens no nemiernieku planētām, ja tie atbilst Desann Dark Jedi, kas gūta Kyle uzvarētājs Jerec un nolaupa Jen. Mēģina glābt savu partneri, Kyle atzīst kaujā Dessanu izmantots pret viņu Sīla un viņa draugs nomirst. Oklemavshis Kyle ir nikns, un iet uz ieleju Jedi atgūt spēkus. Varonis atgriežas iekšējā svētnīca Star Wars, Jedi Academy, 2 paaudzes, kas jau ir sagatavojis mums Luke Skywalker. Ka viņam būtu Kyle uzņemt savu zobenu, devās uz glabāšanu. No šī brīža sākas jūsu medības par Dark Jedi Dessau, kas aizved jūs pa visu pasauli no Star Wars: Jedi Knight 2.

Izskats

Īpašais novērtējumu spēle ir pelnījusi tās vizuālā sastāvdaļa ir piepildīta ar prātā-boggling specefekti un labi izstrādāta rakstura modeļus. Viss, absolūti viss, kas Star Wars: Jedi Academy 2 tur visaugstākajā līmenī, no varoņa un beidzot parasto Imperial Stormtroopers. Saskaņā ar modeli, spēle rakstzīmes, un veikti kustību. Spēle ir vērts spēlēt pat tikai, lai redzētu, cik graciozi lido ar sprāgstoša termogranate, uzbrukums kā aizdrāzties desmiti šāvienu blasteru. Skaņa ir arī līdz zīmei un visi vizuālo priekus tiks dublētas lielisku skaņu, kas ietekmē visu, pat atbalss, kura lidoja garām staru Blaster.

Jā Jūs ieradīsieties ar spēku

Spēle Star Wars: Jedi Knight patiesi pārveidots, kad rokās varonis netrāpa lightsaber cīnīties rezerves Blaster. Būs nosakot ātrumu un tvaika plūsmu, graciozs kustības, bet arī nopietni atņemt pabalstus par summu, kas pārsniedz ienaidnieka grupas. Tas viss ir kopā ar krāšņs flipus un kūleņus, akrobātika kombinācijas un zibens spērieniem. Prasmes varonis pieaugs visā spēlē un brīvo sitienu, trikiem un akrobātiskiem kūleņus ar viņu. Salīdzinot ar pirmo daļu sistēmas vākšanas daļiņas pazuda spēki līķu kritušo ienaidnieku, tagad Kyle var pati radīt enerģiju, kas nepieciešama, lai kādu laiku izmantot savas prasmes. Visaizraujošākā cīņa būs gaida jūs kaujas ar dumpīgs Jedi, tāpēc nav tērēt visus spēkus cīņas ar vienkāršu Stormtroopers.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more