Grāmatzīmes

Cietums Wars

Citi nosaukumi: Cietums Wars

Spēļu cietumā Wars - bezmaksas pārlūku MMORPG kriminālprocesi priekšmeti. Ja jums ir apnicis būt paraugs pilsonim, kurš nekad nepārkāpj likuma burta, ir pienācis laiks, lai ienirt virtuālajā Visumu un kļūt bēdīgi slavens blēdis. Sākas cietumā Wars spēlē, jūs atradīsiet sev apkārt agresīvu un bīstamu noziedznieku. Kopā, jums būs iespēja izdzīvot policistu cietumā, nevis tieksme administrācija, ka darīs visu iespējamo, lai nomierinātu bandītus. Atstājot aiz visām grūtībām un grūtībām, jūs pārvietot augstāk un augstāk, kā pārstāvis ārkārtas karjeras noziedznieki. Drīz jums būs slavens aprindās sava veida, lai nopelnītu uzticību un jūtas diezgan komfortabli šo lomu. Pieredze aizraujošs sajūta panākumus, paaugstināt adrenalīna līmeni asinīs, sētu atpūtai aizraujošu spēli!

Pievienoties noziedzīgu kopienai var būt jebkurš. Sistēmas prasības spēles piedodoša. Lejupielādēt arī Jums nav. Vienkārši izveidot kontu. Cietumā Wars reģistrācija ir šāds: ievadiet savu e-pasta adresi, kas kalpos kā lietotājvārdu, paroli, ir pārdomāts, pārrakstīt kodu no attēla un noklikšķiniet uz "Izveidot kontu". Esiet gatavi tam, ka jūs uzņematies noteikumus reģistrāciju un projekta līgumā. Nākamais, jums būs izveidot raksturu. Jums ir jānosaka starp četrām esošajām sindikātu: Cosa Nostra, brāļi, brāļi un melnā cīnīties apsardzes. Katrs sindikāts ir sava atsevišķa vienība. Pēc tam, kad savu izvēli, ņemiet nosaukumu jūsu raksturu, izvēlieties vajadzīgo grīdas, un pēc tam izveidot izskatu ar savu garšu (sejas, matu).

Visā spēlē cietumā Wars online ir attīstīt savu raksturu. Jūs pārvietoties droši pa līmeņiem, līdz jūs sasniegsiet augstāko - 30.. Ar katru nākamo uzvara līmenī jums uzkrāt trīs punktus un par vienu punktu parametrus prasmes. Tas nozīmē, ka vairāk - stiprāka kļūst par jūsu varonis. Tikai pēc 15 līmeni, jūs kļūstat par pilntiesīgu sindikātā, un iegūt daudz priekšrocību. Piemēram, piekļuvi kopīgu pagalmu, lai sindikāts tetovējumiem GADĪJUMĀ "sacelšanās cietumā" un vairāk.

Protams, katrs no sindikātu savas īpašības, bet ir prasmes, kas ir pieejami jebkurai no sindikāta dalībniekiem. Kopīgas prasmes aktīvā un pasīvā. Trīs filiāles vispārējo prasmju dod iespēju izvēlēties savu attīstības ceļu. Prasmes ietver filiāles cīnītājs ar spēcīgu roku, sajūta, ka ar šoku, kaujas dusmas, vaļējām brūcēm, darba sērija, un bendes neprāts. Šī nozare ir paredzēts radīt vislielākos bojājumus. Ja jūs vēlaties, lai ir augsts aizsardzības īpašības, izvēlēties filiāli miesassargs, kas ietver šādas prasmes: grūti mērķa iniciators, dezorientācija, apgādnieka, akmens sienas, spēcīgu ķermeni, pēdējā pūles, lūzuma punkts. Nu talanti filiāle sauc līdzdalībnieks vērsts uz efektīvu izmantošanu papildu priekšmetus. Ar attīstību šīs nozares būs pieejama šādos prasmes, kā sniegt pirmo palīdzību, talkativeness, vājais, neapvainojošs, taupība, mediķu, precīzu aprēķinu, sneaky triks. Kā jūs mācīties prasmes, laikā spēle jums būs atvērt vairāk un vairāk. Starp citu, jūs varat uzlabot kā vienu no tendencēm, un mācīties no visa visvairāk nepieciešams.

Viens no atdzist mikroshēmu, kas lepojas spēli Cietums Pandora - tetovējumiem. Tas ir viņu klātbūtne atšķir bandītiem no iestādēm. Tādējādi, jūs vienmēr zināsiet savu veida. Starp citu, ja jūs nolemjat, lai izgreznot savu ķermeni viens no simbolisko rotājumiem, no kuriem izvēlēties, kas būs. Vairāk nekā 1000 veidu tetovējumiem piedāvāto jūsu uzmanību!

Arī spēlēt turot cietumā Wars , jūs varat izmantot lielu ieroču arsenālu. Tā kā jums ir jācīnās visu veidu nu autobusu vai citu spēlētāju, un notiekošo karu starp pašiem sindikātu, jūs nevarat iztikt bez pienācīgas ieročiem. Savākt misiņa dūres, naži, asināšanai, klubi, ķēdes un citu labestību. Pastāv spēli un Dopes. Tie ietver pirmās palīdzības komplekti, palielina un mīļotāji.

Ir vērts pieminēt par iespēju izveidot ietvaros sindikāta banda. Smart spēlētājiem apvienoties spēlēt spēles tiešsaistē cietumā Wars, izmantojot visu savu potenciālu. Atcerieties, ka jūs varat veikt, grupas bieži vien nevar atļauties viena spītīgs. Lai gan, principā, neviens jums vai nav saistošs. Spēlē mani ir jautri, kaitināt veselību ar pretinieku sindikātu, radīt vairāk un vairāk nemierus brīvību izvēlēties, un bezgala ienīda šūnu kairināt uzmanīgi cietuma administrāciju. Lai visi jūsu cerības piepildīsies!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more